Konie srokate

Dzieki za komlpementy, w papierach ma jesczze Arcusa xx...sadze ze po nim taki charakterek ma:P
to ja sie pochwale srokaczem odemnie ze stajni🙂

Korsarz   dzieki taki smieszny jest ale z jedenj strony jest najfajniejszy bo pol na pol ma 🙂

kurcze jak ebde na stajni to zrobie fotki zrebaczka ma z jednej strony jest prawie pialay ma chyba jakas plamke a z 2 w ciapki🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
19 stycznia 2009 16:36
To jest Arizona sp po Astra sp(od Zestaw wlkp:->http://szukaj.wp.pli168.photobucket.com/albums/u172/zairka/ZestawtataZairka-1.jpg  ) od Akant śl.
Mam nadzieje ze jasno napisalam.Niestety konica juz prawie nie moja...

Donia, plisss - PO ogierze, OD klaczy 😉
oj przepraszam... juz bede pisac dobrze
majek   zwykle sobie żartuję
20 stycznia 2009 11:14
A co to to???
Toto jest srokate?
http://www.wrzuta.pl/film/dXeSZrBSW4
Mój Srokaty koń Dolar lat 13, rasa wlkp od Definicja po Paon🙂
kalaarepa

świetnie malowany ! mi się podoba malowanie w niewielkim stopniu
np na mpmk taki oto koń wpadł mi w oko  😜
Hokus młp po Berlin Bej




Pursat   Абсолют чистой крови
23 stycznia 2009 11:01
Armara - a jaki papier ze strony matki? 🙂
Hokus śliczny - jest bardzo podobnie malowany do mojego tylko że ten gniady a moje stworzenie "czorne"  😉

Taki mały  🚫
Msz, czy na tym zdjęciu jeździsz w pajączku czy innym ustrojstwie? Pomaga Ci to? Bo ja się swojego czasu zastanawiałam, czy by sobie w ramach akcji "trzymaj się prosto" nie sprawić tego cuda 😉
Z jednej strony powinno mnie wyprostować, ale z drugiej obawiam się, że zacznę się usztywniać. Garba jako takiego u mnie nie ma, za to uwielbiam machać łopatkami...


Tak w pajączku - mi pomaga chociaż po roku użytkowania nie piszczy tak często jak powinien😀
Pursat Hokus jest od Handra wlkp po Hipokryta 🙂 szczerze powiem średnio mi się podobał na mpmk, urowdziwy jest a i owszem, ale i na ZT się nie dostał i skakał w łącku tak sobie... ale i tak mam do berlinków słabość 😍
[quote author=Karla🙂 link=topic=143.msg155082#msg155082 date=1232797586]
Pursat Hokus jest od Handra wlkp po Hipokryta 🙂 szczerze powiem średnio mi się podobał na mpmk, urowdziwy jest a i owszem, ale i na ZT się nie dostał i skakał w łącku tak sobie... ale i tak mam do berlinków słabość 😍
[/quote]

Karla ale to malowanie  😜
mógłby tak Harbuz być pomalowany 😉
no malowanie jest obledne- prawie jak u mojego Drapka 🤣
a Harbuziasty nie jest brzydko malowany wiec tez jest ok🙂
Oo tak Hokus 🙂. Mi wpadł w oko na eliminacjach MPMK :P. Potem wstawię kilka fotek, jak wygrzebię 🙂.
mój Apik



dempsey   fiat voluntas Tua
03 lutego 2009 16:49
omg, Apik jest przesłodki!!!!
wygląda jakby mu czapka na oczy najechała i nie mógł jej sobie sam poprawić - ma taki wzrok wymowny... trochę jakby patrzył z wyrzutem 😉
koń nie do pomylenia, raz się zobaczy i  się pamięta 🙂
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
03 lutego 2009 16:54
Obłędnie umalowany maluch 🙂, normalnie do zakochania!
Greenie Apik jest przepiękny 🙂 Czym pokryłaś srokatą że ci takie cudo wyszło?
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
03 lutego 2009 19:20
To Rolanda synek chyba...🙂.
Ja mojego Apple Pie nie malowałam,ale wyszedł oryginał  😁
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
04 lutego 2009 15:20
Apik cudo 🙂wkoncu Greni dalas foty malucha i mamusi. Jest obłędny...a ten wzrok taki przeszywający 🙂nie latwo przejsc obojetnie obok takiego malucha 🙂
Wiecej fot wiecej 🙂






dość fot na najbliższe 2mies  🤣
Jak to dośc?! 😲
Takie cudo trzeba pokazywac jak najczęściej.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
04 lutego 2009 17:40
Greni maluch bedzie karo-srokaty?Cudenko🙂pokazuj jak najczesciej jak maluch dorasta 🙂
Póki co ma jeszcze i źrebięcą sierść i zimową,więc trudno stwierdzić.
Jak zaczął ciemnieć,to obstawialiśmy karo-srokaty,ale chyba będzie ciemnogniady(+srokaty 😉 )
Pursat   Абсолют чистой крови
04 lutego 2009 19:12
Jego spojrzenie jest niesamowite 😀
Greeni on jest taki śliczny i ma takie oczka i taką grzywkę  jak mój Promyk!! Jaka szkoda, że ja nie mam żadnego zdjęcia mojego konia jak był malutki! Tak się zawsze zastanwiałm jak wyglądał żrebak z takimi błękitnymi oczkami!! I dzięki tobie teraz już wiem!  Przysłaj zdjęcia duuużo!
Rudzia   Dwie Złośnice:)
15 lutego 2009 15:32
Nas tutaj jeszczeni nie bylo😉
Z dzisiejszych harcow po padoczku moja krowka🙂





O jaka ładna !  😀 Jakbyś ją dobrze przykryła z prawej strony to by mogła robic za karego  😂
siuper! bardzo mi się podoba!
asds   Life goes on...
16 lutego 2009 09:50
Greeni...Ja w Apple Pie zakochana miłością niepoprawną  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się