Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

hszonszcz   wredny hszonszcz.
28 grudnia 2012 17:12
Karino1998, strasznie podoba mi się odmiana tego konia  😜 a co do laski, to koń sam z siebie się nie psuje  🙄 Gucio był do wypychania ?! :
"Fajnie się jeździło dużo kłusa ale Gucio był do wypychania -,-" czyli że Gucia trzeba było czymś wypychać niczym zabawkę? 😡 Rozśmieszyło mnie to stwierdzenie.
wątek zamknięty
pamirowa fakt. 😉 Ale myślę że taki sam rozgłos robi wokół siebie czasami Pampera. Stado fanek też przyprawia mnie o dreszcze.  🤔wirek: Mimo że do samej Izy nic nie mam i dziewczyny nie znam. Aczkolwiek myślę, że autorka tego hejterowskiego bloga długo nie pociągnie. Może być z tego cyrk, może pare osób coś zrozumie jeśli zobaczy że wiele osób nie popiera na przykład danego zachowania. Moim zdaniem, pomysł nieco szalony i może nawet niemoralny, no ale cóż.

wątek zamknięty
hejterka cokolkwiek by nie robiła stajni grodków i tak nie pobije. Stajnia grodków kwiatkiem  :kwiatek: miesiąca!!!
wątek zamknięty
esef  ŻÓŁWIK  🏇
Ta stajnia powaliła mnie na kolana, dosłownie.
wątek zamknięty
hszonszcz ale to nie ona go zepsuła , nie czytałąś !!?? To przez jedna jazdę pod kimś innym  😎
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
28 grudnia 2012 17:33
esef, anioleczek.97, a o stajni z naturalnym zajeżdżaniem już zapomniałyście ?! Przecież tam taki natural jest.. ja nie wiem, lepsi niż np. Monty, a wy zapomniałyście  👿
wątek zamknięty
hszonszcz - taaak z przywiązywaniem koni do płotu  💃
wątek zamknięty
stajnia z naturalnym zajeżdżaniem była SMUTNA. Stajnia grodków jest PRZEŚMIESZNA.  😁
wątek zamknięty
hszonszcz  tamtej nie pamiętam  😡 chyba jeszcze wtedy tu nie zagladałam, albo mi się omsknęła. 😉




edit; PAMIĘTAM 😀 To ta stajnia z tym wspaniałym szczupłym panem i naturalem z łańcuchem, prawda?  👀
wątek zamknięty
dokładnie ta!
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
28 grudnia 2012 18:01
Warto od czasu do czasu powspominać takie super nowoczesne stajnie  🙂
wątek zamknięty
Oj taaak!  😀
wątek zamknięty
Mogłabym poprosić o linka do tamtej stajni z naturalem ? Bo chyba coś mnie ominęło xd

wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
28 grudnia 2012 18:23
Lenii, nieźle musiałam sie naszukać, proszę  :kwiatek: http://tablica.pl/oferta/sprzedam-zajezdzanie-koni-siodlo-zaprzeg-ID1P6et.html#720c154230;r:;s
wątek zamknięty
Z tą stajną z konisiami z rzeźni to chyba jednak nie jest prowokacja... Tutaj Komentarz Karoliny G., dziewczyna jako jedyna wstawiła link. Huhu, niedaleko ode mnie, jak zrobią jakiś obóz to jadę od razu!  🤣
wątek zamknięty
Dziękuje za linka 🙂
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 grudnia 2012 19:23


znalezione na fb.
Tona tapety, kuse sukienki i wypacykowane jak na nie wiadomo co... na 'balu' tudzież dyskotece gimnazjalnej.

Masakra. A potem się dziwią, że w wieku 16 lat dzieciak ma, albo pedofilia się szerzy.
wątek zamknięty
Nie chcę być niemiła, ale czwarta od lewej wygląda jak chłopak.
wątek zamknięty
Notarialna, może ja nie z tej bajki, ale nie widzę nic gorszącego  🤔wirek: Normalne, lekko umalowane dziewczyny w sukienkach... Primo na pedofila za stare, secundo nijak się mają do gimbazjalnej pokemonerii (chyba, że turbosekspokemonami zostają po godzinach  :oczy2🙂
wątek zamknięty
Notarialna dla mnie to są normalne dziewczyny. może zdjęcie wyszło jak wyszło, ale chyba nie wiesz jak sie dziewczyny potrafią wypacykować w wieku gimnazjum/liceum.  👀
wątek zamknięty
zosia1990   Synesthete: sight-hearing-touch
28 grudnia 2012 19:43
Czasy się zmieniają, szpilki mają, sukienki, makijaż fryzury... dziewczyny zaczynają wcześniej teraz z tymi "atrybutami". Ale to nie powinno mieć żadnego związku z pedofilią! W sensie obwiniać dziewczynę ubraną w krótką spódniczkę, wymalowaną i na szpilach nawet w wieku 7 lat za to, że jakiś zboczeniec ją wykorzystał.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 grudnia 2012 19:43
Vanilka, Nie wiem ile masz lat, ale jak ja byłam w wieku gimbazy nie myślałam nawet o makijażu czy super krótkich kusych kieckach. Sorry, ale 16 lat to moim zdaniem jeszcze dziecko (i to w najgłupszym możliwym wieku), które ma raczej małe pojęcie o sprawach poza szkołą.
Najgorsze jest to udawanie na siłę dorosłego - dzieciaki nie widzą, że z siebie robią pośmiewisko, ale idą w zaparte. Ba, spróbuj im zwrócić uwagę to cię jeszcze zeżrą i nawrzucają od najgorszych. Rok temu byłam w odwiedzinach w gimnazjum u mojej ulubionej nauczycielki. Po prostu mi ręce opadły.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
28 grudnia 2012 19:45
Notarialna : To nie wiem ile ty masz lat.. ja kończyłam gimnazjum 3 lata temu i byłam czesana przez fryzjerkę a malowałam się godzinę... sukienki do ziemi też nie miałam... jedna dziewczyna na cały bal miała długa sukienkę !  nie przesadzaj 16 lat to nie jest takie dziecko. To już młode panny i mają prawo na wyjątkowe okazje się wystroić. Nie widzę w tym nic dziwnego.
wątek zamknięty
wieści z frontu : ihaters jest wśród nas  🤣
po iwonie nie wiem kogo będę opisywać, ale znalazłam dzięki re-volcie pomysł na ciekawą notkę tj.: stajnia grodków.
wątek zamknięty
Tak to już się porobiło, że dzieci i młodzież dojrzewa szybciej (w sensie, że szybciej makijaże itp.).
Jak ja jeszcze chodziłam do gim. to pojedyncze sztuki się coś tam tuszem pomalowały... Ale wiadomo, wiejskie gim 😉
Nie wiem jak było w miastach.
Teraz ? Dla mnie to jest paranoja ! W gim, do którego chodziłam uczęszczają same dzikusy.  😂
wątek zamknięty
Popieram Notarialną w 100% - dzieciaki "dziś" zbyt wcześnie starają się dojrzeć - ja w wieku tzw. gimnazjalnym latałam jeszcze po lasach, bawiliśmy się w podchody z ekipą itp. Nie w głowie mi były mini kiecki, makijaż i wyeksponowany dekolt... no ale to było za moich czasów..
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
28 grudnia 2012 20:05
Nie należy oceniać całej mlodzieży z góry. Mam styczność z tymi dzieciakami i najgorszy rocznik jaki teraz jest to 1999. Ludzie, co to za dzieci..." o jakie my jesteśmy fajne!", "oj żeby być sławna to chyba sie potneeee" i przyznam, coraz niższe te dzieciaki... Chodzi mi o wzrost.
Rocznik 1997 jest jeszcze w miarę, chociaż teraz większość dzieciaków z tego rocznika pije i pali w krzakach bo "to jest na topie"...
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
28 grudnia 2012 20:15
Ale my tu nie mówimy o laskach pomalowanych na co dzień tylko o BALU GIMNAZJALNYM. Imprezie na koniec gimnazjum, coś al'a studniówka. Dlaczego 16 letnie dziewczyny mają się nie pomalować z tej okazji ;o !
wątek zamknięty
Czuję się z deka wywołana. Mam 14 lat ( jakby ktoś nie policzył po nicku  🙄 ) chodzę do 2 gim. Prawda jest taka że ja jestem "wiejskim"dzieckiem i uwielbiałam takie zabawy o jakich mówi kadyksowa No i kiedy poszłam do gim okazało się , że nie ma z kim spędzać w ten sposób czasu bo kazdy am włąsny "problem" : on mnie poprosił o chodzenie na fb , oo a on ze mną zerwał przez fb  idę się pociąć , jestem za gruba idę się pcoiąć , oo wszyscy słuchają metalu?! to ja też itp itd. Mało jest teraz młodzieży która w moim wieku nie pije/pali/ma tonę tynku na twarzy. Którym spódniczka zakrywa tyłek , i którzy nie używają co drugiego słowa k*** . Więc osoby o słabszym chrakterze są zabierane z tłumem , osoby o silniejszym mają własne zdanie ale chcą być akceptowane. I zauważyłam ze osoby które mają własną pasje są mniej spokemonizowane niż reszta. I żeby nie było : nie jestem swięta . Tak - pomalowałam włosy , tak - czasami nakładam delikatny makijaż , zazwyczaj kryjący. Czasy się zmieniają i normy wiekowe też...

I ma racje Nigna na specjalne okazje , dlaczego nie?
wątek zamknięty
Notarialna, po prostu nijak nie widzę klarownego połączenia między szesnastolatkami zakładającymi ciut krótsze, wyjściowe sukienki i trochę chemii na twarz z okazji ostatniej dyskoteki w gimnazjum, a upadkiem moralnym dzisiejszej młodzieży. Rozumiem, że w czasach szkolnych na dyskoteki chadzałaś w habicie, tudzież worku jutowym...? Przedszkolaki na placach zabaw też radzę pookrywać, bo biednych pedofili kuszą 🤣
Bynajmniej nie oznacza to, że nie widzę problemu z priorytetami/hierarchią wartości/brakiem jednego i drugiego u młodych ludzi. Problem jest, sięga głęboko, szeroko, gnije od środka i brzydko pachnie. Ino ten przykład niedojrzałości emocjonalnej nastolatek i pogoni za dorosłością wybrałaś sobie kulawy.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.