Kącik Małolata...:D

vicke karmię cię  :kwiatek:
A ja w czwartek znowu na prześwietlenie jadę. Mama się czepia, jak zobaczy oceny na pierwszy semestr to mnie zabije. : O

Haha, dzisiaj kumpel do mnie na matmie:
-Haaa! Ja wiem co to punkt G
-a wiesz że wy też macie?
-my? chyba w dupie
-a no w dupie, dupie.
- 😲

Jego mina była bezcenna  🏇
możecie zazdrościć, ale tyle pał i dwój co ja miałam w 1 i 2 klasie to nie życzę nikomu 😁
ja nawet nie wiem kiedy się tak z ocenami zapuściłam,myślałam że wszystko mam pod kontrolą,dobrze ze to półrocze i że mam wyrozumiałą mame 😉 oprócz tych zagrożeń to jeszcze mam parę dwójek spokojnie,ale najbardziej załamała mnie 2 z historii gdzie ja nigdy nie spadłam z historii poniżej 4 -.- ale coś z babką dogadać nie mogę  👿
Gniadata   my own true love
18 grudnia 2012 17:32
Heval nie jeżdżąca :P napisz na PW czy coś😀

maiia ja tyle co mam teraz i miałam w pierwszej to... chyba bym Cię przebiła:>

aaaa nie mówcie nic o jedzeniu  😵 o ocenach tym bardziej, pewnie będzie tak pół na pół 2 i 3 na półrocze...
poza tym to: o Boże mam tyle do nauczenia się z biologii że chyba jutro normalnie oleję szkołę! 😵 a nie, raczej nie mogę, bleeee...
+ przecież słuchanie piosenek z Disneya jest pięćset razy bardziej zajmujące niż witaminy, układy, amylazy, czy jak to się tam zwie...
potrzebuję mocno motywującego kopniaka, ktoś reflektuje mi przyłożyć?  :kwiatek:
anioleczek i mnie i mnie!  😅
U mnie raczej 2 nie będzie obyy.
Gniadata daje kopasa w 4 litery  😀
Gniadata, a to nie wiem kto to, chyba 😉
Mi też się nie chce uczyć. Powinnam zakuć geografię, bo pewnie mnie jutro zapyta bo mam tylko 2 oceny  🙄 Ale ja tak tego nie lubię, że mi się nie chce. Poza tym od wczoraj myślę, czego miałabym się nauczyć i nie wiem. Ostatnie tematy były na kartkówce już.

Nie mam siły, powinnam zakuwać a mi się chce spać.  😵
Gniadata   my own true love
18 grudnia 2012 17:41
Kamita01 dziękuję  :kwiatek: od razu jakos tak lepiej

Heval dobra, to ja Ci napisze 🙂
ja w sumie jak dotąd dużo nie kułam.. cały semestr, i teraz mam miliard zaległości z bio  😵 MASAKRA!
Gniadata do usług  😀 a tak wgl to w której części Warszawy mieszkasz?
Gniadata   my own true love
18 grudnia 2012 18:09
Kamita01 Targówek  🏇 a Ty? 🙂
Pod Piasecznem- Mysiadło  😀
Gniadata   my own true love
18 grudnia 2012 18:15
Kamita a to nie wiem gdzie :< moja znajomość Wwy kończy sie na Piasecznie, a i tak marnie bywa jeśli o same Piaseczno chodzi czasem  😁
Gniadata Przed Piasecznem kawałeczek, jak jest skrzyżowanie i na lewo się jedzie do Józefosławia Auchana itd a w prawo do mnie 😉
Gniadata   my own true love
18 grudnia 2012 18:20
Kamita aaa to jednak wiem gdzie!

Hmm, jestem geniuszem... jeszcze nie usiadłam do tej bioli.
Alabamka ty z tego co pamiętam jesteś Plotkarowa, spodziewałaś się takiego zakończenia?  😜 Do połowy odcinka nie mogłam obczaić, że to na serio on był plotkarą..
tez poproszę kopa,do nauki genetyki z biologii i czasów z niemieckiego  😁
Gniadata możemy sobie przybić piątkę, u mnie większość to będą 3 i 2 ,pomijając jakże ważny wf,plastykę,technikę ,nawet z religii mam 2  😂 aa..no i z angielskiego  4 będzie  😀
kortina, zrobiłaś spoiler  🤔

Alabamka ty z tego co pamiętam jesteś Plotkarowa, spodziewałaś się takiego zakończenia?  😜 Do połowy odcinka nie mogłam obczaić, że to na serio on był plotkarą..

Jeszcze nie oglądałam ale niech zgadnę, że Dan. Dla mnie to było jasne gdy jego książka wyszła.
Jak czegoś potrzebuję to jestem mistrzem elektroniki. Naprawiłam drukarkę, która stała od kilku lat.
Heval przepraszam, nie mogłam wytrzymać  😎
Alabamka ja w życiu nie pomyślałabym, że to on 😀
Djarumm chyba się jeszcze nie znamy, więc cześć  🙂 i wysyłam ci wirtualnego kopniaka 🤔trzałka:
To kto jest w końcu plotkarą?  👀
Kamita01 Dan, tak jak pisze Alabamka 😉
ha  😎
czerwieeec
Gniadata hi5! Ja też targówek. Może kiedyś wpadniesz do mnie i Hadżiego do stajni bródnowskiej? 😉
Cześć dziewczynki! Co tam słychać?
Ze mną ogólnie krucho, baran jak to baran, nie bardzo nam się układa, dalej.
Brzuch cholernie mnie boli  😤
Jutro na prześwietlenie, znowu.. Mam nadzieję że na stajnie wskoczę. Apropo stajni, aż boję się zaglądać. Właściciel leży w szpitalu, albo już w domu, bo operacji woreczka żółciowego. Stajnia została pod opieką dzieciaków i wnuka którego mało co obchodzi..  🙄  Zobaczymy czy przewrócę sie już na podwórku, czy dopiero jak wejdę do stajni/siodlarni  😎

A dzisiaj na obiadek sobie serwuję ryż z sosem słodko-kwaśnym. Tatuś będzie narzekał. Trudno.
Gniadata   my own true love
19 grudnia 2012 17:33
Djarumm hahaha to piona! 😀 ja już wychodzę z założenia: na co mi ciśnięcie z ocenami w lic? przecież do niczego już nie potrzebne 🙂

konwalia oo, no najlepsza dzielnica w końcu!  😎 no jak kiedyś będę miała chwilę i będę w okolicy to jasne, mogę wpaść i z marchewką Was odwiedzić 🙂

anioleczek a u mnie marnie, marnie... oj no to niefajnie z tą stajnią :/ szkoda, że ludzie w obliczu własnej tragedii nie pamiętają nigdy o tym, że jest kilka zwierząt, za które odpowiadają...

A tak od siebie jeszcze Wam powiem, że jestem straszną idiotką, i mam siebie dosyć i (znów) mam furę roboty i nie mogę się doczekać, żeby było już tak 24h od teraz...
Małolaty HELP !! Potrzebuję do jutra jak najwiekszej ilości zdjęć do projektu pt : Piękno , brzydota i kicz w naszym otoczeniu . Projekt w WOKu , swoją drogą jak można biochemą zadać takie zadanie , kiedy ja nie rozumiem nawet definicji brzydoty . W kazdym badź razie udało mi się zrobic kilka zdjęć , ale to wciaż niewystarczająco . Jesli chodzi o kicz to moze ktoś ma zdjecia ozdobionych sklepów , tego całego dymu ze świętami , choinki w rynkach , mikołaje , krasnale , aniołki itd . Do piękna mam na razie kamienice i kilka rzeźb z naszego miasta , a co jeszcze może być to nie mam pojecia . Co do brzydoty to nie mam nic , takze liczę na Was. Prosze o pomoc i jakby ktoś coś znalazł to proszę mi wysłać na emaila ROKSIS14@wp.pl Odrazu odpowiem , ze nie mogą to byc zdjecia z internetu , bo jeśli nauczyciel coś znajdzie w google grafika to ocena nizej  😤
Małolaty HELP !! Potrzebuję do jutra jak najwiekszej ilości zdjęć do projektu pt : Piękno , brzydota i kicz w naszym otoczeniu . Projekt w WOKu , swoją drogą jak można biochemą zadać takie zadanie , kiedy ja nie rozumiem nawet definicji brzydoty . W kazdym badź razie udało mi się zrobic kilka zdjęć , ale to wciaż niewystarczająco . Jesli chodzi o kicz to moze ktoś ma zdjecia ozdobionych sklepów , tego całego dymu ze świętami , choinki w rynkach , mikołaje , krasnale , aniołki itd . (...)


widać, że biochem 😁 wybacz 🤣

jutro ostatni dzień, który spędzę w szkole od 7 do 18. czego to się nie robi dla geografii 💘 😂
widać, że biochem 😁 wybacz 🤣
o wypraszam sobie! 🤬 hahhaha 😀
A ja jutro na rezonans, proszę o kciuki żebym tam nie zeszła itp  😵  :kwiatek:

Już tylko jutro, potem wigilie klasowe i wolnee 😀
losieq, być może jesteś wyjątkiem 😁

moja siostra jutro przyjeżdża 💃
Gniadata   my own true love
19 grudnia 2012 19:35
maiia też sobie wypraszam z tym biolchemem !  😎

Heval będę trzymać mocno, może nawet nie tylko swoje  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się