PSY

bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
12 kwietnia 2013 20:26
Ratunku, przeszła mi przez głowę myśl o drugim psie!  😵


bierz! jeżeli finanse czy też inne sprawy nie są dla Ciebie przeszkodą to się nie zastanawiaj :P ja bym brała bez żadnego "ale", niestety póki co nie stać mnie na drugiego psa 🙁
Hej. Czy ktoś z Krakowa lub Poznania bylby sklonny przyjąć psa na weekend? Za opłatą rzecz jasna? Ktoś, kto,miałby czas, chęci i serce, żeby zająć się moim sześciomiesięcznym przyjaznym i łagodnym chodziaczkiem
edit:pomyłka 😉
Hej. Czy ktoś z Krakowa lub Poznania bylby sklonny przyjąć psa na weekend? Za opłatą rzecz jasna? Ktoś, kto,miałby czas, chęci i serce, żeby zająć się moim sześciomiesięcznym przyjaznym i łagodnym chodziaczkiem



Z Poznania? to my. to my😀 A zniesie towarzystwo towarzyskiej wilczynki? Mirna byłaby oczywiście zachwycona 🤣  Przymniemy nieodpłatnie 😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 kwietnia 2013 18:11
Na Świecie Karm jest znów promocja 1worek + 1worek gratis (13kg + 13kg), tym razem karma Firstmate - termin ważności czerwiec 2013
http://www.swiatkarm.pl/s,firstmate,973.html
[quote author=Hiacynta link=topic=32.msg1747570#msg1747570 date=1365798463]
Hej. Czy ktoś z Krakowa lub Poznania bylby sklonny przyjąć psa na weekend? Za opłatą rzecz jasna? Ktoś, kto,miałby czas, chęci i serce, żeby zająć się moim sześciomiesięcznym przyjaznym i łagodnym chodziaczkiem



Z Poznania? to my. to my😀 A zniesie towarzystwo towarzyskiej wilczynki? Mirna byłaby oczywiście zachwycona 🤣  Przymniemy nieodpłatnie 😎
[/quote]

Emi - priv!  😍
A ja melduję się z trzecim nabytkiem ( ten chłopacek po środku 😉 )
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 kwietnia 2013 23:12
Yasmine, to whippet?  😍
Hej mam pytanko jaką dużą rasę psa polecacie do biegania przy koniu, czasem na dłuższe dystanse? Sierść nie może byc tak długa jak u afgana na przykład, ale też taka żeby było mu ciepło na dworze, gdyz ma mieszkać w stajni cały rok. A więc co polecacie?
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
14 kwietnia 2013 11:48
Hmmm u mojej ciotki w stajni był bernardyn, owczarek niemiecki, amstaff, kaukaz, podhalan i dwa wyżły niemieckie szorstkowłose i wszystkie się nadawały do biegania przy koniu i do mieszkania w stajni  🤣 ale najlepiej się sprawowały wyżły :P tylko jak poszły w las za sarną to kilka godzin ich nie było :|
Mam pytanko : znacie może jakiegoś psiego behawiorystę, który dojeżdża do okolic Łodzi?
Chodzi mi o osobę, która pokaże mi jak zmotywować 10 letniego kundelka do wykonywania ćwiczeń fizycznych, jak go aktywizować i jakie ćwiczenia z nim robić, ogólnie żeby z nim popracować i pokazać jak niwelować nieporządane zachowania.
Psa zawieźć nigdzie nie mogę, bo ma chorobę lokomocyjną, a tabletki mu nie służą, więc wchodzi w grę tylko zapłata za dojazd do mnie 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 kwietnia 2013 17:20
Hellgirl, poszukaj szkół szkolenia psów, które oferują indywidualne szkolenie. Wyniesie Cię taniej niż wizyta behawiorysty. Zazwyczaj szkoleniowiec oferuje usługi behawiorystyczne, ale to różni się ceną. Szkolenie (10 spotkań) kosztuje powiedzmy 300zł, a wizyta 1-2h behawiorysty 150-250zł.

edit:
Z Łodzi polecane jest
JB
http://www.jb-szkola.pl/ - ale tu raczej nie dojeżdżają poza miasto

i Work Dog - tu Pan dojeżdża


edit2:


Tet gratulacje  :kwiatek:
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
14 kwietnia 2013 19:48
a dziekuję . szybko sie wieści rozchodzą 🙂
cieszę się, że skończyła czempionat, bo co wyjadę z Guerrą to po drodze mandat dostaję, jeszcze ze dwa wyjazdy i po prawku by było
Hellgirl My chodzimy na indywidualne zajęcia ze Związku Kynologicznego w Łodzi. Nasz trener Marcin, godny polecenia i myślę że dojechałby do Ciebie, chociaż gwarancji nie mam. jeśli Cię interesuje zapraszam na priv 🙂



Wysyłał ktoś z was wniosek o Młodzieżowy Czempionat (o wydanie dyplomu)? Ile czekaliście, u nas minęło już ponad miesiąc i cisza..
PumCass   zachowaj zimną krew!
15 kwietnia 2013 00:25
czasami na dyplom czeka się nawet pół roku, bo związek w tych sprawach nigdy się nie śpieszy  😎

EDIT
i przy okazji, że nie mogę spać to dorzucam wiosenne suczydła  😉



tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
15 kwietnia 2013 14:47
kiedys kilka osób wykazywało zainteresowanie spotkaniem szkoleniowym w Krakowie, jeżeli któs jest jeszcze chetny zapraszam na moja stronę internetową, tam znajdzie szczegóły.
[s]
Może ja bym była chętna. 🙂 Chyba bym się zdecydowała na chociaż jedno takie spotkanie, żeby się dowiedzieć co i jak w ogóle z tym moim gnomem małym.
[/s]

Jezu przepraszam! to miało być na privie! Nie wiem jak to zrobiłam, że tu wskoczyło. 😉
Hej mam pytanko jaką dużą rasę psa polecacie do biegania przy koniu, czasem na dłuższe dystanse? Sierść nie może byc tak długa jak u afgana na przykład, ale też taka żeby było mu ciepło na dworze, gdyz ma mieszkać w stajni cały rok. A więc co polecacie?

Wyżeł Szorstkowłosy może?
ja mam pytanie - jakiej rasy jest pies na zdjęciu? (lepszego niestety nie mam)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc2b903557d479b3.html
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
15 kwietnia 2013 19:48
Alaska, masz priva
TheWunia, a odjakiej wyskości zaczyna sie dla ciebie duzy pies? Uważałabym z psami ras olbrzymich, molosami, bieganie za koniem nie robi im za dobrze. Do biegania za koniem idealny jest dalmatyńczyk, jednak nie da rady trzymać go w warunkach podwórzowo-stajennych. Przemyśl psa nierasowego ze schronu w typie owczarka niemieckiego, byle nie był owczarkowo "garbaty', wyzły sa ok, ale mają czasem zbyt silny instynkt łowiecki. To samo z huskimi i malamutami.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 kwietnia 2013 20:59
12.05.2013 impreza w Oleśnicy k/ Wrocławia
PumCass Widze że was też zalało. Radość to wielka taka "kałuża" dla psa 😎 :












PumCass   zachowaj zimną krew!
15 kwietnia 2013 21:31
Ano zalało tak jakby 🤣
Suczydła bardzo z tego powodu zadowolone, tym bardziej że staw z którego korzystamy wciąż jest jeszcze zmrożony 🙄

A Wasza wilczynka już taka duża 😍
Jak ogólnie się wam dziewucha chowa?  Pokazała już, że jest wilczakiem czy jeszcze to skrywa?  😁
Ryjosław herbu krzywy zgryz 😉
Mazia   wolność przede wszystkim
16 kwietnia 2013 07:30
wistra normalnie prześliczny kolo  😀
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
16 kwietnia 2013 08:51
to  nie collie, tylko shelti  😀
Mazia   wolność przede wszystkim
16 kwietnia 2013 09:22
ojjj ja wcale nie zwracałam uwagi na rasę tylko nazwałam go "niezłym kolem" -  kolo jako koleś  🙂

A Wasza wilczynka już taka duża 😍
Jak ogólnie się wam dziewucha chowa?  Pokazała już, że jest wilczakiem czy jeszcze to skrywa?  😁


Wilczakowy charakterek to ona miała od zawsze, byłabym bardzo zawiedziona gdyby było inaczej 🤣 Chociaż jak czytam co wyprawiają co niektóre  CSV to myślę sobie, że wyjątkowo zrównoważona panna nam się trafiła, no może poza tym ze jest nieufna wobec obcych.
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
16 kwietnia 2013 12:36
jakby ktoś szukał legowiska to użytkownik wyprzedaje właśnie "poduchy" ceny od 12-40 zł w zależności od wielkości, niestety kolory losowe http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=17564803&string=poduszka&search_scope=userItems-17564803
PumCass   zachowaj zimną krew!
16 kwietnia 2013 14:16
emi Ah no to pozazdrościć! Moja wilczakowy charakterek dopiero teraz pokazuje  🙄 Jako szczeniak była oazą spokoju wypełnioną po brzegi miłością, którą wylewała na każdą napotkaną osobę 🤣 Dziś się to tylko zdarza, jak ktoś ją ładnie zgada  😁
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
16 kwietnia 2013 14:32
ojjj ja wcale nie zwracałam uwagi na rasę tylko nazwałam go "niezłym kolem" -  kolo jako koleś  🙂


zabawnie wyszło  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się