Końska rewia mody cz. VII (2013)

Azbuka, piękne to pomarańcze 😉 Ale owije chyba do tego impulsa to tak w kij pasują nie?

wiadb, faktycznie, ładnie, to dzięki tej kontrastowej lamówce 😀
wątek zamknięty
Ratana, są na pewno, pamiętam że już kiedyś szukałam - znalazłam takie w odcieniu terra, ale powinny pasować. Podlinkuję jak odkopię odpowiednią zakładkę 😉

Magdzior, O tak, pomarańcza z brązem to jest to, chociaż i takie, i z szarością połączenie już mam. Może zaszaleć i walnąć czerwień albo fiolet? Albo granat?

Powiedzcie mi, czy z nowej kolekcji Jarpola pad classic będzie też w kolorze pomarańczowym? Są wszystkie inne kolekcyjne kolory a tego nie widzę 🙁

EDIT:

pomarańcz albo terra http://www.gnl.pl/bandaze-polarowe-p-91.html
pomarańcz http://www.gnl.pl/bandaze-polarowe-interapi-p-5485.html
http://www.gnl.pl/bandaze-polarowe-lamicell-prahda-p-5522.html
pomarańcz albo rdzawy http://www.gnl.pl/bandaze-polarowe-jump-p-1232.html
wątek zamknięty
Livia fotki obiecane.
Etosha/ kara/ i Emii /gniada/.
Derka eskadron dralon schoco/orange i kantar anky buterscotch.Nie wiem czy się nadają do schmatoholików bo robiłam je w pośpiechu.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 maja 2013 19:03
etosha  bardzo ładnie  🙂

Orzeszkowa napisz do Deborah. Firm szyje też na zamówienie, więc jak tylko ma materiał w tym kolorze, to na pewno Ci zrobią  😉
wątek zamknięty
etosha, piękna derka, zazdroszczę
moim zdaniem ostatnie nadaje się do szmatoholików
wątek zamknięty
etosha, twoje konie pięknie wyglądają w tej derce 🙂
wątek zamknięty
Dziękuje Fantazja i Harja.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 maja 2013 20:46
etosha na Emilce zdecydowanie lepiej  😎 chyba muszę sprzedać kilka czapraków i trochę oszczędności + czas na szukanie tej derki 🙂 ale korci mnie już ona od 2lat i jakoś nie mogę się "zebrać" za polowanie na nią. Coś mi się wydaję że zacznę <3
wątek zamknięty
Juliadna szukaj.Bo to cudna derka.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 maja 2013 21:42
etosha wiem 🙂 sama nie wiem dlaczego odwlekałam zakupy kiedy przewijały się w Holandii czy w Niemczech...
wątek zamknięty
chcecie wyjątkowej urody zdjęcia euro-starów z obecnej kolekcji ? 😉 Nie na koniu, także nie wiem, czy wrzucać
edit:
próbka w temacie pomarańczów
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, dzięki, nie pomyślałam o tym :kwiatek:
Materiał pewnie mają, bo pady z pasem są pomarańczowo-szare 😀

etosha, naprawdę super. Jak nie lubię dralonów to ten jeden jedyny mogłabym mieć 😉 3 albo 4 chyba się nada do szmato.

wątek zamknięty
etosha cud miód kolorki  💘
wątek zamknięty
Dziękuje Orzeszkowa i Kociarnia.
wątek zamknięty
Etoscha, obydwa bardzo ładnie, ale do karego lepiej pasuje. 🙂
Kociarnia startowaliście w niedziele w winterred?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 maja 2013 10:17
etosha, dzięki za fotki, obu twoim kobyłkom jest pięknie w tym dralonie 🙂

wątek zamknięty
A ja pokaże swój nowy nabytek.
Weszłam do sklepu i zobaczyłam jak sobie wisi, i mówię "Będzie mój"
Pytam sprzedawcy jaki to rozmiar a on mówi że pony  😵
Ale poprosiłam go aby przymierzył go do fulla, i się okazało że jest mniejszy i krótszy o ok 1,5 cm.
I powiedziałam biorę, pomyślałam że jak mi nie wejdzie pod siodło to go sprzedam.
Ale chyba nie wygląda tak źle pod siodłem 17,5'?  😀


Horze Czaprak Happy-Go-Lucky Stripes
Pikowany w serduszka  😍
wątek zamknięty
Dziewczyny czy impuls nougat z DEEPBLUE/NOUGAT/MARZIPAN będzie kolorystycznie pasował do derki nici hazel?
wątek zamknięty
Bardziej chyba brillant by pasował. Impuls jest ciemniejszy.
wątek zamknięty
RatiNa, też ostatnio wpadł mi w oko w sklepie 🙂 ...ale to pony mnie zniechęciło a okazuje się, że wygląda całkiem dobrze 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Dramka ten pierwszy ładniejszy 🙂
wątek zamknięty
Ostatnimi czasy chce zamówić komplet batmana (czaprak, nauszniki, owijki). Chodzi mi o kolor czarny z logiem nietoperze. Co o tym sądzicie do siwka ? 😀
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
24 maja 2013 20:39
Dziewczyny, ratunku! Jakie nie kolekcyjne owijki do eskadrona aubergine?
etosha nie nawidzę pomarańczów wszelkiej maści ale na Twoim pięknie  😍
wątek zamknięty
Ostatnimi czasy chce zamówić komplet batmana (czaprak, nauszniki, owijki). Chodzi mi o kolor czarny z logiem nietoperze. Co o tym sądzicie do siwka ? 😀



Na siwka to będzie najlepszy zakup jaki możesz zrobić! 😀(chyba sobie konia przefarbuje i kupie też 😀)
Masz namiary na taki komplet? *_*
wątek zamknięty
kaszmirowa2302 to był cotton burgundy i bordowe ochraniaczki eskadrona. Winterreda się pobyłam bo był na zywo dla mnie za mało intensywny, bardziej rdzawy niż czerwony.
wątek zamknięty
Kociarnia, moja znajomość Eskadronów jest kiepska, ale generalnie chodziło mi o to,  że super w tym wyglądaliście 🙂
wątek zamknięty
kaszmirowa2302 dzięki za miłe słowo 🙂 siwym chyba ogólnie w bordowym ładnie, Twojemu też by pasowało 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
25 maja 2013 21:11
Gniade zołzy w Racing Red i Olympia Blue
wątek zamknięty
Zairka, w obydwu ładnie, ale Olympia Blue  😍
Kociarnia, ja jestem na etapie dylematu w co by Kaszmira na zawody ubrać, żeby się z brązami ładnie komponowało.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.