AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Ogarniaj, to się zobaczymy 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 marca 2013 19:56
Kur w profi ujeżdżeniu, super, tylko ciekawe gdzie go przygotuję jak mamy zamieć w Krakowie 😤
Ktoś wie gdzie będzie to zakwaterowanie z propozycji ?
W tym roku nie jestem organizatorem 🙂
Z tego co wiem to raczej na forum osoby odpowiedzialne za AMPy nie wchodzą, wiec pisać do nich.

grembus
Jak dobrze, że dziełem przypadku nie zrobiłam III klasy, bo nie dotarłam na srebrną odznakę.
Kurczę trzeba pomyśleć tylko niestety na mojej uczelni będę się musiała sama o wszytko doprosić, ale podobno jest to wykonalne. 😀
I same programy których nie lubię! A kir to już w ogóle abstrakcja  😁
E tam, Alaska, ja dałam radę, nie jadąc go przed AMPami ani razu do muzyki, to co Ty masz nie dać! Niestety też raczej w tym roku nic z tego, bo C to za wysokie progi, gdyby to było N to spoko, a tak to może za rok... A szkoda, bo fajnie się bawiłam w zeszłym roku 🙂
Kurczę trzeba pomyśleć tylko niestety na mojej uczelni będę się musiała sama o wszytko doprosić, ale podobno jest to wykonalne. 😀


Alaska wszystko jest wykonalne. w AZS już w tym roku byłam, teraz jestem na etapie rozsyłania info po studentach mojego wydziału o AMP i możliwe, że uda się załatwić zbiorowy transport jeżeli było by więcej chętnych i finansowanie tego transportu przez uczelnię - pracuję nad tym. W zeszłym roku pierwszy raz jechałam i udało się załatwić dość dużo, więc w tym roku będzie łatwiej.
Ooo muszę się do Ciebie chyba odezwać. 😉
To ja może też bym była chętna na te transporty czy coś 😀 Już nawet dostałam błogosławieństwo od właścicielki konia na tą ekspedycję, tylko nie wiem co to będzie, bo chcą nas na krowy i świnie przerobić.  🤔wirek:
Mam pytanko czy może jest na forum osoba która się zajmuje organizacją wyjazdu na AMP z SGGW w Warszawie ? Bo jestem na pierwszym roku i nie mam pojęcia kto się zajmuje organizacją.  😡

Wiadomo coś w sprawie AMP w WKKW czy będą autoryzowane przez AZS ?
a czy ktoś z UMK w Toruniu się wybiera?
Zorillo przepraszam, że odpowiadam z takim opóźnieniem. Studiuję na UJ, ale mam marne szanse w tym roku na AMPy. Nie mam własnego konia,a nie wiem czy uda się wziąć czyjegoś, a od przyszłego tygodnia z moim trenerem będę zajeżdżać jego 2 młode konie, ale heh jeszcze za młode na AMPY😉, na razie praca z ziemi🙂
[quote author=alaa_kala link=topic=1954.msg1720176#msg1720176 date=1363698782]
Mam pytanko czy może jest na forum osoba która się zajmuje organizacją wyjazdu na AMP z SGGW w Warszawie ? Bo jestem na pierwszym roku i nie mam pojęcia kto się zajmuje organizacją.  😡

Wiadomo coś w sprawie AMP w WKKW czy będą autoryzowane przez AZS ?
[/quote]

Są gotowe regulaminy, opinie etc.
Komisja WKKW wystosowała monit do biura PZJ o przyspieszenie biegu spraw.
Prezes PZJ obiecał wsparcie.
Trzymamy kciuki za powodzenie operacji
Czy nie ma wśród Was przypadkiem kogoś z Politechniki Krakowskiej chętnego na AMP?
Zaczynam pertraktacje z uczelnią i oczywiście pierwsze pytanie to czy jestem sama czy jest drużyna dlatego pilnie szukam 1-2 osób z PK jeżdżących konno!
Szukam i szukam i znaleźć nie mogę odpowiedzi.
Gdzie znajduje się regulamin AMP? Kto może brać w nich udział, tzn, wiadomo, studenci i pracownicy uczelni, ale co z odznakami, klasami itp? Jeśli chodzi o ujeżdżenie, to na jakim poziomie trzeba się pokazać? Czy trzeba mieć wykupioną licencję ogólnopolską, czy udział może wziąć "student zza stodoły" 😉 ?
I tak z doświadczenia - jest możliwość całkowitego dofinansowania wyjazdu ze strony uczelni? Czy przynależność do sekcji uniemożliwia start w barwach uczelni?
Byłabym wdzięczna za pokierowanie mnie lub odpowiedzenie na powyższe pytania 🙂
Jasnowata tu jest 1 komunikat --> http://www.ampy.pl/jck/files/komunikaty/1213_jezdziectwo_k1.pdf

Z tego co wiem to żadne rejestracje w PZJ, OZJ nie są potrzebne jedynie muszą być badania lekarskie i przynależność do AZS czyli trzeba zapłacić składkę w uczelnianym AZSie.

Co do finansowania ja wlasnie zaczełam rozmowy z AZSem i chętnie finansuja jak są 2-3 osoby czyli drużyna, jak byłam chętna 2 lata temu tylko ja w koncu też mi sie ich udało przekonać ale trudniej. Jeśli chodzi o moja uczelnie to chcą finansować boks i zakwaterowanie, mniej chętnie transport jako że nie mamy sekcji jeździeckiej przy uczelni i oni mi transportu nie zapewnią, coś mówili, że jest szansa na dołożenie sie do kosztów transportu ale póki co nic więcej nie wiem bo staram sie uzbierać drużyne i będę dalej rozmawiać z AZSem.
Dzięki Magdzior! 🙂
Eeee, to chyba zakręcę się za rok, bo C, to za wysokie progi jak na początek sezonu, a nie mamy się gdzie rozjeździć. 🙁

Póki co przymierzam się do AMW za dwa tygodnie, ale to takie nic w zasadzie 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 marca 2013 16:34
U nas uczelnia płaci za wszystko bez wyjątków 🙂
To jeszcze mam pytanie jakie formalności należy załatwić z AZS ?
Zapisać się (żeby dostać legitymację) i potem w zasadzie zarejestrować się w systemie e-madzia, no i dogadać się, co do rezerwacji boksów, hotelu - bo to robi AZS, a nie pojedynczy zawodnik.
Finansowanie zależy od AZSu. Niektóre pokrywają wszystkie koszty, a niektóre tylko startowe i zakwaterowanie.

Zgłoszenia, rezerwację hoteli, boksów wysyła wasz AZS. Dobrze jest sobie tego dopilnować. Poza tym, musisz wykupić legitymację ISIC (z ubezpieczeniem), mieć aktualne badania lekarskie (sportowe) oraz podbity certyfikat przynależności do AZS, wydrukowany po zgłoszeniu z systemu e-Madzia. Koń musi mieć wszystkie aktualne szczepienia. Żadne licencje, ani zawodnika ani konia nie są potrzebne.
croopie, a niektóre nic, wszystko trzeba płacić samemu ;/
Jasnowata - wręcz lepiej nie mieć rejestracji w związku, ja z tego tytułu, tj. zrobienia rok temu III klasy już nie jadę w tym roku, bo już by trzeba profi :/
Ale fajnie by bylo pojechac wszystko  🤣.
A jakby mi uczelnia za WKKW zaplacila to w ogole by bylo BOSKO. Ale coś się późno robi a decyzji brak 🙁.
To kto sie w koncu wyboera?
Zgloszenia jeszcze nie cale 3tyg 🙂
ja z wielką chęcią na WKKW bym pojechała, ale fajnie by było jakby AZS je wziął pod uwagę 😉
Ja raczej znowu nie pojadę, bo w tym roku juz uczelnia mi jasno powiedziałą, ze jak jestem sama to nie sfinansują bo im to nic nie daje do punktacji... jakby były dwie osoby z PK to wtedy rozmowa by była inna i raczej na pewno sfinansowali by wszystko....  w sumie z ciekawości zapytam jeszcze na drugim kierunku (inna uczelnia) jak tam to wygląda, ale też się nie  nastawiam ... bo skokow i wkkw mi na pewno nie sfinansują więc z dwoga to jednak wolę wkkw więc czy będzie pod patronem AZS czy nie to i tak bede chciała wystartować.
Lov   all my life is changin' every day.
01 kwietnia 2013 23:04
A ktoś z Medycznego z Poznania się wybiera w maju? 🙂
Wklejam odpowiedź AZS którą otrzymał PZJ w sprawie WKKW:

"W odpowiedzi na Państwa pismo z 19 marca br. uprzejmie informujemy:
- Akademickie Mistrzostwa Polski to cykl imprez sportu powszechnego, którego kalendarz ustalony jest od bardzo dawna i nie ma możliwości wpisania do tego kalendarza żadnej nowej dyscypliny
- w kalendarzu AMP mamy już zawody jeździeckie (skoki i ujeżdżenie), szczegóły: www.ampy.pl
- w przypadku zainteresowania wprowadzaniem nowej dyscypliny do AZS i popularyzowaniem jej wśród studentów oferujemy możliwość zorganizowania Pucharu ZG AZS (Akademickiego Pucharu Polski); to cykl zawodów pod naszym patronatem (więcej: www.azs.pl/content/view/725/264), w których promujemy nowe dyscypliny i badamy zainteresowanie nimi w środowisku akademickim"

Rozmawiałam z panem z AZS i zmieniamy nazwę AMP na APP 😉
W tym tygodniu postaram się zamieścić propozycje
Mam nadzieję, że WKKW w końcu uda się zrobić oficjalnie jako AMP, dlatego przyjadę i nalegam żeby jak najwiecej osób przyjechało żeby spopularyzować tą dyscypline w AZS 🙂  🏇
platka   Audere est facere
02 kwietnia 2013 08:50
Czy by wystartować w takim razie w APP w WKKW trzeba mieć wyrobioną legitymację AZS?
o, no to fajnie, że coś ruszyło to przodu lepsze APP niż nic 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się