Ochraniacze

xequus, mi najbardziej z tych trzeb podoba się brąz 🙂
To niech zakupi brązowy czapraczek i wszystko pogodzone 🙂



niekoniecznie
moim zdaniem do tabacco własnie na gniadym musiałby być pasujący kolorystycznie czaprak, żeby to jakoś wyglądało
natomiast brąz w tym cudnym odcieniu 😍 na gniadym pozwala na różne zestawienia kolorów
np szary, granatowy, czerwony czaprak + te brązowe BR da fajny efekt, ale już z z tabacco będzie kiszka
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
19 kwietnia 2013 13:49
Na gniadoszach(zwłaszcza ciemnych) brązowe ochraniacze w zasadzie są tak samo neutralne jak czarne 😉

Swoją drogą jest jeszcze jedna propozycja  😎





ale sama nie wiem czy lakierkowe ochraniacze to już nie przesada  😉
Też sie wahałam brąz/czarne
ale ten odcień jest naprawdę śliczny, a ja po prostu lubię ten kolor i mam w kolekcji dwa brazowe czapraki
czarny jest taki ... zwyczajny, no czarny i już 😉

lakierki nie w moim guście zupełnie
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
19 kwietnia 2013 14:09
Zamówiony brązowy komplet ochraniaczy. Dziękuję jeszcze raz za pomoc w wybraniu koloru  :kwiatek:

Edit: a to wszystko przez Was  😉 jak zobaczyłam te ochraniacze to się zakochałam i tylko czekałam aż wypłata przyjdzie haha : 😅
Edit: a to wszystko przez Was  😉 jak zobaczyłam te ochraniacze to się zakochałam : 😅


ja tak samo! czaje sie jeszcze na białe ewentualnie koniakowe
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
19 kwietnia 2013 14:28
ja tak samo! czaje sie jeszcze na białe ewentualnie koniakowe



Mi jeszcze brązowe nie przyszły, a już się czaję na białe przody na zawody  😵
my nie "zawodowi" ale i tak sie czaję  😉

quanta i tulipan wstawiały chyba foty koni w białych BRkach
granatowy czapraczek z białą bizą do tego  😜
Na gniadoszach(zwłaszcza ciemnych) brązowe ochraniacze w zasadzie są tak samo neutralne jak czarne 😉

Swoją drogą jest jeszcze jedna propozycja  😎

ale sama nie wiem czy lakierkowe ochraniacze to już nie przesada  😉



A ja muszę przyznać, że mi się wybitnie podobają. ;-;
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] cytowanie grafiki
Gillian   four letter word
19 kwietnia 2013 14:56
MelancolieDemon, nie wolno cytować zdjęć!
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
19 kwietnia 2013 19:29
MelancolieDemon, też mi się wszystko co lakierowane strasznie podoba i te lakierowane BR były na piedestale w opcjach kupna, ale obawiałam się, że sztuczny "lakierek" szybko popęka, z resztą nawet naturalna skóra lakierowana wymaga troski, a co dopiero sztuczny materiał. I tak jakoś wydaje mi się, że taki materiał lakierkowy na ochraniacze, które będą poddawane ścieraniu się, jeżdżone w błocie i innych cudach po prostu się nie sprawdzi i za przeproszeniem trafi go szlag zaraz.
Kurde, zakochałam się w tych ochraniaczach 😍 Chyba zaczynam odkładać:


też o nich myślałam... ale miałam już futra veredusa i no... niestety😀 ale do oglądania i jazdy po suchym  😍 😍 😍
zamówiłam lamicele na kołeczki, w przyszłym tyg zdam relację, przody veredusa carbony będą na zawody😀
Karla🙂, pokaż jakie zamówiłaś?
Dzionka, może nie futrzane, ale koleżanka ma Zandony z żelikiem w środku... Wykonanie, jakość... Lepsze od Veredusa moim zdaniem, są mega!
Edyta wstawiałam, ale w białych Eskadronach Allroundach. BR nie mam, a czaiłam się na brązowe dla Waldka, ale przez kontuzje temat odwiesiłam  😉 Granatowy czaprak z białą bizą się zgadza  😁
Witam! Mogłybyście mi polecić jakieś ochraniacze z futerkiem? Bo Villa Horse ma naprawdę piękne ochraniacze ale są trochę za drogie 🙁
One stride left   Nothing lasts forever, so let's jump tonight...
20 kwietnia 2013 14:14
Dzionka, co to za firma? Tez mi sie strasznie spodobaly ;D
perlica takie wzięłam, bo jedyne poza veredusami, które mają L na prawdę długie a nie jakiś szity między full a cob
http://dobry-kon.pl/opis/3796029/lami-cell-ochraniacze-skokowe-elite-komplet-na-4.html
co do futerkowych to te villa horsy mamy i to były jedne z najtańszych 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 kwietnia 2013 14:57
Dzionka, ja się czaiłam na nie, tylko bez futerka  😀 Cudne są !!!  😍
Karla🙂 fajnie, ale kurcze drogie trochę...
Ja chyba poczekam trochę z tymi ochraniaczami jeszcze, bo jakaś nie jestem zdecydowana: BR/Kentaur czy York 🙂 Najgorsze że nie można ich dotknąć nigdzie przed kupnem.
Choć dziś widziałam na wkkw Kentaury pro gel na koniu i też mi się podobają.
z kołkowów w L rozmiarze i z takim tyłem niestety taniej nie ma🙁
na szybko wybrałam, bo nie mam już w czym jeździć:/ może coś w między czasie jeszcze upoluję w UK
słuchajcie, mam pytko.

jak sie zapina ochraniacze typu woof wear double? zawsze mnie uczono, ze wszelkie ochraniacze rzepem w strone wiatru, tak żeby koń sobie nie odpiął. ale tu wyprofilowanie mi sugeruje, że chyba jednak pod wiatr. chyba ze sie nie znam i mam nie kombinować  👀
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
21 kwietnia 2013 11:42
galeria, na tym zdjęciu dobrze widać. double locki zapina się pod wiatr 😉

Szukam jakichś ochraniaczy do jazdy płaskiej, a konkretniej na rozprężenie przed czworobokiem dla strychującego się konia, czy te tanie Horze ze sztucznym futerkiem są w ogóle warte zachodu czy też spodzieważ się, że po kilku użyciach będą dziurawe? Nie będą jakos bardzo częśto używane dlatego szukam czegoś tańszego, ale fajnie też jakby przetrwało wiecej niż kilka razy. A jeśli nie te Horze to co polecacie? myślałam o Woof Wear single albo double lockach te myślę, że spokojnie dałyby radę.
olciiik, dzięki. czyli jednak dobrze kombinowałam 😉

Magdzior, dla mnie te tanie horze są ok, ale jak chcesz je mieć do lansu, patrzenia i zakładania raz na rok, bo jako podstawowe ochraniacze i to jeszcze na strychującego konia zdecydowanie nie zdadzą egzaminu. woof weary są fajne, ale teraz ciężko je w PL dostać i jak jakiś sklep ma, to resztki w rozmiarach skrajnych - S, XL, albo i to nie.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
21 kwietnia 2013 12:06
Szukam jakichś ochraniaczy do jazdy płaskiej, a konkretniej na rozprężenie przed czworobokiem dla strychującego się konia, czy te tanie Horze ze sztucznym futerkiem są w ogóle warte zachodu czy też spodzieważ się, że po kilku użyciach będą dziurawe? Nie będą jakos bardzo częśto używane dlatego szukam czegoś tańszego, ale fajnie też jakby przetrwało wiecej niż kilka razy. A jeśli nie te Horze to co polecacie? myślałam o Woof Wear single albo double lockach te myślę, że spokojnie dałyby radę.


Dla strychującego się nie polecam tych horze, bo to zwykła "szmatka". Z tańszych polecałabym Ci York Treno albo inne z łyżką z boku. Ja mam ponad rok z waldhausena i łyżka w ogóle nie ruszona, ale poszedł neopren, bo je ciorałam w terenach 😉 a WW na pewno dadzą radę, one to chyba niezniszczalne są 😉
Ja mam pytanie ponieważ szukam ochraniaczy dla mojego araba.Zależy mi na brązowych z zapięciami (nie na rzepy ) i teraz mam problem bo wszystkie za duże albo w czarnym kolorze 🙁 -czy ktoś spotkał się z takimi jakie opisuje? oczywiście również w rozsądniej cenie ...
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
21 kwietnia 2013 15:31
Ja mam pytanie ponieważ szukam ochraniaczy dla mojego araba.Zależy mi na brązowych z zapięciami (nie na rzepy ) i teraz mam problem bo wszystkie za duże albo w czarnym kolorze 🙁 -czy ktoś spotkał się z takimi jakie opisuje? oczywiście również w rozsądniej cenie ...


York sportiva http://www.gnl.pl/ochraniacze-przednie-york-sportiva-p-12366.html

Bardzo tanie jumptec(dla strychujacych nie polecam, ale ogolnie jakosc okej tylko, ze to nie sa sztywne skorupy, sam neopren) http://www.gnl.pl/ochraniacze-jump-p-1296.html

Tutaj masz jeszcze jedne tansze chociaz ich akurat nie widzialam na zywo http://www.gnl.pl/ochraniacze-przednie-protektion-p-1155.html

przepraszam za brak polskich znakow pisze z tel.

Angole mają wszystko na odwrót i wcale bym się nie zdziwiła, gdyby WW zapinały się drugim rzepem 'do przodu', bo dokładnie tak jest z moimi premier equine, najpierw ubrałam normalnie, ale coś mi nie pasowało, potem doczytałam w instrukcji, że ma być 'na odwrót'. Niemniej ochraniacze całkiem fajne, polecam, jakościowo, chociaż niebieski dziurki nie są jakieś najpiękniejsze, ale bardzo dobrze się je czyści. Po paru miesiącach używania min. raz w tyg., często po mokrym piasku, wyglądają nadal jak nowe. Teraz czaję się na jakieś białe. BRy piękne, na ciemnego kasztana idealne byłyby koniakowe, ale póki co szukam czegoś tańszego 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się