Kącik WKKW

Strzyga, przepiękne zdjęcie  👍
Pytanie laika - co oznacza w wynikach taki skrót - WD 1HI?
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
04 sierpnia 2013 19:08
Strzyga, podpisuję się pod Halo, ta fotka jest po prostu cudna 🙂
Ferna1991, WithDrawn first Horse Inspection - wycofany na pierwszym przeglądzie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 sierpnia 2013 20:01
Strzyga, ja nawet nie wiem, jakimi końmi obecnie dysponuje... Trzeba było po ludzku powiedzieć, że nie miał na czym i tyle.
Facella, Dysponuje Banderasem, wg mnie świetny , może na IO 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 sierpnia 2013 20:53
Facella, geez, bez przesady, nie bierz tak wszystkiego do siebie, bo szkodzisz swojemu zdrowiu.

halo, Makrejsza, dzięki, to był emocjonalny moment =) W ogóle te zawody były bardzo pozytywne. Pokazały się nowe konie, parę całkiem interesujących, będę je obserwowała, poza tym, dobra forma, czworoboki średnie, ale dużo dobrych krosów, całkiem fajne parkury, przyjemnie się to oglądało.
Strzyga piękne zdjęcia 🙂 też się nawet załapałam, akurat są robione po przerwie w krosie zatrzymali mnie na 12 minut, podobno poważny wypadek na trasie krosu. Karetka jadąca do wypadku zajechała mi drogę na przeszkodzie nr 12 na okserze, o mało co nie wskoczyłam do karetki, ale tak to już jest być 13 na liście strtowej i mieć nr zawodnika 113. 😉 Ogólnie organizacja tym razem w Sopocie była naprawdę świetna 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
05 sierpnia 2013 07:29
No jeden upadek na krosie był mało fajny, naprawdę.
A co do Spisaka, to przed zaraz przed zawodami czytałam/słyszałam(?) że po prostu w tym czasie był  na zawodach w Luhmühlen.
W luhmihlen startowal Pawel, ale Warszawski i Kamil Rajnert i bylo to przed Baborowkiem jeszcze.

Pawel S. przed sopotem byl na urlopie.


Nie jest milo , moze inaczej jest przykro po prostu nie moc startowac w MP, skoro startuje sie w nich od lat rok w rok....
Tak samo nie bylo Marcina, Pawla... itd..
Moon   #kulistyzajebisty
05 sierpnia 2013 07:54
Noo, coś dzwoniło, ale nie wiedziałam w którym kościele  🤣

Krejze, ale fotki masz ładne!  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 sierpnia 2013 10:21
crazy, Wyobrazam sobie 🙁 ale u mnie zawsze masz doping!  No i w przyszlym roku znow bedziecie atakowac MP 🙂


I Jurek Krukowski w przeszkodzie wodnej =)

~original
POkazcie moje fotki🙂 Bo ciekawa jestem🙂 i czaprak caballa:P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 sierpnia 2013 21:07
Kokosku, we've got your back 😀

~original
crazy, Wyobrazam sobie 🙁 ale u mnie zawsze masz doping!  No i w przyszlym roku znow bedziecie atakowac MP 🙂


I Jurek Krukowski w przeszkodzie wodnej =)

~original


Bardzo ciekawe ujęcie  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 sierpnia 2013 21:39
...a ja chciałam tylko powiedzieć,ze przerabianie skoczka na wkkwiste jest bardzo ciekawym doświadczeniem 😂
Kon super skacze,pięknie galopuje,ale dziwi się najmniej spodziewanych rzeczy i nagle człowiek stoi na ziemi i zastanawia się co się stało,mimo,ze na horyzoncie żadnej przeszkody  🤣
znajde gdzies jakas galerie z sopotu?
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
06 sierpnia 2013 12:39
znajde gdzies jakas galerie z sopotu?

zapraszam do swojej galerii :

https://www.facebook.com/beata.gan/media_set?set=a.601401839903911.1073741837.100001023014013&type=3

sorki , że  link do fb,dzisiaj ogarnę i wstawię  na swoją  stronkę
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 sierpnia 2013 12:41
Mateusz, jaki ładny avatar  😁
Tutaj jest kilka, Ciebie nie widziałam, ale może pojawi się więcej.
Edit: Widzę na stronie Bazy Koni zdjęcia od Kasi Boryny, ale jeszcze ich nie ma na jej stronie - tam możesz poszukać np. jutro.
też mam trochę zdjęć z Sopotu, jeśli chodzi o kogoś konkretnego to mogę podesłać, jeśli akurat mam na fotach 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
06 sierpnia 2013 20:42
Z krosu i skoków mam wszystkich zawodników z *, **, ***. Galerię, słowo harcerza postaram się jakąś obszerniejszą zapodać.
Na ujeżdżeniu nie byłam, bo w tym czasie niuniałam Henia po bójce na padoku, wskutek której o mało nie zawisł na barierce  🤔  więc czuję się rozgrzeszona  😁
Czy może ktoś wie kto w zeszłym roku robił zdjęcia w Racocie w sierpniu? Chodzi mi konkretnie o ciemnogniadą koń w limonkowym czapraku i ochraniaczach w LL.
Bardzo proszę o odpowiedź.  😀
Kolejny śmiertelny wypadek na trasie crossu w tym roku w UK  😕. CIC* w Somerford, 26 letni jeździec z Nowej Zelandii.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 sierpnia 2013 18:08
...czytałam wczoraj na H&H :[ a potem usłyszałam,że podczas długiego weekendu w Polsce (raptem 4 dni) zginęło ponad 30 osób....
nie ma co siać defetyzmu. przykro,wyrazy współczucia dla rodziny.



Koko Koko zawsze spoko! gratulacje dla Ciebie i Rozalki  🏇 😅
Dziekujemy 🙂
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
20 sierpnia 2013 10:03
Kogo spotkam w Racocie??
[quote author=Ktoś link=topic=815.msg1843856#msg1843856 date=1375735199]
...a ja chciałam tylko powiedzieć,ze przerabianie skoczka na wkkwiste jest bardzo ciekawym doświadczeniem 😂
(...)
[/quote]

Oj tak  🙂
Wczoraj pewien skoczek pierwszy raz na treningu krosowym (przygotowujący się do LL ) na polecenie wyskoczenia z wody na mały bankiet - wyskoczył owszem ale w miejscu  gdzie na bankiecie była kłoda (skakana w dół do wody w P)
Moja wina bo nie pokazałam palcem w którym miejscu ma wyskoczyć na bankiet ale nie wpadłam na pomysł że ktoś spróbuje przez kłodę ... 😲
Koń się lekko zdziwił ale zadanie wykonał
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
22 sierpnia 2013 13:11
Makrejsza Ja jadę jako fotografoluzak kumpeli. 🙂
A może ktoś jeszcze chętny na przyjazd do Facimiecha? Jakby do kogoś nie dotarła informacja to zgłoszenia są przedłużone do 25.08.
Szkoda, że tak mało studentów jest na APP, na te czerwcowe chyba lepiej było z frekwencją, może ktoś jeszcze się skusi🙂
ktoś wie co oznacza skrót XC-OT ? spotkałem się z nim w wynikach i nie wiem  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się