Ogłowia

Kasix1997   My little Princess
20 marca 2013 21:24
olek B. ładne to twoje ogłowie 🙂 a jak z jakością, twardością, rozmiarówką, podszyciami?  :kwiatek:
Kasix1997, nie wiem jak wyglądałoby przy codziennym tyraniu, bo używam go wyjazdowo. Niemniej jednak skóra wygląda fajnie. Solibel robi raczej niezłe jakościowo ogłowia, nie spotkałam się dotychczas z jakimiś bublami u nich 😉
Kasix1997   My little Princess
21 marca 2013 07:28
dziekuję :kwiatek:
Sisia, zamówiłam u urusowskiego rymarza, bo chyba na rynku nic takiego nie istnieje  💃
Dziwne
toltek, jestem Sisisa :P. Ile zapłaciłaś 🙂?
Szukam ogłowia z takim naczółkiem albo samego naczółka czy ktoś z Was widział taki albo podobny ? :kwiatek:
asds   Life goes on...
22 marca 2013 21:20
Anett

W LAgacie mozna taki zamówic.
Anett może takim naczółkiem się zadowolisz.  🙂  naczółek wembley
Wrzucam w końcu zdjęcie ogłowia horze Florencja. Przepraszam, że tak późno  😡
Ogłowie jest super, tylko znów muszę sprzedać, bo siodło na czarne zmieniłam, ale kupię takie samo tylko czarne. Jak za tę kwotę super jakość.
Gdyby ktoś szukał na szybko taniego,dobrego ogłowia pony/cob to polecam  Horze HGL pony.
Mi udało się upolować za 85zł,było akurat w przecenie a skusił mnie naczółek.Używam ponad półtorej roku i dalej fajne.Przy regularnym,częstym smarowaniu skóra miękka,dopasowuje się do głowy.Wystarczy dbać i jak za tą cenę-świetne 🙂
dokładnie to:
http://www.okser.pl/horze-oglowie-hgl-pony-p-5731.html
Kasix1997   My little Princess
23 marca 2013 18:11
tajnaa obłędne jest *_* od dłuugiego czasu mam je na oku, a na żywo wygląda jeszcze lepiej.
Jakie ogłowie dla tej Pani 🙂 Jedynie musi być czarne i bez białych podszyć  :kwiatek:
Przepiękne ogłowia, nabyłam już kilka, super wykonanie, genialna cena jak za taką jakość. Wszystkie są po 99 Euro, dostępne w Polsce
[[a]]http://www.facebook.com/pages/ADM-Og%C5%82owia-Premiere/143364765837678[[a]]
Dziewczyny a jakieś koniakowe 'skokowe' ogłowie? ze szwedem lub meksykańcem, maks 250zł?
Kolor jak tu
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/22304?q=&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=18
Polecicie coś?
Burza pamiętam że w niektórych modelach hooks'a był taki kolor  😉
Weronika*Wilga, gdzie w Polsce można najtaniej kupić te ogłowia? Super wyglądają 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
25 marca 2013 09:14
Dzionka, KLIK
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 marca 2013 09:35
czy ktoś ma może TO ogłowie z hooksa i mógłby mi powiedzieć jak jest wykończony nachrapnik? ładnie czy tak jak w horze praga?  🙄

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 marca 2013 13:30
Znalazłam (prawie) munsztuki mojego życia 😁

Premiere Rome


Premiere Prades


Prawie, bo marzy mi się złoty naczółek 😕
Ale już widzę Rome na głowie Belfasta 😍
Strucelka, Prades bierz, przepiękne ogłowie! 💘 W rurce będzie wglądał jak okabowany 😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 marca 2013 13:43
Nirv on już jest okablowany 😁



Będę się zastanawiać, bo jak dla mnie jednak ponad 400zł za ogłowie to sporo, zwłaszcza, że nie mogę "wymacać" i zobaczyć jak faktycznie wygląda.
Nie wiem, czy nie wolałabym jednak trochę dołożyć i zamówić wymarzonego Ursusa z genialnej skóry, niż coś, czego nie znam...

A tylko na opinii Weronika*Wilga nie będę się opierać, tymbardziej, że sama oferuje je w ogłoszeniach 😉
Ogłowia są fajne jakościowo, skóra dobrej jakości (nie idealnej ale dobrej 😉). Tu na moim koniu:


asds   Life goes on...
25 marca 2013 14:38
A ja czekam na mojego rurkowego hanowera dla siwej  😎.
_megi_, dzięki ale hooks drogi i słaby jakościowo 🙂

Nic, trzeba jednak zajrzeć do Daw Maga i Ursusa 🙂
asds   Life goes on...
25 marca 2013 20:37
Burza

Pamiętasz ogłowia Cheval? Oni mieli właśnie takiego koniakowatego szweda.
asds, pamiętam, moje po kilku latach używania dopiero parę miesięcy temu poszło hulać jeszcze na innym koniu. Ale wieki ich już w sklepach nie widziałam.
asds   Life goes on...
25 marca 2013 20:40
asds, to jest dokładnie ten kolor którego szukamy!
Dzisiaj jeszcze wypłynęła opcja meksykana...
asds   Life goes on...
25 marca 2013 20:43
Meksykana to chyba Klami Equipa sprzedawała w podobnym kolorze.

z innych brązów:




Dzięki!
Edit- ten Equipe brzydki jak noc niestety ale grzebię dalej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się