Bryczesy

sei, a można spytać ile takie kosztują, czy to jakaś tajemnica?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 lutego 2013 17:11
tajemnica nie jest, ale takie sprawy to na pw  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
18 lutego 2013 08:13
Czy Euro Star robi męskie jodhpury??
Czy ktos moze wozi się w Yorkach Vanessa? Jak wypada ich rozmiarówka?standardowa?


Ja kiedyś miałam. Mieściłam się w standardowy rozmiar, ale były dość dopasowane. Rozmiar większy były już za duże więc się zdecydowałam na standard. Dosyć fajne były.
Czy Euro Star robi męskie jodhpury??


na pewno  😉
asds   Life goes on...
18 lutego 2013 12:50
No i moich York Vanessy nie będzie bo rozmairu nie ma w hurtwoni. Zamieniłam na York Seline.
Doszły bryczesy Spider od Sei.
Są...hm...inne. Bawełna z lycrą podszyta meszkiem. Miłe w noszeniu, elastyczne. Wyglądają na przewiewne. ( mam wersję całoroczną, podobno jest i wersja letnia) Lej gumowany na kolanach wygląda ok, ale trzeba by sprawdzić w siodle ( koń kontuzjowany, nie sprawdzę)
Krój i fason mają jak widać na fotkach. Uważam, że z przodu poszerzają. Z boku wyszczuplają. Z tyłu ogólnie białe paski wyszczuplają, tyle, że to bawełna, więc jak komuś tyłek wisi, to będzie to widać.  😉
Raczej na sylwetki wzorowe, bo jak taka bawełna obciśnie, to ciężko coś ukryć.  😉

Zostawiam na lato. Podobają mi się. Zostają jako coś innego, niż zwykłe klasyczne bryczesy. A że z koniem dużo czasu spędzam nie tylko w siodle, więc może fajnie będzie mieć coś takiego na zmianę.

................

Drugie bryczesy,( te co Sei wklejała swoje fotki), są z innego materiału. BARDZO cienka lycra, na pewno bardzo przewiewna, typowo na upały. ( wersja letnia) Na pewno wyszczuplają z przodu i z boku!!! Ale minusem, moim zdaniem, jest lej. Jest to pełny lej naszyty na materiał. I to, z czego zrobiony jest lej odbiega od elastycznych lei bryczesów z górnych półek. Każdy musiałby sam spróbować, przymierzyć i zdecydować, czy chce taki lej.
Koleżanka np która też ma bryczki z górnych półek - wzięła. Więc co kto woli, co kto lubi.







wyglądają jak getry z ozdobnymi paskami 😉 Na pewno są jak druga skóra, natomiast siebie w nich sobie nie wyobrażam, nie jestem taka zgrabna jak ty  🤬 Do biegania po lesie z koniem na pewno super   🏇
Eeee..ja zamierzam w nich JEŹDZIĆ i czuć się dobrze!  😀
tunrida - W bryczesach Animo cały lej (tkanina) , jest podszyty taką  lycrą  🙂. Bardzo fajne rozwiązanie , dla delikatnych tyłków 😉 . Więc to że lej  jest naszyty na lycrę , ja uważam za plus 🙂.
Sam lej Championów, jest cieniutki , mięciutki i wygląda na oddychający  😀 . Ja nie znoszę na upały, np moim zdaniem twardszych , grubszych ,leji Pikeura, czy ES-a, tyłek mi się w nich gotuje  😁 . Jak jest gorąco ,to zazwyczaj jeżdżę w bryczesach z krótkim lejem kolanowym.
Lej w moich bryczesach jest oddychający, nie jest na pewno twardy ani gruby i tyłek mi się nie gotuje  😉
Dramka - Ale ja wrażliwiec jestem  😉. Wszystkie Pikeury i Es-y mam od ciebie (6) :kwiatek:.

Zrobiłam prosty eksperyment . Przyłożyłam usta do leji Pikeura, Es-a,i RC Champion i dmuchnęłam ... 😁
Powietrze przechodzi właściwie tylko przez lej Championów 😲.
Ze względu na wygląd , zastanawia mnie tylko jego trwałość.... Ale to już wyjdzie w praktyce  😀
Lej jest porównywalny chyba do tych bryczesów TCM, czy jakoś tak. Jest z takiego jakby materiału włochatego, a nie ze skóry.
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
22 lutego 2013 16:03
Szukam jasnobeżowych bryczesów z ciemnym, czekoladowym lejem (pełnym). Widział ktoś może? Niby proste, ale w żadnym sklepie stacjonarnym nie było. 🤔
Jaki rozmiar szukasz?

np euro-stary  😀

Londstreet   Biszkopt z czekoladą
22 lutego 2013 18:58
Wysłałam PW. 😉
Laurety

kratka?

i jodhpury  🤣
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
22 lutego 2013 19:16
Laurety oglądałam na żywo i niestety są za ciemne. Chodzi mi o taki zwykły, jasny beż.
Coś jak te pikeur'a:
Laurety według mnie mają blady beż, ciemniejsze są laury i lugany 😉
O! Jakie fajne te Laurety!  😲 A czemu ja ich jeszcze nie mam?  😲 Ja takie chcę, pożądam i w ogóle. Dlaczego ja ich wcześniej jakoś nie widziałam?
( kuźwa..za dużo mam tych bryczesów, chyba musi mi szybko koń wyzdrowieć, bo jak nie jeżdżę to chomikuję i gromadzę)
Od czego materiał bryczesów (konkretnie Pikeur) mógł się spurchlić? Kurcze, nie wiem jak to nazwać, ale na spodniach zrobiły się takie "cycki", materiał w tym miejscu jest taki bardziej rozciągnięty i cieńszy. Od nieprawidłowego prania? Suszenia? Czy to grozi przetarciem/dziurą? 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 lutego 2013 22:27
ashtray, a w którym miejscu Ci się tak zrobiło?
Czasami tak się robi na kolanach w startych spodniach. Zwłaszcza z dużą ilością bawełny. Jak za długo używane portki. I czasami kiedyś tak mi się zrobiło od klamerki do wieszania prania. ( ktoś mi przypiął  🤔wirek🙂
Ale takie rzeczy to chyba tylko w bardzo starych portkach, lub totalnie niemarkowych.  😲
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 lutego 2013 07:29
Markowe jak się dużo używa to na etapie niedługo przed śmiercią też tak miewają 😉
Słuchajcie mam na sprzedaż praktycznie niezniszczone, jak nówki ES dla dziecka z lejami kolanowymi. Za ile takie mogę wystawić? bo kompletnie się nie orientuję przy dziecięcych używanych...

zerknij na allegro lub w ogłoszeniach po ile chodzą  😉
Londstreet jaki rozmiar?
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
23 lutego 2013 16:32
34 lub 36 😉
ashtray, a w którym miejscu Ci się tak zrobiło?


Na tyłku. Tam gdzie lej łączy się z materiałem. 🤔 Łee, nie chcę żeby umierały, bo wygodne te gacie mimo wszystko. 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 lutego 2013 22:30
A nie masz zwyczaju podciągania ich za to miejsce do góry? 😉 Bo znajomej się takie rzeczy porobiły na udach, bo ona miała nawyk podciągania nogawek za materiał na udach.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się