Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
11 lipca 2013 21:45
strzyga w blondzie od małego jestem i się przyzwyczaiłam, a jako wiewióra też się fajnie czuje i mam ten dylemat bo połowa osób mówi blond a druga, że drugie a w obu czuję się dobrze... Ehh... Tylko jak blond to nie wiem czy nie zrobić troszkę jaśniejszych niż miałam...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lipca 2013 21:48
AtlantykowaPanna, co wolisz, ja dojrzałam do tego, że ma być dziewczęco i romantycznie. Co prawda nie farbowałam, ale jak byłam młodsza, posiadałam głupawe fryzury :F Ale każdy musi chyba przejść ten okres, a że masz 16 lat to szalej, spokojnie włosy odrastają 😀
Strzyga, fotograf też ma znaczenie, ale dla mnie na tych ostatnich znów widzę zmianę w Tobie. Dobrze czujesz się przed obiektywem- swobodnie (tak to wygląda). Ciuchy też pasują do Ciebie świetnie- są "naturalne" a jednocześnie z odrobiną seksapilu. To "uśmiechnięte" to mój nr 1 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 lipca 2013 22:08
yegua, dzięki, ja uwielbiam wszelkie etnociuchy, tuniczki, sukieneczki, ale też mam urodę dość specyficzną, często jak patrzę w lustro, wydaje mi się, że bardzo pasuję tak do lat 60, może 80, w każdym razie, że mam niewspółczesną twarz... jakkolwiek dziwnie to brzmi 😀
Strzyga przepraszam  😂 niewspółczesna twarz, dobre ! A tak na serio Tobie bardzo pasuje takie romantyczne i dziewczęce wydanie. Pamiętam, że miałaś kiedyś krótkie włosy - w tych zdecydowanie lepiej  🙂 Ja również mam dziwny typ urody, nie pasujący do aktualnej mody  😉
AtlantykowaPanna, imo w rudych Ci lepiej. Wydaje mi się, że w blondzie łatwo Cię hmmm przeoczyć w tłumie? Ja lubię jak ludzi coś wyróżnia, na przykład włosy właśnie (byle z umiarem). Inna sprawa, że przy okazji po prostu uwielbiam jaskrawe kolory włosów 🙂 Jak tylko na dłużej zajadę do domu to muszę swój własny ogarnąć i odświeżyć.
Trochę mnie, pomiędzy wyjazdami:


to Strzyga nie jest stara?!?! ale jaja!
Z wczorajszego hasania z psiną  🙂

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 lipca 2013 07:55
tulipan, Staram sie, zeby wyglad rownowazyl moj charakter xD
bryziak, A ile mi dawalas? 🙂
myślałam, że jesteś mężatką z dwójką dzieci. Jakieś 45 lat- na bidę !😀
Wakacje, kwiiiiiik  💃


Aktywnie siedzę


V like vegan  😁 (chyba trochę za bardzo rozjechane to "V"...)


Meise, czad! Pięknie wyglądasz i piękne wakacje. Zazdraszczam pozytywnie.
Dziękuję pięknie  🙂 Ale w sumie to nie wakacje, to koło mojego Greifswaldu, na którym studiuję  😉 Wrócę do Rz-wa i mi będzie brakować morza, piasku... To jest plaża w Lubminie, przeurokliwe miejsce i przepiękna plaża!
trzynastka   In love with the ordinary
15 lipca 2013 12:46
Meise - ale czad ! Zazdroszczę słońca i zdjęć, bo prędzej bym pękła niż zrobiła szpagat 😉
Quendi - takie spokojne, ładne 😉
Strzyga ostatnie jest super, mega pozytywne!  😉
Chess bardzo podobają mi się Twoje włosy!
Quendi przekochane to zdjęcie  🙂

Ja mam dwie najbardziej aktualne 'samostrzałki', bo niestety nic innego mi się ostatnio nie trafia.

Meise - ale czad ! Zazdroszczę słońca i zdjęć, bo prędzej bym pękła niż zrobiła szpagat 😉

Hehe, dzięki  🙂 Szpagat sobie jako smarkata wypracowałam i teraz prawie się nie muszę do niego rozciągać  😉
Dziękuję 🙂 akurat dziś w nocy zmienilam kolor.
No to nastapil koniec ery wiewiorczych wlosow😉 wrocilam niemal do swoich naturalnych 😉 Teraz czeka mnie 2 lata zapuszczania i chyba sie zastrzele  🙇
yga   srają muszki, będzie wiosna.
17 lipca 2013 13:38
Bardzo fajny kolor! Sama bym chciała zejść z moich kruczoczarnych do naturalniejszych, ale szkoda mi wlosów (i tak sie krusza i sypią garściami  🍴 ), a zahodować i wytrzymać z odrostami też nie zdołam..
Dobra, rzadko tu spamuję, więc tadam!







Pozdrawiam poślubnie 🙂
Dzionka, ale pięknie i delikatnie wyglądałaś, jestem pod wrażeniem  🙂 A pierwsze zdjęcie i ten blask w oczach - olśniewający! 
Dzionka ja jestem fanką zdjęcia z Twojego avatara! 💘
Meise, ashtray, dzięki dziewczyny :kwiatek:
Dzionka - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia  :kwiatek: A zdjęcia boskie.
faith, No nareszcie! Poza kolorem, na którego temat wiesz jakie mam zdanie, to super fryzurka. 😀

Dzionka, Zjawiskowo pięknie!
(Sorry, że z tą pogodą nie do końca mi wyszło, ale potem już było ok? 😉 )
Dzionka, Na prawdę piękna kobieta z Ciebie, niczym z reklamy. Dodatkowo wiecznie z uśmiechem na twarzy.
Jak dla mnie mogłabyś Kate w reprezentowaniu Wielkiej Brytanii zastąpić, ale nie wiem co na to Twój mąż.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
18 lipca 2013 16:41
Dzionka- piękna z Ciebie kobieta, z klasą. Cudownie wyglądałaś!
ja mam zapowiedź sesji następnej:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=a05U_oV3hJ0
Chyba się trochę zmieniam
o ja Cie... doszlo do tego, że i Alabamka robi dziubek  🙄 ?? no nie no.... !  👿
mery, ja takie usta mam jak rozluźnię. Przepraszam!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się