Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Wie ktoś od które jutro jest  otwarty Pegaz ?  🙂
Dziękuję za wszystkie propozycje. A słyszał ktoś o jakiejś stajni w okolicy Poznania do dzierżawy, sama się zastanawiałam nad Stęszewicami ale jest ktoś już chętny na tą stajnie.
Dziękuję za wszystkie propozycje. A słyszał ktoś o jakiejś stajni w okolicy Poznania do dzierżawy, sama się zastanawiałam nad Stęszewicami ale jest ktoś już chętny na tą stajnie.


nie wiem czy jest taki obiekt do wynajęcia, raczej chyba cieżko będzie blisko od Poznania
a Trzebaw ???? Z tego co wiem, to pensjonariusze ostatnio zostali zmuszeni do opuszczenia obiektu ...
martyna0112 Czyli Stęszewice ożyją? No no, ciekawe tylko jaką kwotę zawołają za pensjonat bo podobno właściciel sobie dużo życzy za dzierżawę. Ale tereny za to świetne i stajnia praktycznie w lesie.

Moim zdaniem właściciel stajni w Stęszewicach nie żąda właśnie zbyt dużo. Przynajmniej jeżeli chodzi o cene jaką mi podał. Narazie liczę że potencjali dzierżawcy się rozmyślą bo jeszcze nic podpisane nie jest.
a Trzebaw ???? Z tego co wiem, to pensjonariusze ostatnio zostali zmuszeni do opuszczenia obiektu ...


to zalezy kto jak przectawia to wszystko
faktem jest to ze zostali poinformowani aby zabrac konie gdyz stajnia sie zamyka
mozliwe ze wplynelo za duzo zazalen do /'wlasciciela" i mial juz dosyc bo krajkowa nie zrobil by z tej stajni
a ponoc kakretna wersja miala byc taka ze ma byc to miejsce wlasnoscia prywatna
nigdy nikt niedowie sie prawdy
Ile sobie wołał to nie wiem, słyszałam że nawet przy całej obstawie boksów(chyba 13) + kupnie jedzenia i sciółki to wychodziło kiepsko. Ale to tylko ploty oczywiscie.
Fajna stajnia w Majdanach, ale z tego co wiem to cały obiekt był na sprzedaż nie do dzierżawy
martyna0112 a myślałaś o Wiórku? Jest blisko Poznania, nic się w tej stajni nie dzieje, stoi pusta. Z różnych źródeł płyną skrajnie odmienne informacje więc może warto by osobiście podjechać do właścicieli i porozmawiać.
Fajna stajnia w Majdanach, ale z tego co wiem to cały obiekt był na sprzedaż nie do dzierżawy

w majdany bym sie nie pakowala
za bardzo namieszane jest tam w sprawach spadkowych
a i wlascicielka jest nie pewna
lepiej poczekac na wyrok sadu o sprzedaniu tego obiektu choc wiem ze jest kilka osob chetnych
Dzierżawiliśmy z mężem obiekt w Majdanach do czerwca ubiegłego roku, i serdecznie przestrzegam przed tą stajnią, a w szczególności przed właścicielką. Stajnia jest wystawiona na sprzedaż nie ma żadnych problemów spadkowych już, jest za to cena nieadekwatna do wartości nieruchomości i wartości ziemi. Nieruchomość poniekąd popada w ruinę, dom jest bardzo niefunkcjonalny i praktycznie zimą nie do ogrzania jeżeli ktoś chciałby jakiś dalszych informacji zapraszam na pv. Mieszkałam tam 9 miesięcy. Odradzam dzierżawę.
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
15 stycznia 2013 19:19
ma ktoś obecnie konia u Pana Stróżyńskiego w Babkach?  👀
potrzebuję kilku informacji na PW  😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
15 stycznia 2013 19:43
Ma moja nievoltowa kolezanka, moge Cie skontaktowac, jesli to cos waznego.
martyna0112 a myślałaś o Wiórku? Jest blisko Poznania, nic się w tej stajni nie dzieje, stoi pusta. Z różnych źródeł płyną skrajnie odmienne informacje więc może warto by osobiście podjechać do właścicieli i porozmawiać.

Podobno jest już coś wydzierżawione na biwaki...
I budynek, nieco przerobiony...
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
15 stycznia 2013 23:23
Ogieniowo niestety też już nie istnieje  a szkoda bo było tam fajnie.
Ogieniowo istnieje, zmienił się dzierżawca i pensjonat ruszy od połowy tego roku, ponieważ robią wszędzie remonty ;-)  chcą zrobić tam stajnię typowo sportową..czy zrobią zobaczymy, w planach mają halę, kwarc na dużym placu i mniejszym - czy im wyjdzie okaże się 😉

Trzebaw w tej chwili należy do Wielkopolskiego PN, plotki są różne, słyszałam, że stajenny chce tam ponownie otworzyć stajnię, ale tylko na 8 koni.. słyszałam, że ma to zniknąć i powstać cos innego.. pożyjemy zobaczymy ;-)
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
16 stycznia 2013 23:49
Jeżeli Ogieniowo ruszy spowrotem to ja  tam wstawiam swojego nowego konia:P Jeśli cena będzie przystępna oczywiście.

Zapowiada się obiecująco. W obrębie 20 km od Śremu brakuje takich stajni.
krzysztoftzr , niestety nie tylko w okolicach Śremu. Z Gostyniem też jest kiepsko. W zasadzie to nie ma takich stajni. Najbliżej Leszno...
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
17 stycznia 2013 22:22
a Stajnia Bajka koło pogorzeli ??

Wogóle u nas brakuje przyzwoitych pensjonatów a te które są  maja pełną obsade.
Cena z tego co wiem ma być w granicach 750-800zł. wiem, że chcą zrobić tak, że wypuszczanie dodatkowo płatne, 3 zł/h(?) coś tak mi się obiło jak jeszcze tam stałam..
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
18 stycznia 2013 09:30
za 800 zł  to sobie podaruje. Wole postawić boks  dla 2 koni u siebie.
Bajka była koło Pępowa. No ale... była. Po za tym, hala też mikro.
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
19 stycznia 2013 10:15
A już nie ma tej stajni ??  W daleszynie jeszcze była
Nie ma, wszystkie konie sprzedali.
A w Daleszynie to hali raczej brak.
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
20 stycznia 2013 13:21
To się porobiło  strasznie coraz mniej będzie tych małych pensjonatów czy stajni  bo ludzie nei mają pieniędzy a będzie coraz gorzej
Krzysztof, ale czarne scenariusze przewidujesz 😉 Jakoś nie zauważyłam by małe pensjonaty zaczęły ostatnio upadać.
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
20 stycznia 2013 17:21
Mamy może coś nowego na północ od Poznania? Może obiła wam się o uszy jakaś informacja o jakimś kameralnym, małym pensjonacie w Złotkowie, Golęczewie czy Chludowie?

Dodo- ile kosztuje teraz Biedrusko?
 
biedrusko 750zł
Pod Chludowem masz Zielątkowo, ale to pewnie wiesz Cenciakos
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się