Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Może ten wątek będzie lepszy 😉

http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,84.0.html
no tak, dziękuję 🙂 już zmykam :kwiatek:
Którą brać? Nie moge się zdecydować. Dwa razy już byłam w sklepie. W sobotę będę trzeci raz  😂



Różowa też taka jak te dwie pierwsze tylko nie moge znaleźć zdjęcia. Ale kolor taki sam
baffinka, różowa!
Bierz tą, która będzie pasować Ci do czapraka :P.
no właśnie czaprak dopiero będę szyła  😎 teraz mam czarny z białą lamówką, a chce jeszcze kolorowy.
Tylko, że ten róż pikeurowy jest jaśniejszy niż ten co ma Ivett i co widziałam ochraniacze  😁
Więc tak sobie myśle, że czerwoną albo morelkę, a różową kupie horze, ale to dopiero pod koniec wakacji pewnie
Dramka trochę miałam zamęt z tymi koszulkami, bo było -40% na Pikeura, ale się okazało, że to wszystko z nowej kolekcji. Ja normalnie nie kupuje takich drogich, baa nawet nie oglądam, więc jestem niezbyt zorientowana w kolekcjach.
Ostatecznie wybrałam taką jak wstawiłaś tylko granatową, bo nie było czerwonej. A że to nieprzecenione to dowiedziałam się dopiero w kasie po spędzeniu jakiejś godziny w przymierzalni z 15 koszulkami  😵
Miłość od pierwszego przymierzenia to była i chcąc nie chcąc musiałam się zapożyczyć, bo żadnej innej tańszej już nie chciałam,a  w portfelu tylko 2 stówki miałam ze sobą  😁




Najładniejsze są granatowe koszulki  😅
jak wypada rozmiarowo M z koszulek polo hv polo w porównaniu do np KL/pikeur?
jak wypada rozmiarowo M z koszulek polo hv polo w porównaniu do np KL/pikeur?

Chodzi Ci o T-shirt czy polo shirt?
polo 😉
deborah   koń by się uśmiał...
21 czerwca 2013 20:48
baffinka, koszula piękna tylko cały obraz mi psuje fakt, ze nie jest włożona w bryczesy 😉
polo 😉
jak nie zapomnę to Ci zmierzę, bo mam 2 polo HV (rozmiar M i S) i jakiegoś Pikeura.
Deborah wiem, ale akurat w tych mniejszych bryczesach przy obecnej wadze nie mogę mieć jej włożonej w środek  😁 nie wygląda to zbyt ładnie
Najładniejsze są granatowe koszulki  😅

tu się zgodzę w 100%

no to teraz już muszę sobie kupić jakąś granatową na zawody   🤬   🙂

ma ktoś może Gonza z HV?



wizualnie strasznie podoba mi się podoba, ale przymierzałam dzisiaj i materiał średnio mi się spodobał, taki gruby, groszkowy- raczej nie za bardzo na lato

przymierzyłam jeszcze jakąś z FP, szczerze mówiąc nie przepadam za tą firmą, ale materiał wydawał się dużo bardziej "techniczny", chociaż ta z HV ładniejsza



podzieli się ktoś opinią temat którejś z nich?  :kwiatek:
FP na fotce jest bardziej wyprofilowana. Ja poluje na granatową animo  😍
animo są prześliczne  💘 ale nie widziałam nigdzie po cenie niższej niż 430zł
To zerknij na allegro, były poniżej 200zł
Cavallia, mam hv polo tylko białą.  Materiał taki jak w koszulkach polo (chyba pique się nazywa), ale z dodatkiem czegoś elastycznego.  Nie jest obcisła. Ale jest ładna, po praniach dalej wygląda dobrze.
To zerknij na allegro, były poniżej 200zł


😲 mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będą, na razie z animo na allegro nie ma

anai dzięki za opinię  :kwiatek: prawdopodobnie wezmę tą z HV, ale jeszcze się porozglądam za jakimiś z technicznego materiału  😉
Cavallia, jeszcze masz taką Loesdau w miarę dobrze wyglądającą,
http://www.equiversum.pl/loesdau-loesdau-bluzka-turniejowa-pique-p-5688.html
Cavallia, potwierdzam to co mówi anai. Mam brązową HV Polo i jestem zachwycona 😉 I również potwierdzam to co mówią dziewczyny. Sama mam Animo, kupione za niecałe 200zł na allegro.
xxagaxx a pamiętasz kiedy były dostępne animo na allegro?  😉

edit: sprawdziłam w archiwum allegro i faktycznie były pod koniec kwietnia za 199zł, szkoda, że już nie ma  🙁
całkiem nie dawno
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
27 czerwca 2013 16:45
dziewczęta, widziałyście gdzieś może morski czaprak? ubzdurał mi się taki i żyć nie mogę a znaleźć jakoś też nie...
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
27 czerwca 2013 18:00
Bez kontrastowych wstawek, no i htc wyświetla mi zieleń, a nie morski... Chociaz fakt ze to szerokie pojecie na kolor...
No właśnie, jaki dokładnie odcień Cię interesuje? (i czy KRM nie byłby lepszy? 😉)

Edit: dla "ułatwienia" paleta kolorów
oo jak dobrze że pojawił się wątek o granatowaych koszulach , bo właśnie takiej szukam. Jak najprostsza , z białą stójką i mankietami. Widziałam chyba już wszystkie ( dwie Pikeura , jakaś Es'a , dwie z FP , z HV Polo , z MH i kilka innych ) ale żadna nie ejst taka jaka sobie wymarzyłam  🙁 idealna byłaby jak ta VH tylko że w granacie : http://www.gnl.pl/koszula-konkursowa-villa-horse-heritage-p-6039.html , ale jeśli takiej nie znajdę , wezmę którąś z w.w. Ktokolwiek widział coś takiego ?  Najbardziej podoba mi się wstawiona wyżej Pikeura i Loeusdau . Cena nie przekraczająca 290zł . Materiał sprawą drugorzędną .
Z góry dziękuje  :kwiatek:

edit : ma ktoś real foty tej koszuli z Loeusdau ?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
27 czerwca 2013 23:37
anai, o ile HTC nie przekłamuje kolorystyki (a lepiej oddaje kolory niż mój lapek) to RAL 6026, 5020, 5021, chociaż nadal nie jest to dokładnie to co mam w głowie, ale najbliższe...

- najdokładniej coś takiego




edit: no i już wiem kto mnie może zrozumieć, patrzcie na kolor żubra http://jarpol-konie.pl/zamowienia-specjalne/ 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się