Końska rewia mody cz. VII (2013)

Anderia, Dziękuje! Teraz miał trochę wolnego spowodowanego moją rehabilitacją i trochę masy nabrał 🙂

Burza, jak na telefon to niesamowicie dobra 😀

Livia, dziękuje!

Nowa kolekcja Jarpola, wow! Szaro-pomarańczowy do mnie głośno woła i jak tylko będę miała przypływ gotówki to coś kupię! Super! 😀

wątek zamknięty
Odyseusz, przecież mozesz obejrzeć sobie w galerii 😉 Wszyscy modele (i modelki) mają pady jarpola i siodło skokowe.

My będziemy promować Pady Jarpola na najbliższych zawodach w Kobylarni 😀😀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
22 kwietnia 2013 17:33
ja jestem zauroczona tym kolorem
burgund:



kolory są na prawdę super!  😜 gdyby nie to że mam już multum czaprakó na pewno bym się skusiła na co na mniej 3-4 Jarpole

faworyci :kobalt,burgund, granat z czerwonym i ten beżowo-niebieski 🙂
wątek zamknięty
wygląda obłędnie  😜
wątek zamknięty
Wygląda jak oxblood. 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 kwietnia 2013 18:56
Dla mnie wygląda wręcz jak Ruby na tym zdjęciu, taka żywsza czerwień bordo 🙂
wątek zamknięty
U mnie teź matowy oxblood 🙂
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
22 kwietnia 2013 20:34
na tym foto jest faktycznie jak oxblood. w realu to takie trochę ostrzejsze połyskujące różem bordo..

moim zdaniem to zdjęcie najlepiej pokazuje kolor. zaświeciło słoneczko i pokazał swoje prawdziwe oblicze 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 kwietnia 2013 22:17
Ładna kolekcja Deb. A macie jakieś zdjęcie fuksji na koniu? 🙂

Mój w ANKY coffee, to nasz nieśmiertelny komplet
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
23 kwietnia 2013 07:59
Jak mało kiedy interesuję się szmatkami,  tak najnowsza kolekcja jarpola dosłownie zmiotła mnie mnie z podłogi.
Jest moc !  Zaczynam zbierać na kolejny czaprak- to już bedzie chyba  z piąty  😵  kill me  😡
Mój Mąż mi tego nie podaruje  😤
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
23 kwietnia 2013 08:15
O matko Horze na wiosnę pojechało po całości 😀
Jest róż i jest lakier!  🏇






wątek zamknięty
🤔zczeka:  nie wiem jak to opisać, zakładam że (teorytycznie ) może to fajnie wyglądać ale... ja bym nie próbowała :P
                  może tunidra się skusi  😁 Są inne kolory?
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
23 kwietnia 2013 08:32
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 kwietnia 2013 08:51
te ochraniacze i kaloszki! nie różowe, ale w innym kolorze  😜 i jaka cena przyjemna dla portfela 🙂 niebieskie lub pomarańczowe  😍
wątek zamknięty
O ratunku... ale dramat !!
wątek zamknięty
O boże ;ooo Rzygam tęczą... a może różem ? ;oo
Nie noooo słit różowy - czemu nie ? hahahhaha  -,-
wątek zamknięty
dziewczyny czy gdzieś znajdę kolekcję ESKADRONA PLATINIUM na wyprzedaży?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 kwietnia 2013 10:44
emptyline, bardzo wam fajnie w kawie 🙂

asds, łoomateńku, ale kolekcja 😂 Ale niebieskie ochraniacze są całkiem spoko 😉

edit: wstawiam jeszcze Krysiexa wino-atrament 💘



wątek zamknięty
dziewczyny czy gdzieś znajdę kolekcję ESKADRONA PLATINIUM na wyprzedaży?  :kwiatek:


Sama poluję , ostatnio nie sprawdzałam ale jeszcze nic nie znalazłam  😤 
wątek zamknięty
Ja widziałam na cavalliadzie na żywo platinium , i cały biały mnie powalił.  😍 Nauszniki też . Gdybym nie miała już czaprakó na zawody -skusiłabym się  💘
wątek zamknięty
Dlaczego classic jest droższy od exclusive w jarpolu ? Planuje kupić sobie dwa pady i nie wiem czy postawić na classic czy exclusive. Co polecacie ? Czy śliwka to taki ciemny burgund ??
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
23 kwietnia 2013 15:46
Dlaczego classic jest droższy od exclusive w jarpolu ?


bo jest inaczej wykończony- inne materiały
wątek zamknięty
Mnie zawsze najbardziej w Jarpolu zachwycają derki. Ale jak racjonalnie wyjaśnić, że 1 polarówka to za mało?  🤣

Dorzucam Enigmę w szarościach 🙂
wątek zamknięty
ahawa, jak to jak? Najpierw zakłada się jedną, koń się poci - ona wilgotnieje i wtedy trzeba zmienić na inną, suchutka cieplutką 🤣 (swoja babcię na pewno przekonasz bez kłopotu). Zresztą to święta prawda jest.
wątek zamknięty
Ja zawsze mówię, że moja klacz- jak każda prawdziwa kobieta - nie może mieć tylko jednej kurtki.  🤣
wątek zamknięty
Abigeil88, classic jest bardziej miękki i  puchaty oraz jest podszyty siateczką. Exclusive jest starszym modelem, sztywniejszy i nie ma pod spodem siateczki. Osobiście jestem fanką classiców 🙂

ahawa, tylko jedna polarówka? To co masz na zmianę, jak ta derka idzie do prania? Dla mnie minimum to trzy polarówki. Dwie na co dzień i trzecia na zawody 🙂 (wystarczająco racjonalnie? 😉)
wątek zamknięty
Ma ktoś fotkę szarego cottona ze standardów na koniu, najchętniej na gniadku? :kwiatek: szukam czegoś niegrubego na lato w szarościach, ten z nowej kolekcji wydaje mi się za ciemny :/
wątek zamknięty
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
23 kwietnia 2013 19:47
Livia, zgodnie z obietnicą wrzucam swojego Caballa na kobyle 🙂

Zdjęcia mocno poglądowe z bardzo zadowolonym koniem (kolor siodła ciężko oddać, jest czekoladowe tylko świeci się jak nie powiem co na zdjęciach) 😉


Pierwsze zdjęcie lepiej oddaje kolor - drugie jest przygaszone strasznie.
wątek zamknięty
to lakierkowe Horze wcale nie takie głupie, akurat kaloszków szukam i kto wie może się skuszę jak juz wymyślę który kolor potrzebuję😉

Virdila a to jest atrament czy granat? cudnie na gniadym wygląda, wytarczająco abym sobie zdązyła na swoim zwizualizować... 😍
wątek zamknięty
halo, babcia to od kilku lat mi mówi, że mam sobie dać spokój (tyleee pieniędzy!)
anai, mamy suszarkę w siodlarni - także od razu po praniu ląduje do suszenia  😉 ale do zimy będzie tyle okazji, żeby jednak nabyć nową  😀iabeł:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.