Ogłowia

skoro bedzie pod grzywą , to po co taki naczolek bling 😉
epk, no niestety, to jest FULL, większego nie znajdę.

Grzywa nam się fajnie rozdziela podczas jazdy i myślę, że naczółek będzie ładnie wyglądał 🙂.
Kasix1997   My little Princess
02 kwietnia 2013 22:09
Sisisa a co to za cudne ogłowie?  😍
Mam pytanko (jeśli już było to przepraszam, ale jestem nowa i możliwe, że wyszukiwarka mnie jeszcze nie polubiła). 🙇
Czy ktoś z Was używa ogłowie syntetyczne? Np. takie ?
Albo jakiekolwiek inne? Jak się sprawują? Rozumiem, że łatwe w czyszczeniu, nie trzeba natłuszczać, lekkie itd., ale czy...no nie wiem... nie obciera jeśli Koń się spoci? Nie twardnieje od potu? No nie wiem co jeszcze złego może się z tym dziać? Jakieś plusy? Minusy? Będę wdzięczna za opinie osób, które używały czegoś takiego.
Chainsy
moja znajoma ma ogłowie i szory syntetyczne dla swojego konia i mówi że nie ma nic lepszego. Widziałam mycie, które zajmuje 3 sekundy, koń żyje i ma się dobrze, użytkuje już je około 2 lat i jak na razie nic się nie dzieje alarmującego.
pointure   Dresiarz mentalny.
03 kwietnia 2013 16:14
Chainsy ja miałam swego czasu dokładnie to 🙂
Wydaje się sztywne ale nie obciera, jest wytrzymałe i łatwe do pielęgnacji. Nie straszne mu deszcz czy pławienie 🙂
Ja byłam z niego b. zadowolona, zmieniłam konia- sprzedałam ogłowie.
Kieffer robi ogłowie ze skóry syntetycznej, w dotyku jest miękka i nie wymaga specjalnej pielęgnacji  😎

http://www.sklep.horsemarket.pl/produkt/1322764/
Ja macałam kiedyś u Zduśki ogłowie Tekna i zaskakująco przyjemna ta skóra syntetyczna.
Haha na moje lenistwo do czyszczenia by mi sie takie przydało 😜
Serdeczne dzięki za odzew! 😉
Czy ktoś wie gdzie mogę kupić paski policzkowe do munsztuka? Czy tylko u rymarza czy może rzuciły się komuś w oczy w jakimś sklepie?
mils   ig: milen.ju
04 kwietnia 2013 20:10
DIK90 temat tych ogłowi został już kilka razy poruszony, wystarczy poszukać. 😉 Ale tak w skrócie: skóra naprawdę ok, wykonanie również. Miałam ostatnio w rękach nowiutkie i miałam bardzo pozytywne wrażenia.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
05 kwietnia 2013 11:17
wyszukiwarka mi nie wypluła, a wiem że kilka osób ma ogłowie busse glamour. mogłabym prosić o zdjęcia wykończenia naczółka i nachrapnika?
Jak ktoś lubi brązy, polecam ogłowie Horki, Nikki:
Tu na moim ogonie:

(zdjęcie nie robione pod kątem pokazania ogłowia 🙁 )
Miękka skóra, piękny naczółek. Jedyny minus to rozmiarówka. W full naczółek dla mojego konia jest taki akurat, a nie ma wielkiej głowy 😉
mils   ig: milen.ju
05 kwietnia 2013 13:18
sei trenerka ma munsztuk Glamour, dzisiaj będę w stajni. Wezmę do domu i zrobię dokładne zdjęcia. 😉
Kasix1997   My little Princess
05 kwietnia 2013 13:52
anai z nieba mi spadłaś, od sporego kawałka czasu szukam jakichś info o tym ogłowiu i zdjęcia na modelu, z tego co widzę świetne jest *_*
sei   . let's grow old together & die at the same time .
05 kwietnia 2013 14:02
mils, dzięki 🙂
anai, b.ładnie na modelu wygląda
jeśli kogoś by to interesowało :
po za naczółkami, które kosztują drogo - jest kilka po 12 zł.
http://amigo-konie.pl/category/oglowia-naczolki
anai, cudne kolorystycznie jest to ogłowie!!
xxagaxx, było w niektórych miejscach ciut za jasne, ale Twoja metoda przyciemniania zadziałała 😉

Kasix1997, jest naprawdę chwytające za oko. Miałam pewne obawy co do jakości, horka nie kojarzy mi się jakoś super pozytywnie, ale zaryzykowałam i bardzo się z tego cieszę.

sei, dzięki 🙂
Słuchajcie wpadłam dzisiaj na dziwny luźny pomysł. Jak myślicie byłby jakiś rynek zbytu na ozdobne ogłowia? Ale nie takie zwykłe tylko już takie rodem fantazy. Tyle że nadające się normalnie do jazdy. Kupił by to ktoś?
Nielogiczna a mogłabys wstawić jakieś przykładowe ogłowia ?
azazu93 nie mam przykładowych bo to było nagłe olśnienie w sklepie z koralikami. Nie powstały żadne jeszcze 😀 Ale pomyślałam że to mógłby być dobry pomysł.
hej,

Wiecie może coś o ogłowiach BR? Jakiej są jakości? bo na zdjęciach wyglądają pięknie  🙂
Myślę o kupnie tego:

przepraszam jeśli to pytanie już padło.
Faras, skorzystaj z wyszukiwarki, było wiele razy i to niedawno.
sei miałam ostatnio w ręce to ogłowie Busse Comfort i muszę przyznać że warte uwagi, bardzo miękkie podszycie, skóra tez dobrej jakości, co chcesz zobaczyć na zdjęciach, mogę zrobić przy okazji ale z tego co wiem występuje w różnych wersjach naczółków
sei   . let's grow old together & die at the same time .
05 kwietnia 2013 22:38
przy ogłiwiu glamour jest lakierowany nachrapnik i interesuje mnie jak jest wykończony lakier po prostu 🙂
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
05 kwietnia 2013 22:39
Chodzi Ci o ogłowie Busse Solibel Comfort? Mam zdjęcia i również baardzo polecam to ogłowie, jak za taką cenę, BOMBA  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się