Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

bo nie za ciekawie jak by oźrabiła nam się Maja przy śniegu i w -1 -2

a to niby czemu? dla koni to normalna sprawa 😉
oby się szybko znalazły...
aszka, daj znać jak się tylko pojawisz....mam nadzieję,  że konie już są w domu
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
08 stycznia 2013 05:35
Aszka, nam się kobyła oźrebiła w zeszłym roku w -21 na wybiegu, bez wcześniejszych oznak zbliżającego się porodu i to na stojąco 🙂, więc -2 to nie tragedia 🙂
Kuzyn z dwoma kolegami szukał w nocy konie znaleźli o 3 w lesie ale dał się złapać tylko kucyk Ferdek reszty nie dali rady. Ja jestem teraz w domu w gdańśku i chyba zwariuje (dziecko i się rozchorowało i nie moge im ni jak pomóc tylko siedzę na telefonie i wydzwaniam) Oni już szukaja tylko że już jest - 7 i drogi w lesie to istne lodowisko ale mam nadzieję ze za kilka godzin napisze tu że cała 6 już w ciepłej stajence.
aszka, trzymam mocno kciuki
właśnie dzwonili konie znalezione i są już w stajni ale wcale nie miały ochoty do niej wracać. Uff wszystkie całe zdrowe oby nam więcej takich niespodzianek na zafundowały 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
08 stycznia 2013 08:55
ufffff!!!
Moon   #kulistyzajebisty
08 stycznia 2013 08:56
Ufff! Gdzie znaleźli, uciekierki co to wolności im się zachciało?  😉
Całe szczęście, że dobrze się wszystko skończyło  🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 stycznia 2013 09:12
chyba z uciekinierami musiecie poważną rozmowę przeprowadzić co im tak nie pasuje że wolą oblodzony las i śnieg nad ciepłą i sytą stajenkę  😉
uciekinierki były niedaleko domu jakiś kilometr dwa musiały nad ranem wyjśc z lasu na łakę i nie mają ani ryski, ani obtarcia nic calutkie i zdrowe 🙂
aszka, to całe szczęście, ufff. Mój kiedyś uciekł na 15 minut i złamał nogę.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
08 stycznia 2013 09:32
Aszka, super 🙂 Tak jak Ela pisze, trzeba przeprowadzić z nimi poważną rozmowę 😉
U nas jak konie uciekają to znajdujemy je na pierwszej lepszej trawce więc daleko szukać nie musimy 😀
Bischa   TAFC Polska :)
08 stycznia 2013 15:48
Ale wiesz, teraz trawa to towar deficytowy, więc trzeba szukać 😁
aszka, najważniejsze się znalazły całe i zdrowe!
aszka i całe szczęście!
aszka całe szczęście, ze się w  miarę szybko znalazły i całe i zdrowe! A kucynce proponuje zrobić areszt stajenny 😁 Ciężarna na ostatnich nogach a uciekać jej się zachciało , no nie ładnie 😉
Swoją drogą faktycznie ciekawe czemu Rustyka została a nie udała się za Irchą 😉

[sub]ps. "Pozdrów" je ode mnie miałam przyjemność siedzieć kiedyś na nich 🙂[/sub]
Kasija, Pozdrowię, pozdrowię też mnie to zastanawia bo Rusia i Ircha zawsze łażą razem. Teraz wszystkie mają areszt na małym padoku ogrodzonym z 3 stron zabudowaniami a z trzeciej wysokim płotem więc nie zwieją.
Dobrze że uciekły wczoraj bo dzisiaj cały dzień u nas sypał śnieg jest dobrze ponad 10 cm.
Lov   all my life is changin' every day.
08 stycznia 2013 20:22
aszka, super! Najczęściej chyba tak bywa, że jak dzieje się coś takiego i widzimy czarne scenariusze, to nic się tym koniskom nie dzieje 😉

Mój Gadzik chyba spasował po wczorajszym wyskoczeniu z padoku, bo akurat był na tym rurowym, przypierdzielił nogą, i dzisiaj jak wsiadłam to był taaaaki grzeczniusi 😁 Może spokorniał 😎
Boooooziu, dziewczyny, ja juz wgi dzien siedze w Norymbergii zawodowo i mam serdecznie dosc... chce juz do domku i do koniuchow🙁 chcialam chociaz to karmera wyskoczyc ale jestem tak skonana ze nie ma sily po 8 godzinach...zreszta budzet mam przekroczony😀
a! w razie w, 6-8 luty jestem w warszawie,moge popoludniami pocykac fotki czy cos😉
KOCHAM tildren!!!
T na lonzy  chodził dziś super, przody na uszy sobie zakładał. W nagrodę dostał mash i coś mi się wydaje, że jutro będziemy latać po hali
Martita   Martita & Orestes Company
08 stycznia 2013 21:22
A my się nieśmiało przypomnimy jako, że zawitał fotograf u nas i całkiem miłe zdjęcia wyszły jak na pogodę.  🙂




Jestem szczęśliwa bo koń ostatnio bardzo się stara aby nam cokolwiek wychodziło  💃

edit.
Za to drugi koń na feriach zimowych odżywa 🙂

archeo, ja Tildren i naszą Panią doktor kocham już od dawna 🙂 Mam takie same odczucia jak Ty, za każdym razem po podaniu koń nogi na uszy zarzuca.  🏇
mtl   I M Equestrian
09 stycznia 2013 08:45
Martita fajny kropeeek  😜

czy mowilam wam ze mój siwy jest gejem? na zdjeciu jego zyciowy (stajenny) partner Nevermind podczas dzisiejszych pocalunkow przez kraty, stoja i sie liza przez dobre kilka minut dziennie  😂
Martita przepiękne konisko! Poproszę więcej Waszych fotek 🙂
mtl  😂 mój też tak ma, z kumplem nie dość, że jednej rasy, to jeszcze jednej maści  😁

No... Mnie się niestety przychorowało - znowu.
Wczoraj Mały łaził w karuzeli, dzisiaj pojechałam rano, zebrałam się w sobie i wzięłam go na porządną lonżę, super pracował...
Jutro może wsiądę, OBY 😀
Martita   Martita & Orestes Company
09 stycznia 2013 12:34
mtl , xxmalinaxx Bardzo dziękuję  :kwiatek: Jak tylko będę miała coś więcej to się pochwalę.
mtl Każdy może kochać inaczej?  😁 Super to wygląda
param pam pam pam!

Duszek oficjalnie został nazwany - wyleczonym 🏇

Ponoć super szybko jak na jego kontuzję (bo tak poza tym trwało to 10 mcy :zemdlal🙂. Weci uznali, że wpływ na regenerację miał z pewnością młody wiek i "lekkość" konia. Jednak maluchy nie dźwigają takiej masy jak wielkokonie.

Mamy plan pracy i suplementacji, mamy zacząć galopować, od wiosny wdrożyć padokowanie.
Super! 😀
Amnestria jupiiii  😅 tylko nie daj się dziadowi wysadzić w tym galopie  😂
amnestria, super! jak miło się czyta takie wieści  😅
amnestria, to jest chyba najlepszy news tego roku 😀 Gratulacje!  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się