sklepy internetowe

Gdyby ktoś był zainteresowany okazją, polecam konkurs w Pasi-Koniku 🙂 https://www.facebook.com/events/181799105306123/
zapomniałam napisać, że paczka ze sklepu PARKUR doszła następnego dnia, także wielki + dla nich!!
deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2013 08:04
absolutnie wielki plus dla animalii. jestem pod wrażeniem obsługi zamówienia .
hszonszcz   wredny hszonszcz.
10 kwietnia 2013 15:47
Eh, zamówiłam przesyłkę w piątek, ciekawe kiedy dotrze, bo czytając opinie to zawsze szybko, a tu bach..czekam i czekam.
[edit] ślepcem się stałam, noszę soczewki-nie zauważyłam że nie ma w magazynie 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 kwietnia 2013 16:05
A wszystkie rzeczy, które zamówiłaś miały dostępność magazynową?
hszonszcz   wredny hszonszcz.
10 kwietnia 2013 16:29
Jej, faktycznie.. Nie sprawdziłam tego i wychodzi ze 12-18 dni  😡 To cofam 😉 Boje się, że mój pad nie będzie pasował pod siodło wszechstronne (podobno nie widać kolosalnej różnicy) i będę musiała wymienić na droższy  😕
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 kwietnia 2013 16:36
Dlatego trzeba sprawdzać, jak nie mają w magazynie to nie wyślą =)
Mega wielki PLUS dla GNL.
To były moje pierwsze zakupy w tym sklepie i na pewno nie ostatnie. Rewelacyjny kontakt, ekspresowa wysyłka. A dodam, że trochę wybrzydzałam i zamówiłam ostatecznie rzecz, której nie mieli w ofercie na stronie.
Polecam!!!
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
12 kwietnia 2013 09:06
+dla Atos
Wielki plus dla Arcusa.
Właśnie przyszło moje zamówienie.
Sprawnie zrealizowane mimo, że towary nie były "od ręki". W dodatku jak otworzyłam paczkę to prócz mojego zamówienia znajdowała sie tam cała lista niespodzianek (gazety, katalogi, naklejki, breloczek, koszulka).
To mi się podoba. 😉
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
18 kwietnia 2013 12:09
Wielki plus dla http://www.equestrianclearance.com/ wysyłka tylko 4,99 funty, czas dostawy z UK ok tygodnia.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 kwietnia 2013 17:48
Minus dla konik.com.pl. Zamówiłam paczkę kurierem. Poprosiłam, by nie dzwonić do mnie przed godziną 15, gdyż jestem wtedy w szkole i nie mam możliwości odebrania. Na co dostałam odpowiedź, że kurierzy dzwonią wcześniej i dostarczają paczki ok. godziny 14 i ktoś wtedy musi być w domu, żeby ją odebrać. Grzecznie napisałam, że jest to prawie niemożliwe. Po czym dowiedziałam się, w dosyć nieprzyjemny sposób, że trzeba było wybrać przesyłkę pocztową i się pofatygować po nią na pocztę. No chyba po to mi kurier, żebym nie musiała latać po pocztach?! Dobrze, że nie zamawiałam np. kilku lizawek...
hszonszcz   wredny hszonszcz.
18 kwietnia 2013 18:08
minus dla equi-point.pl czekam na szampon 2 tygodnie, który miał być do mnie dosłany po KILKU dniach, a nie kilkunastu  🍴 Pisałam do nich 2 tyg temu-w poniedziałek dostawa-OK, pisze w następnym tygodniu, ok. wtorku tydzień temu-"pojutrze wyślemy"- OK. Do dziś nie dostałam paczki! Mogłabym juz umyć konie z 10 razy, bo akurat pogoda jest, ale nie..po co...  👿
Venus   You're my wonderwall
18 kwietnia 2013 21:00
A u mnie plus dla konik.com.pl błyskawiczna wysyłka i dobry kontakt. Za to tym razem minus dla Animali. O ile poprzednia przesyłka z pasza właściwie podchodzila pod teleportacje tak druga cześć zamówienia na ktora miałam czekam tylko kilka dni złapała spory poślizg. Najpierw okazało sie ze zamówiony przeze mnie środek dezynfekujacy nie moze byc sprowadzony. Ok, poprosiłam o zamianę. Kiedy środek został juz skonpletowany okazało sie ze lizawki tez nie dadzą rady sprowadzić. A te ktore byly w magazynie odbiegaly od tej ktora zamowilam. Wiec grzecznie podziekowalam.
duży plus dla animalii, dobry kontakt, szybka wysyłka
plusominus dla equi- point tylko z uwagi na czas oczekiwania i brak rzetelniej informacji co się dzieje z paczką ( moje zamówienie zostało podobno wysłane gdzies indziej) ale ostatecznie wszystko dotarło i jest ok
plus dla cavalloshop, rewelacyjny kontakt i przemiła obsługa mimo, że sprawa dotyczyła obsługi posprzedażnej i nieprzyjemnej ( reklamacja)
plus dla pasi-konika
Wielki - dla Oksera!
Zamówiłam kantar i uwiąz - na stronie napis "Dostępne w magazynie" a na moim mailu - "Czekamy na dostawę, do 14 kwietnia wszystko powinno do nas dotrzeć" - piszę 14 i dziś otrzymuję odpowiedź "Kantar i uwiąz będzie dostępny pod koniec kwietnia lub na początku maja".
hszonszcz   wredny hszonszcz.
19 kwietnia 2013 19:30
Wydaje mi się, że po części to wina producentów, którzy spóźniają się z dostarczeniem rzeczy zamówionych przez sklep..
Ale w takim wypadku te rzeczy nie powinny pojawić się na stronie internetowej z napisem "Dostępne w magazynie"  🤔
+ dla animalii 😉)
hszonszcz   wredny hszonszcz.
19 kwietnia 2013 20:40
anemo, w sumie racja.. albo po prostu zapomnieli zmienić status..
+ dla HorseHouse, super kontakt, szybko ściągnęli mi bryczesy z zagramanicy.  🙂
hszonszcz   wredny hszonszcz.
19 kwietnia 2013 21:51
z zagramanicy.  🙂


Z zagramanicy powiadasz?  🤣
Nie słyszałaś tego nigdy?  🤣
hszonszcz   wredny hszonszcz.
20 kwietnia 2013 10:55
Altiria, wiem, że to znaczy że z zagranicy, ale bardzo komicznie to się zgrało  🤣
jak zwykle ogromny plus dla mksklep  🙂 przesyłki docierają w tempie błyskawicznym
Wielki minus dla Oksera. Złożyłam zamówienie 8 marca na ochraniacze i jakieś tam inne pierdółki. Na ochraniaczach zależało mi najbardziej, czas oczekiwania miał wynosić max 14 dni, nie śpieszyło mi się aż tak bardzo, bo potrzebuję ich dopiero na majówkę na rajd. Pierdółki wysłali mi wcześniej, na ochraniacze czekałam prawie półtora miesiąca i się nie doczekałam więc zrezygnowałam z zamówienia. Teraz czekam na przelew ze zwrotem gotówki ale póki co też im się z tym nie śpieszy...

Za to wielki plus dla sklepu Świat konia. Zamówienie na wcześniej wspomniane ochraniacze złożyłam w środę, poprosiłam o wysyłkę paczką priorytetową chociaż przy wyborze sposobu wysyłki nie było takiej opcji i nie było z tym problemu, nie musiałam nawet dopłacać różnicy w kwocie wysyłki między paczką zwykłą a priorytetową. Paczka została wysłana w czwartek, a w piątek już u mnie była.
Co z bergo? Oni odpisuja na meile?
hszonszcz   wredny hszonszcz.
22 kwietnia 2013 16:58
Crazy, odpisują. Właśnie mam małe problemy z zamówieniem, bo w equi-point jest promocja na bryczesy, ale boje się że będą za duże, a Bergo są o parę złoty tańsze rzeczy.. Kask w innych sklepach jest za 150 u nich za 129..
Miał ktoś kiedyś problem z zamówieniami z equiversum? Zamówiłam popręg 9 kwietnia, miał być wysłany 17 po tym jak zadzwoniłam, no i dalej nic, ani popręgu, ani odp na mojego maila  😤 Cierpliwość mi się kończy  👿
mils   ig: milen.ju
22 kwietnia 2013 22:28
Ogromny + dla sklepu Horse Trade. Świetny kontakt, przesympatyczna obsługa, informacje o stanie zamówienia dostawałam na bieżąco, bezproblemowa wymiana towaru i ściąganie mi sprzętu od producenta w tempie możliwie ekspresowym. 🙂
Oraz + dla sklepu Equi-Point za świetny kontakt, bardzo miłą obsługę i szybkie tempo realizacji zamówienia. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się