Ogłowia

Artemis miał chyba jednak większy nachrapnik niż ma Aurora
Aż wstyd tu mojego kucyka wpychać, ale może ktoś nam pomoże..
Od dawna zastanawiam się nad zmianą ogłowia,ale nie mam pomysłu, podoba mi się prawie wszystko. Siodło mamy w kolorze london, ale ogłowie chciałabym czarne.. Co na niej widzicie?  :kwiatek:
deborah to ze zdjęcia to tylko do przymiarki założone bo i wędzidło za duze itd a skośnika to nawet nie miałabym jak zapiąć, mam nadzieję, że w mniejszym będzie lepiej, ale z tego co pamiętam to na Reszce,  na którą to ogłowie było dobre też czasem wychodziło zapięcie w okolicach wargi denerwowało mnie to, ale nie bardzo miałam jak to zmienić i jej nigdy nic nie obtarło ale ona raczej z tych małowrażliwych, więc nie wiem jakby u innego konia ot było.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 stycznia 2013 16:38
Magdzior rurkowy hanower z Hooks'a OBŁĘD 😜 😜 😵

Czy w ogłowiach z Hooks są wodze, czy trzeba je osobno dokupić?

Mój translator mówi: "Rem Rundsytt ont träns amerykański skóry. Miękkie pokryte obrok. Srebro sprzšczki." 😁
ogłowie Daw mag 🙂
Epikea nie wiedziałam,ze to szwed 🙂bardzo ładny 😉
szwedzior 🙂
to było wymaganie nr 1
Strucelka dlatego ja jak czegoś szukam wchodzę na hookseurope i tam jest po angielsku i z tego co tam wyczytałam to np w tym meksykanie, który mi się podoba wodze parciane są, nie patrzyłam jak w innych.
A mi się podoba to, bojakoś nie mogę sie przekonać do żadnych błyskotek. Tylko nie wiem jakby wyglądało na gniadej główce bez odmian.
http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Kon/Oglowia/Nachr-Angielski/Oglowie-Classic-Fltan-Hansbo.html
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 stycznia 2013 18:05
z hansbo mnie się bardzo podoba to, tylko nachrapnik mógłby być angielski... zawsze jakieś 'ale'. czemu nie istnieją ogłowia idealne!?  😜
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
20 stycznia 2013 18:38
fruity_jelly mam możliwość 🙂

Tak to wyglądało:  http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,39.12570.html 🙂 kilka dziurek w górę/dół jest 🙂





Jak jest z rozmiarami ogłowi z Hooksa? Jeśli mój kuc nosi teraz pony, ale na ostatnie dziurki to hooksowy cob będzie dobry?  👀
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
20 stycznia 2013 19:50
O, teraz widzę różnicę, na zdjęciach w linku dodzilli wygląda to zupełnie inaczej.
Imo wizualnie dla mnie tragicznie, choć chodzi tu o działanie- i tu pytam kiedy się stosuje, w jakich przypadkach ?
Bo w tym które ja wrzuciłam nie widzę żadnej różnicy w tym jak miałoby działać.


no właśnie? kiedy sie takie coś stosuje??  👀
Kortina, jak siodło london, to może czarne ogłowie z podszyciem london? Ktoś kiedyś wsrawiał zdjęcie do galerii ogłowi i ładnie to wyglądało.  🙂

Epikea, jaki to model?

Sei, istnieją! Tylko np. w moim przypadku kosztują 300 euro.  😁
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
20 stycznia 2013 20:21
Magdzior-mam go krótko, ale wygląda b.solidnie i jest ślicznie wykonany. Na prawdę nie mam nic temu naczółkowi do zarzucenia  🙂
juliadna :kwiatek: to dobrze, bo poszukuję czegoś na taką typową cobową główkę 🙂
z hansbo mnie się bardzo podoba to, tylko nachrapnik mógłby być angielski... zawsze jakieś 'ale'. czemu nie istnieją ogłowia idealne!?  😜

Dokładnie-też mi się bardzo podoba, tylko ten nachrapnik 🙁


Epikea, jaki to model?




to jest ogłowie na wzór Exclusive - z modyfikacjami
Ogłowie ze względu na nietypowy rozmiar głowy mojego konia było robione na zamówienie.
Macie jakies pomysły na czarne gładkie ogłowie z szerokim, ale angielskim nachrapnikiem? Tak do 200zł. Bo jakoś nic mi w oko nie wpadło. WSzystko to szwedy niestety.
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
21 stycznia 2013 10:10
palemka busse solibel comfort 🙂 
    Dziewczyny, znacie jakieś najtańsze ogłowie angielskie czarne obojętnie jak wyglądające oby miało cześć potyliczną profilowaną lub taką "przekładaną"?
lizzy faktycznie🙂 Bardzo ładne. A VB to jest full czy cob? Bo jeśli full (a akurat VB jest w promocji) to moze by pasowało na większego coba. Bo pamiętam jedno moje busse cob było takie prawie na styk.

edit: Vb to jednak cob, a nachrapnik w tym rozmiarze Pani mi podała 55-63cm 🙁
kortina a czemu ma być wstyd? Fajny kucyk!
Może takie dla niego: http://trzyfoule.pl/pl/p/Horze-oglowie-Madame/963

A masz jakieś zdjęcie z siodełkiem? Bo w brązie Twój chyba całkiem spoko może wyglądać
Jeżeli kuc ma gowę między pony a cob to rozmiarowo polecam coba horze florencja.
Piękne, delikatne, skóra cudna i zaniżona rozmiarówka.

http://www.sprzetjezdziecki.com/horze-oglowie-florencja-p-6439.html
tajnaa a masz jakieś fotki na żywo?
palemka WB to full, VB cob  😉

Cob w ogłowiach ANKY wypada mały
Dramka dziękuję, tak mi się właśnie wydawało 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 stycznia 2013 17:48
Dzisiaj zamawiam Athene a przy najblizszym zamowieniu hooksowym jeszcze Aurore
Nie moglam sie zdecydowac 💘
tajnaa a masz jakieś fotki na żywo?

Postaram się zrobić w tygodniu.
tajnaa, czekam na zdjęcia  :kwiatek:
Annah, ładne, ale za zwykłe, jak szaleć, to szaleć  😀iabeł:
Kasix1997   My little Princess
21 stycznia 2013 20:23
tajnaa podłączam się pod prośbę ogłowie jest prześwietne  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się