Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

dzisiaj trafiłam na plakat z info. o konsultacjach ujezdzeniowych z Ewą Leibfarth, 19-20 styczeń 2013r. w stajni w Łężkowicach 🏇  .Spisałam nr.jakby ktoś był zainteresowany 694 459 883 😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
22 grudnia 2012 16:34
Orientuje się ktoś może w której z Krakowskich stajni prowadzony jest trening koni (skokowy, z elementami ujeżdżenia) poza Szarym? Niestety raz już nacięłam się i oddałam nie małą sumkę na trening, który polegał na kilka krotnym wyprowadzeniu konia na lonżę, a przecież nie w tym rzecz. Sama ze względów zdrowotnych nie mogę jeździć, a nie chciałabym, żeby koń znów spędził 2 miesiące w boksie...


u nas w radziszowie np  🙂 systematycznie, regularnie i uczciwie, jest tez możliwość oddania konia w trening, jak chcesz to info na pw 😉
rubik, a gdzie widziałaś taki plakat i co "mówił"?
Kim jest Ewa Leibfarth ?
Wujek google nie chce pokazać 🙁
Jakie warunki są w Łężkowicach ?

Albo koszta jakieś 😀 ?
podałam nr.tel. ,myśle ze trzeba zadzwonic i zapytać 😉
fabapi przeciez byłaś na kosultacjach z p. Morsztyn w Łężkowicach 🤔
Byłam w Targowisku.
Nie pomyślałam  że to Łężkowice  😡
A jak konsultacje skokowe w Niepołomicach?
Kim jest Ewa Leibfarth ?


podpinam się pod pytanie 🙂 może ktoś słyszał coś? 😀
A jak konsultacje skokowe w Niepołomicach?


byłam z koniem i jestem bardzo zadowolona  🙂 Marcel jest bardzo otwartym i pomocnym trenerem, mówi w sposób prosty o co mu chodzi i jaki efekt chce uzyskać u danej pary. Czekam już na kolejne konsultacje  😉
Ja również jestem zadowolona z konsultacji w Niepołomicach.
Wszystko to co pokazywał i mówił p.Marcel przerabiam na co dzień u siebie w domu trenując z Ulą Koziarowską.
Wychodzi dużo taniej  😉
dziewczyny, przecież macie na plakacie napisane kim jest Ewa Leibfarth

gdyby ktoś pytał o koszty uczestniczenia jako wolny słuchacz, to będę wdzięczna, jeśli się podzieli  🙂
dziewczyny, przecież macie na plakacie napisane kim jest Ewa Leibfarth


Będę wdzięczna jak mi ktoś to powiększy tak aby było czytelne  😉

Podobno jak kogoś nie ma w necie to nie istnieje...... znalazł ktoś jakieś informacje o Ewie L ?
Będę wdzięczna za link
fabapi - ctrl + i powiększasz sobie ekran 🙂 ale właściwie nie polecam tego robić, bo strasznie niedbale napisany ten tekst :/
fabapi,
Pani Ewa L. w internecie istnieje. Mi google wypluwa strony zarówno polskie jak i niemieckie z wynikami, jakimiś spotkaniami plus filmy sprzedażowe na YT. nie wierzę, że magicznie u Ciebie nie...?
Wie ktoś jaka cena jako słuchacz?
powiększyłam:

Ale ktoś zrobił antyreklamę tej Pani.
Skupisko tylu błędów w opisie osiągnięć ....szok...
...członek kadry narodowe... kilkanascie konie doprowadzonych.... wroclaw....trneowala... Monahium...
Cariotka   płomienna pasja
25 grudnia 2012 10:02
blisko mnie ale odechciało mi się. Bardzo nie lubię gdy muszę sama się prosić o podanie ceny i czytać błędów też nie lubię.
Ano właśnie... A tak a propos Targowiska/Łężkowic - jak idzie budowa ujeżdżalni zewnętrznej? Planowane są już w tym sezonie jakieś zawody? Było by miło, bo mam blisko 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 grudnia 2012 11:43
Mam pytanie niedotyczące pensjonatów, ale potrzeba mi kogoś z Krakowa.

Czy ktoś z was miałby odsprzedać 2-3 kostki słomy (ona wstępnie zadeklarowała, że potrzebowałaby jedną kostkę, ale coś przy psa może wyskoczyć)? Dziewczyna zgarnęła z ulicy dwa psy i potrzebuje nie wielką ilość słomy do wypełnienia bud dla nich. Chciałaby odkupić odrobinę.
Jeszcze się dowiem czy jest dokładnie z Krakowa czy z okolic i dam znać.
Cariotka   płomienna pasja
27 grudnia 2012 13:24
ja mogę dać.
Mam pytanie do osób, które trzymają swojego konie w ośrodkach jeździeckich w Krakowie bądź biorą udział w  treningach na sportowych koniach, jakie stajnie polecacie? możliwe jest, że będę tam mieszkać za niedługi czas i albo wstawię konia gdzie będę mogła dalej się rozwijać razem z nim albo znajdę stajnię, która prowadzi treningi i umożliwia starty w zawodach na swoich koniach 🙂?
z tego co się dowiedziałam koszt konsultacji wygląda następująco;pobyt z koniem za 2 dni-420zl, wolny słuchacz-100zl(za 2 dni)
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 grudnia 2012 08:15
dziunka
Byłam w Targowisku ponad 1.5 roku temu w poszukiwaniu pensjonatu i zapewniali mnie ze na wiosnę (2012) ruszą z ujeżdżalnią. Byłam pewna ze juz jest. Nie wyobrażam sobie jak przez wiosne/lato/jesien można kisić się na hal.. Mam nadzieje że w tym sezonie juz bedzie i właśnie moze jakieś zawody. 🙂


rubik, dzięki
ciekawe czy konsultacje w ogóle się odbędą, bo jak widać nie spotkały się z dużą aprobatą
juliadna- z tego, co mi wiadomo, zaczęli jesienią, ale nie wiem, na jakim to jest etapie. Oj można sie kisić na hali cały rok, jeśli jest to hala pełnowymiarowa, to można to jeszcze jakoś przeżyć, ale gorsze rzeczy się znosiło i cóż 🙂
Gillian   four letter word
28 grudnia 2012 09:55
na takiej hali jak w Targowisku to sama przyjemność się kisić 😉
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
28 grudnia 2012 11:24
na takiej hali jak w Targowisku to sama przyjemność się kisić 😉

Jasne, ale chyba do czasu...z reszta potem przychodzi sezon-czworoboki i prakury otwarte, a koń taki wyhalowany😉
Ale fakt, hala jest GODNA życzliwej zazdrości🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się