Końska rewia mody cz. VII (2013)

tulipan zazdroszczę coffe, jeden z moich wymarzonych  😍

Zuzu nie spodziewałam się że cherry może tak cudownie wyglądać na rudym! Myślałam że takie zestawienie będzie paskudne, ale jest świetne! 😀
wątek zamknięty
poda mi ktoś rozmiarówke derek eskadrona na cm ? mam na myśli ile to M, L ,XL  😎
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
05 lutego 2013 18:59
M 135, L 145, XL 155
wątek zamknięty
Marys5, ja w życiu bym nie pomyślała o tym kolorze dla kasztana, a jednak. 😀
wątek zamknięty
majeczka dziękuje!  💃
wątek zamknięty
Zuzu Hahaha nie martw sie, moj ma ten sam problem - chcial mnie kopnac, jak akurat mialam maszynke na tylniej nodze i PO-SZLO 😁
Swoja droga, jak to jest, ze maszynki zawsze sie psuja w polowie konia


nooo, mi tez sie w niedziele popsula pod koniec konia  😵 zostal kawalek boku i niedorobki do poprawki  😵

edit.
Kurcze, eskadrony mnie zwykle nie wzruszaja, zwlaszcza ze kolory sie co chwile powtarzaja. Ale ten next generation brazowy z limonka jest prze-przepiekny!  😍
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
05 lutego 2013 19:38
Do posiadaczy kolekcji platinum czy ktoś ma możliwość zrobienia real foto tych czaprakow z bliska ? Będę bardzo wdzieczna  :kwiatek:
wątek zamknięty
Medziiikm - tunidra wstawiała, chyba są  w KRM 2012 , albo zobacz w jej postach 🙂
wątek zamknięty
akzzi, Angeel muszę Was zmartwić, to nie jest brąz z limonkowym krzyżem, tylko grafit 🙁
wątek zamknięty
a mi chyba to bardzoej odpowiada  😀 chociaż oba ładne zestawienia.
nejna69 wiesz coś jeszcze o nowym NG  😎 ?
wątek zamknięty
Jak to grafit?? Skąd to info??
wątek zamknięty
na reitforum dziewczyny opisują tą kolekcję - jest biały, magenta, zielony, grafit i niebieski 😉 a bicrossy są grafitowo-limonkowy i niebiesko-grafitowy (chyba)
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
05 lutego 2013 21:23
[quote author=Karino1998 link=topic=90284. 😎msg1679109#msg 💃1679109 date=1360097668]
Medziiikm - tunidra wstawiała, ckhyba są  w KRM 2012 , albo zobacz w jej postach 🙂
[/quote]

Tak ale Ja potrzebuje dokladniejsze 🙂 i chętnie z innego modelu. jedyne jakie moge miec pytanie do tunrida to jak te całe satynowe sprawuja sie przy popregu  :kwiatek:
wątek zamknięty
Medziiik trochę więcej fotek jest tu http://pferdetrends.jimdo.com/eskadron/platinum/
Za mną też jeden czaprak Platinum chodzi, ale nie wiem, nie wiem...
Czy ktoś może na pod ręką link do zdjęć tego niemieckiego fiorda na fb? 😉
wątek zamknięty
Ubierze mi ktoś bambaryłe w te kolorki?
Proszę :kwiatek:
wątek zamknięty
edyta
Ja bym stawiała na 2 albo 3
wątek zamknięty
Za mną też chodzi jeden platinum i jest to ten biały ze srebrną lamówką, widziałam na żywo i się zakochałam.

Co do NG to ten z zielonym krzyżem mi się strasznie podoba, szkoda że to nie brąz bo nie zastanawiałabym się ani sekundy, a teraz zapewne będę rozmyślać.
wątek zamknięty
Libella dziękuje :kwiatek: biorę ostatni, choć zastanawiam sie jeszcze nad brazem z tego modelu
wątek zamknięty
Edyta nr 3  😜
wątek zamknięty
Edyta - ja mam tego ESa brązowego, więc możesz sobie przymierzyć "na żywca"  🙂

http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/143/3139#i
wątek zamknięty
tulipan, o jaa, pięknie mu!! Ja mam niecny plan kupić prawie całą kolekcję rozetkową 😁
wątek zamknięty
Dzionka  :kwiatek: ja tak samo  😎 Akurat mam 3 konie, do których idealnie dopasuję kolory. Kary mi się widzi w bordo i pomarańczu, gniada w granacie i błękicie, a rudemu nie zaszkodzi umber do kompletu  😁
wątek zamknięty
Ja bym chciała oba brązowe, czarny i cherry jak bym miała niespodziewanie za dużo kasy 😉
wątek zamknięty
Zapomniałam o czarnym właśnie  💘 Takie fajne kolory zrobili, że pasują do każdej maści. Dzionka to we wszystkich bym widziała  😉
wątek zamknięty
Mi się tylko ten pomarańczowy nie podoba, za bardzo wali po oczach 🙂

Forta pokaż Agra w nowym ESie! 
wątek zamknięty
Tulipan ja Ci już mówiłam uciekaj mi z tymi brązami! Przecież Ty mnie wykończysz babo jedna! Co jeden zestaw to piękniej się prezentuje!
Cherry red pięknie wykonany, ale myślałam, że on będzie bardziej w bordo wpadał i przez to, że on taki w "róż" wpadający jakoś mi się aż tak szalenie nie podoba. Co innego black. Jedno trzeba przyznać...ES wypuścił kapitalną kolekcję.
wątek zamknięty
akzzi sorry  😡 😁 Ale te brązy same do nie przychodzą  🤔wirek:
wątek zamknięty
Zua kobieta z Ciebie i tyle 😉 Przez Ciebie te brązowe ESy będą mi się po nocach śniły... 😵
wątek zamknięty
akzzi, mi też się śnią, nie jesteś sama 😀
wątek zamknięty
aż policzyłam ile mam brązowych czapraków i...stwierdzam, że nie jest ich tak dużo, więc przyczajkę koło marca można będzie zrobić na jakiegoś, o ile oczywiście jeszcze będą.
Za to czapraków z dodatkiem brązu jest u mnie od groma  🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.