Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

Kajula tak jakby to ogłoszenie jest w sumie
Cena zadziwiająco niska przy dzisiejszych kosztach pasz w okolicy Szczecina... Chyba, ze na prawobrzeżu po taniej...
[quote author=_Gaga link=topic=14602.msg1621182#msg1621182 date=1356004471]
Kajula tak jakby to ogłoszenie jest w sumie
Cena zadziwiająco niska przy dzisiejszych kosztach pasz w okolicy Szczecina... Chyba, ze na prawobrzeżu po taniej...
[/quote]

Myślę, że jak zobaczą, że się nie wyrabiają z kosztami to podniosą, chociaż jakoś trzeszczyn, tanowo dają radę, to myślę, że tym bardizej oni dadzą.
Padła początkowo propozycja 500zł, cena została ustalona wstępnie między 550 a 600zł, ale raczej stanie na 550zł.

Ogłoszenie to nie jest, tylko informacja 🙂 ogłoszenia to nie tutaj 🙂
Trzeszczyn kosztuje więcej (650 zł?)... Poza tym ma własną paszę jako chyba jedyna z lewobrzeżnych stajni pensjonatowych...
Im taniej tym lepiej dla właścicieli koni. Ja po prostu znam realia zakupu pasz w okolicy Szczecina, stąd zdziwienie niską ceną.
[quote author=_Gaga link=topic=14602.msg1621193#msg1621193 date=1356005984]
Trzeszczyn kosztuje więcej (650 zł?)... Poza tym ma własną paszę jako chyba jedyna z lewobrzeżnych stajni pensjonatowych...
Im taniej tym lepiej dla właścicieli koni. Ja po prostu znam realia zakupu pasz w okolicy Szczecina, stąd zdziwienie niską ceną.
[/quote]

O ile mnie pamięć nie myli oni też mają swoją 🙂 Prowadzą działalność czysto rolnicza 😉
[quote author=horse_art link=topic=14602.msg1574860#msg1574860 date=1352127076]
hym... no to wiadomo.
w nieklonczycy są 3 miejsca z końmi (albo to trzecie wioske obok - zawsze mi się myli...ale tam wczoraj 3 czy 4 chodziły tak z daleka to fajowe warunki)
1 dziewczyna ma 2 konie (przynajmniej kilka dni temu, taką emerytke i renciste - odemnie zresztą dostanego 😉 ) fajne warunki, bardzo fajne.
facet ..dziwny facet. bym uwazała. Co chwile tam inny koń i zawsze ma z nimi jakiś problem, konie znarowione itp (przez siebie raczej stworzony bo u innych te problemy nie występują). Boksy miał miniaturowe, łąka całkiem całkiem

a...i jeszcze jedni ludzie mają takie mini zoo i kucyki w nim w kojcach.

o innych niewiem, jeśli komuś zależy moge się podowiadywać 🙂


[quote]



Nie musisz się dowiadywać - jestem obok i wiem kto to oferuje... Otóż to ten gościu, o którym piszesz że dziwny - zgadzam się z tobą w 100%. W ogłoszeniu pisze, że koń będzie chodził w stadzie a żadnego stada on nie posiada, ma swojego jednego konia którego nie użytkuje...Na gościa trzeba uważać - na początku wszystko ok, a po czasie każe ci wyp......ć jak coś mu nie podpasuje. Konie zmienia jak rękawiczki. Każdy, kto sprzedał mu konia to miał z nim problem po czasie..Duży problem tj. ciaganie po sądach, nasyłanie córki, obgadywanie gdzie popadnie i takie tam... Miałam z nim do czynienia i nie chcę mieć już z nim nic wspólnego - odradzam. Konie u niego zawsze płochliwe i znerwicowane - na jednego wsiadał po pijaku przed domem - tak skręcił mu wodze że koń się przewrócił na beton razem z nim. Prawie cała wieś była świadkiem . Przestrzegam.


Łąki ma ok, tereny u nas super -  ale nie ta stajnia, każda inna ale nie ta.

Pozdrawiam
Wiecie może gdzie można dostać worek jeczmieniu? Interesuje mnie ze 30 kg.. przeglądałam mnóstwo ofert i wszędzie jest min. 500kg...
Sonkowa - u nas na wsi 😉 jak bardzo Ci zależy to dowiem się o cenę i mogę kurierem wysłać
zielona_stajnia jak już bym brała to po nowym roku, to w styczniu, bo póki co zamówiłam wysłodki i chcę zobaczyć jak one się sprawdzą. Ale jakbyś mogła to sprawdź proszę.  :kwiatek: Za 2 tyg. bym się odezwała i byśmy się jakoś co do wysyłki dogadały.  :kwiatek:




A masz też na wsi kogoś kto by 30 kg otrębów pszennych sprzedał?  🙂
Tak - skontaktuję się na pw.
Dziewczyny, mam w domu nadprogramowy worek wysłodków i jakoś nie zapowiada sie, że go zużyje. Nie mam czasu leciec z tym na poczte więc jesli ktos z okolic Szczecina potrzebuje to dajcie znać.

Nie jest to ogłoszenie a tylko nasza szczecinska pomoc okołosąsiedzka 🙂
byłam w koszewie niedawno (oglądać kucyka do kupienia). te zdjęcia absolutnie nie oddają rzeczywistości.
tak jest po prostu przepięknie... (może okolica nie, ale srodek...) te błotniste padoczki to tylko takie wybiegi-wywietrzniki przed boksami (tak swoja droga to super zrobione ogrodzenia miały). padoki są wielkie trawiaste (gdzieś w okolicy bo prawie żadnych koni nie było, a ziemi mają w okolicy mnóstwo). nie było wtedy chyba jeszcze żadnych hotelowiczów itd... własciwie to nikogo na terenie nie bylo 😉
Tak, padoki OGROMNE sa trawiaste - dwa albo trzy. Jakby poza terenem stajni. Jeden wielki jest przed wjazdem do Koszewa, a dwa pozostale sa na przeciwko palacu.

Horse_art - w dalszym ciagu nie ma jeszcze hotelowiczow, bo wszystko jest caly czas dogadywane co i jak 🙂 mysle, ze w przeciagu miesiaca powinno wszystko ruszyc, ale nie dam sobie reki uciac. Minusem jest dojazd :/
Hej dziewczyny wiecie cos moze na temat tego ogłoszenia??
http://tablica.pl/oferta/hotel-dla-koni-tanio-ID24m8t.html#73e92597aa;r:11;s:
🙂 thx za info 🙂
jak nad zalewem szczecińskim to pewnie Trzebież albo Nowe Warpno
jest nawet podana lokalizacja, Nowe Warpno
ja tam widzę jako lokalizajcę Police :P
jak nad zalewem szczecińskim to pewnie Trzebież albo Nowe Warpno

Bzdura, nad Zalewem od strony zachodniej leżą po kolei:
Police, Jasienica, Dębostrów, Niekłończyca, Uniemyśl, Mazańczyce, Trzebież, Brzózki, Miroszewo, Warnołęka, Podgrodzie, Nowe Warpno
Przy czym podałam te miejscowości, które znam... W gminie Nowe Warpno leży wszystko od Brzózek (włącznie), a podana lokalizacja może być po prostu gminą...
zenona jeśli rzeczywiście jesteś zainteresowana - zadzwoń pod podany numer...
no tak GAGA Ty jesteś chodzącym globusem  🤔 buhehe Twoje ataki doprowadzają mnie do ataku śmiechu
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
13 stycznia 2013 13:16
Czy w Szczecinie lub okolicach Szczecina jest pralnia, która pierze derki?
haha, a poniżej dodane odrazu ogłosznie monikas 😉 - ale przynajmniej lokalizacja opisana ;]  (wcześniejsze tez jest - ale z ogólnie podaną lokalizacją)

gaga - jeszcze w gm. NW są Mszczuje, taka osada w lesie między brzózkami i warnołeką ( z chodzącym wolno zimm. koniem -taka ciekawostka, nie jest ogrodzony, tak po prostu chodzi po okolicy - a to po łąkach, a to po lesie, blisko domu, nigdy nie ucieka)

jak się dowiecie gdzie to jakiś cezary daje możliwość UJEŻDŻANIA nad zalewem (cokolwiek to znaczy - ze on ujezdza wstawione konie w stajni nad zalewem, czy hotelowicz sobie bedzie ujeżdżać po plaży?) ciekawe 😉
Kasia Konikowa pralnia derkowa jest na pewno. W galopadzie wisi ogłoszenie takiej pralni
Niestety nie mam namiarów :-( piorę sprzęt w pralce

monikas123 - żaden atak - stwierdzenie faktu. Na trasie Police - N Warpno widuje się wiele koni zimnokrwistych. Możliwe, że ktoś przy okazji zrobił mini hotel na przykład...

edit: literówki
szlachetnych też - sporo przydomowego trzymania, nie grubasy (pomijając oficjalne stajnie, hotele) : police, niekłończyca (x3 "stajnie"😉, trzebież (x min. 2), dębostrów (2?), nowa jasienica(leśniczówka), warpno (fryzy), i pewnie inne...

a w galopadzie nie wisi paranimalii?
właśnie - mam bon na pranie który sie kończy za pare dni - a nie mam jak wykorzystać, chce ktoś wysłac rzeczy do prania? fajne warunki, a za przesyłkę płaci się tylko w 1 strone i tanio.
Nie wiem czyje ogłoszenie wisi w galopadzie, kojarzę tylko właśnie jakąś pralnię
Wydawało mi się, że szczecińską, ale pewna nie jestem...
fajnie by bylo...jakbyś kiedyś tam była (albo ktoś :kwiatek🙂 spisz prosze dane...
Dwa lata temu prałam derki w pralni na pomorzanac, chyba ulica Szczawiowa. Wyprali bez problemu, koło 30 złotych za zimówkę, za lekkie troche taniej. Ale to było dwa lata temu więc nie wiem jak teraz.
A czy na Bukowym ktos z revoltowiczow egzystuje/bywal?🙂
Możecie mi polecić osobę , stajnię , pensjonat w którym zajeżdżają konie ? w sumie to nie chodzi o zajeżdżenie bo koń chodził w siodle ale o takie przypomnienie . Szukam kogoś godnego polecenia w zachodniopomorskim mogą yo być "ewentualnie" okolice Poznania
z góry  bardzo , bardzo dziękuje  :kwiatek: :kwiatek:
Ja mam konia w Trzebuszu /za nowielicami/ w stajni Jacka Bobika, tam zajeżdżają konie.
Gillian   four letter word
18 lutego 2013 14:09
czy ktoś z forumowiczów miał okazję trenować z Marzeną Chociej? jakieś refleksje, spostrzeżenia, uwagi?
Czy ma ktoś jakieś informacje o stajniach w Płoni i Smerdnicy? Czy jest tam sam hotel czy prowadzone są jazdy? I ogółem jak wyglądają tamte stajnie i w jakim miejscu sie znajdują?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się