Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
19 stycznia 2013 16:22
tomia raczej tak
wątek zamknięty
http://www.morusek.pl/ogloszenie/143203/Przyjme-konia/
Laska ma 14 lat i chce konia 😀 Może nie w tym wieku... Jeżdziła w stajni znajomych i podobno masakra jakaś...
Po co dzieci piszą takie ogłoszenia jak nie umieja nawet kantara założyć 😀 🤬
wątek zamknięty
Po co dzieci piszą takie ogłoszenia jak nie umieja nawet kantara założyć 😀 🤬


bo chcą mieć konisia i w tym wieku wydaje im się jeszcze, że to tylko przyjemności :PP
znam osoby, które mają 18 lat i dalej tak myślą  🙄
wątek zamknięty
Nie chciałabym aby jakikolwiek koń do niej trafił...
To jej pb  http://www.photoblog.pl/arubaa/139706315
Jednego konia miała, zagłodziła i chyba jej go odebrali ...
Nasttępnego chce zniszczyć... Koleżanka była zainteresowana oddaniem jej konia pod opieke i się dowiedziała że miała konia i nagle ten koń "zniknął"
Zdjęcia wygłodzonego konia usunęłą..
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.345873542172228.84684.100002487558312&type=3
Ciekawe co się stało z Tą Arubą... 🤔
wątek zamknięty
Posiadam boks, duże pastwisko, siodło i inne akcesoria, dwa psy i koty
A ja myślałam, że siodło kupuje się DO konia, a nie konia DO siodła...  😁

wątek zamknięty
tak, jak nie masz konta to nie zobaczysz, w załączniku jedno zdjęcie.
pytałam czy to prowokacja i wielki żart, ale ona jest trenerką - uczy jeździć innych w ten sam sposób co ona i uważa to za zupełnie normalne, koleżanka mi ją pokazała i powiedziała, że ją już zgłaszali (w sensie nie w PL, bo koleżanka tu nie mieszka), ale nikt sobie nic z tego nie robi.
wątek zamknięty
to babsko z fb na poprzedniej strony, to jest jakaś totalna patologia. myślałam że przebije zaraz tego konia ostrogami, zdjęcia też super, na prawie każdym bat w górze zeby przywalić w konia. krew mnie zalewa jak takie coś widzę, ciekawa jestem czy w stajni w której jeździ, inni ludzie jakoś reagują na jej ''metody pracy z koniem'' ?
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 stycznia 2013 18:32
Posiadam boks, duże pastwisko, siodło i inne akcesoria, dwa psy i koty
A ja myślałam, że siodło kupuje się DO konia, a nie konia DO siodła...   😁




A ja nie wiedziałam, że do konia trzeba mieć kota i psa. 😉
wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
19 stycznia 2013 18:51
Co do tej babki z fb - najpierw ogladalam zdjecia. Na kazdym zastanawial mnie ten bat w gorze. Ja naiwna myslalam, ze to jakas jej technika, jakies sztuczki, czy cos.  🤔wirek: rozne ludzie maja sposoby. A potem zobaczylam filmiki rece, nogi i cycki (ktorych praktycznie nie mam) mi opadly.  😵
wątek zamknięty
  ,,...tylko koni, tylko koni, tylko koni, tylko koni żal...''  👿
wątek zamknięty
lussi do tego zdjęcia faktkycznie pasują różowe owijki  😵
toż to masakra. jeszcze takie zdjęcie wstawiać. po co?

z ogłoszeniem to musi być żart. no, ale skoro ma siodło, kota i dwa psy, to kto chętny oddać konia  👀  🙇
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
19 stycznia 2013 20:26
Od tej dziewczyny 14-letniej: http://www.photoblog.pl/arubaa/133161404/3549992/ + komentarz
Dla konia widać żebra, a ta sobie jeździ mówiąc, że gdy konia kupowała, był jeszcze chudszy  🤔wirek:
wątek zamknięty
klapcio89   Walczący z cieniem...
19 stycznia 2013 21:39
Co do tej laski z Face... Może by ją tak kto kopnął jak ona kopie tego konia  😵 Masakra, słowa mi odebrało po oglądnieciu filmików...
wątek zamknięty
Podeśle ktoś link do tego filmu , coś nie mogę go wyszukać  :kwiatek: 
wątek zamknięty
w życiu czegoś takiego nie widziałam  😵 sadystka ewidentnie, chyba do tego ma jakieś inne problemy, bo nie wstydzi się tego upubliczniać i przyznawać do tego, że lubi się znęcać  🤔wirek:. najgorsze są komentarze
no i dont like horses i ony love to ride them hard
Lady, whip him in the neck and mouth also....
I really dont enjoy making the horse work the way he wants. Yes i do understand without whpping and spurring he can work and give the enjoyment. But despite his best performance i use my w hips constantly and keep kicking him hard so that he knows who is the master.(...) I teach my students too to force and use full use of whips and demand the best out of the horse. straszne to, w dodatku uczy innych, żeby sprawiać koniom ból, bo "to najfajniejsze co koniom można robić"  😤

monia https://www.facebook.com/farida.khan.710/photos_albums w pierwszym albumie jest kilka tych filmików, tylko uważaj bo okropne są 
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
19 stycznia 2013 23:29
Nią naprawdę ktoś powinien się zająć... To chyba powinno podchodzić pod znęcanie się nad zwierzętami... '
Co do jednego z filmików, na siwym koniu - Oglądam to już któryś raz, analizuję i nie dość, że koń dostał za pierwszym razem w pysk,
to za drugim oberwał w zad, tylko z taką mocą... Dobrze byłoby, gdyby poczuła jak to boli - Spuchnięcie odstające na 3 cm  ma gwarantowane.
Dziwią mnie też komentarze innych, niektórzy piszą 'great' 'good' i tym podobne - Serio?  😵
wątek zamknięty
w życiu czegoś takiego nie widziałam  😵 sadystka ewidentnie, chyba do tego ma jakieś inne problemy, bo nie wstydzi się tego upubliczniać i przyznawać do tego, że lubi się znęcać  🤔wirek:. najgorsze są komentarze
no i dont like horses i ony love to ride them hard
Lady, whip him in the neck and mouth also....
I really dont enjoy making the horse work the way he wants. Yes i do understand without whpping and spurring he can work and give the enjoyment. But despite his best performance i use my w hips constantly and keep kicking him hard so that he knows who is the master.(...) I teach my students too to force and use full use of whips and demand the best out of the horse. straszne to, w dodatku uczy innych, żeby sprawiać koniom ból, bo "to najfajniejsze co koniom można robić"  😤

monia https://www.facebook.com/farida.khan.710/photos_albums w pierwszym albumie jest kilka tych filmików, tylko uważaj bo okropne są 


Nie tyle 'najfajniejsze co koniom można zrobić' co raczej 'żądać od konia tego co w nim najlepsze' tak czy siak baba jest powalona  🤔
wątek zamknięty
Nie tyle 'najfajniejsze co koniom można zrobić' co raczej 'żądać od konia tego co w nim najlepsze' tak czy siak baba jest powalona  🤔


akurat nie chodziło mi o ten komentarz, ale tak napisałam w "', bo inaczej by mi ręka uschła od takich herezji

jeszcze te  😵
i love to ride them pretty hard and love kicking in the flank quite hard and whip as much as hard possible
i ride all my horses this way and very demanding when it comes to riding. I enjoy whipping and kicking them hard and harder
oh yes it definitely hurts them a lot and i enjoy seeing them suffering for my pleasure.   🤔
can't horses work without a whip- yes they do, but there is no fun riding the horse without whipping and kicking them hard.
he does bleed sometime when i kick him too hard on some given day

to chyba jakaś prowokacja, ale nawet jeśli to laska porąbana, bo na filmach konie bije na prawdę, nawet jeśli to pokazówka
wątek zamknięty
bo przecież: "can't horses work without a whip- yes they do, but there is no fun riding the horse without whipping and kicking them hard."  😤 poprostu psychiatryk wita  😵 ktos taki raczej coś z emocjami ma nie po kolei.
wątek zamknięty
Od tej dziewczyny 14-letniej: http://www.photoblog.pl/arubaa/133161404/3549992/ + komentarz
Dla konia widać żebra, a ta sobie jeździ mówiąc, że gdy konia kupowała, był jeszcze chudszy  🤔wirek:



Ona szuka konia dla towarzystwa tej klaczy. 🤔 Ale dzieci mają wyobraźnie. 🤔 Ja nigdy bym swojego konia nie powierzyła dziecku w tym wieku.  🙇
wątek zamknięty
Mi ta baba podchodzi pod takiego typa ktory w domu zneca sie nad swoim psem, albo takich gowniarzy z gimnazjum ktorzy podpalaja kota dla zabawy. A ona, przychodzi do konia zeby sie nad nim poznecac.
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
20 stycznia 2013 10:51
Mnie zastanawia dlaczego ona nie ma dożywotniego zakazu zbliżania się do zwierząt, przecież każdy kraj ma przepisy dotyczące znęcania się nad zwierzętami, szlag mnie trafia.
wątek zamknięty
komu można podesłać panią z fcb, żeby dobrał się jej do du**?  👿
wątek zamknięty
ententa pewnie wszędzie, gdzie tylko można została już podesłana, bo dużo ludzi się tym zainteresowało (ona usuwa wszystkie negatywne komentarze, dlatego tego tak nie widać).

w każdym cywilizowanym kraju okrucieństwo wobec zwierząt jest jakoś tam karane, może to co ona robi pod znęcanie się prawnie nie podchodzi, chociaż mam nadzieję, że dostanie zakaz do posiadania jakichkolwiek zwierząt lub/i kopa w twarz od któregoś  😤
wątek zamknięty
a ta panienka jest skąd?
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
20 stycznia 2013 19:16
Chyba z Indii
wątek zamknięty
http://www.facebook.com/AnimalCopsIndia napisalam im na tablicy, podając link do tej uroczej damy, nie sądzę, że coś pomoże, ale może ktoś przypadkowo zobaczy i przekaże dalej...
skąd biorą się takie wariatki?  🤔wirek: 👿
wątek zamknięty
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Wiecie co jej trzeba , dobrego konia ,szkoda że na miejscu tego gości nie siedzi ona  😜 

http://www.zajawkowo.pl/film/7908/backflip-na-koniu---nieudany-popis/
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.