kto pamięta Goldfevera i kamerę w boksie? www.marestare.com i inne kamery live

prąd go zabił z linii zasilającej, znaczy z kabla?

Hi!Hi! Ja już się boję Ci tłumaczyć. W każdym razie jest martwy - instantly.
No to odpowiednio się nazywał przynajmniej. Adekwatnie nomen omen.
mi się zawsze coś zacina jak jest akcja... jeszcze nei widziałam żadnego człowieka. zaglądam - śpi, znów zaglądam - dalej śpi... wchodze na forum "był pan , była kupa..." no kurde... tak podgladając to poród przegapie ;/

o kucka (tzn teraz 2 kucki) ma monitoring z 4 kamer - chyba poczytali i wstawili ujęcia padoków, żeby nie było , że cela 😉
http://www.marestare.com/fcam.php?alias=mulligan
He, he... Zaraziłem moją żonkę  😀
Już z godzinę siedzi przy podglądzie. Wkurza się, bo przeze mnie nie pojechała na pocztę  🤣
He, he... Zaraziłem moją żonkę  😀
Już z godzinę siedzi przy podglądzie. Wkurza się, bo przeze mnie nie pojechała na pocztę  🤣

O rety! Misiek jesteś samczykiem ?? Jakoś nie pomyślałam.
[quote author=Misiek69 link=topic=15631.msg1654071#msg1654071 date=1358440918]
He, he... Zaraziłem moją żonkę  😀
Już z godzinę siedzi przy podglądzie. Wkurza się, bo przeze mnie nie pojechała na pocztę  🤣

O rety! Misiek jesteś samczykiem ?? Jakoś nie pomyślałam.
[/quote]

Dżizas!!!! Moja żona i dwoje niewątpliwie podobnych do mnie dzieci, potwierdzają Twoje odkrycie  😀
[quote author=Tania link=topic=15631.msg1654076#msg1654076 date=1358441057]
[quote author=Misiek69 link=topic=15631.msg1654071#msg1654071 date=1358440918]
He, he... Zaraziłem moją żonkę  😀
Już z godzinę siedzi przy podglądzie. Wkurza się, bo przeze mnie nie pojechała na pocztę  🤣

O rety! Misiek jesteś samczykiem ?? Jakoś nie pomyślałam.
[/quote]

Dżizas!!!! Moja żona i dwoje niewątpliwie podobnych do mnie dzieci, potwierdzają Twoje odkrycie  😀
[/quote]
Hi!Hi! jakoś chyba założyłam, że jesteś dziewczyną.
Ale sądząc po moim bredzeniu o linie, to ja dziś jestem całkiem nieprzytomna.  😡
Żonę witamy. Będziesz miał zmiennika w podglądaniu.
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
17 stycznia 2013 16:52
Co do tej celi to parę razy już śledziłam różne klacze na tej stronie i wszystkie były w takich boksach i za każdym razem się z koleżanką zastanawiałyśmy o co z tym chodzi.Albo faktycznie taki ich rodzaj porodówki-izolatki albo tam wszystkie konie w takich boksach stoją  👀
ja wciągnęłam moją koleżankę  i jej też coś się pomieszało, na gg mi napisała "idę z Fionką do kontroli, pokażę sie i ja bo mam coś za uchem, nie wiem czy to węzeł mi tak wywaliło, może zobaczą". Fionka to jej pies.
Co do tej celi to parę razy już śledziłam różne klacze na tej stronie i wszystkie były w takich boksach i za każdym razem się z koleżanką zastanawiałyśmy o co z tym chodzi.Albo faktycznie taki ich rodzaj porodówki-izolatki albo tam wszystkie konie w takich boksach stoją  👀


ja osobiście mam nadzieję, że to tylko porodówka, bo jezeli konie na codzien stoją w takich boksach to lekka przesada...
moje to by chyba zwariowały.
Ircia   Olsztyn Różnowo
17 stycznia 2013 17:38
  🚫 Taniu a jakie piękne konisko ma Misiek69  😍 pewnie zaraz trafię do wątku co mnie śmieszy i bawi, ale co tam  👀
Misiek69 Witamy żonkę  😉 
  🚫 Taniu a jakie piękne konisko ma Misiek69  😍 pewnie zaraz trafię do wątku co mnie śmieszy i bawi, ale co tam  👀
Misiek69 Witamy żonkę  😉 


Sam się uśmiałem  😀
Żonka dziękuje, w końcu wybrała się na tą pocztę, ale co chwila dzwoni i się pyta, co u Madzi  🙂
A tak zmieniając temat na bardziej topowy ostatnio, czyli...kupy. To Madzia jest bardzo czysta, zauważyliście?
Załatwia się w to samo miejsce. Lubię to u koni.
no faktycznie 🙂
Mniej sprzątania :P
Ale czad 😀


Jest,cały czas http://www.marestare.com/fcam.php?alias=starlight
Coś nie widać po niej symptomów nadchodzącego porodu.
A tak zmieniając temat na bardziej topowy ostatnio, czyli...kupy. To Madzia jest bardzo czysta, zauważyliście?
Załatwia się w to samo miejsce. Lubię to u koni.


Mój załatwia to podobnie. Z tym, że upatrzył sobie miejsce bezpośrednio pod poidłem. Bałem się nawet, czy czasem sobie nie nawali do michy, ale nigdy mu się to nie zdarzyło.  🙂  Co ciekawe, to wydaje mi się, że przemyślał sprawę, gdyż właśnie przez wystające poidło raczej się tam nie kładzie, więc siłą rzeczy nie utytła się w tym co narobił. Potwierdza się to przy czyszczeniu, bo (jeśli nie był na padoku) najczęściej zbieram z niego tylko sianko, lub słomę. Pączków mi się nie zdarzyło  😀

EDIT: O! Właśnie ktoś ją wyprowadził!!
Na chwilkę przełączyłam stronę i widzę że wyprowadzili Maddie!
W ogóle to ona na piasku stoi? Bo ta ściółka nie wygląda na trociny...
Na chwilkę przełączyłam stronę i widzę że wyprowadzili Maddie!
W ogóle to ona na piasku stoi? Bo ta ściółka nie wygląda na trociny...


Właśnie o tym z żonką dyskutujemy. Co to jest? Myślałem, że trociny, ale jednak wygląda na piasek.

EDIT: Gościu sprząta to podłoże.
Hmm a teraz przyniósł coś w worku, jakby hmm granulat?

Pozdrowienia dla wszystkich podglądaczy 😉
Może to jednak trociny? W tym czymś czasami przebija też jakaś słoma.
No i musiało mi się zaciąć w momencie jak facet otworzył worek!  👿 
Teraz ta świeża ściółka wyglądała trocinowato, ale żeby w takim małym woreczku to mieli popakowane...?
Hmm a to zagwozdka z tą ściółką!

A może by napisać do nich maila, z pozdrowieniami i z pytaniem o ściółkę?  🙂
Trociny.
gdzie ejst Maddie?  👀
gdzie ejst Maddie?  👀


Urodziła i poszła źrebaka do przedszkola odprowadzić  😀
Poszła się nakarmić.
Przyszła!!
Przyszła!!

I od razu zasikała nowe trociny.  😂
[quote author=Misiek69 link=topic=15631.msg1654444#msg1654444 date=1358451953]
Przyszła!!

I od razu zasikała nowe trociny.  😂
[/quote]

Trza zaznaczyć przecież!  😉
Niech ona juz rodzi noo😀 caly internet mi wykorzysta😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się