Stajnie w Lublinie

Niestety nie do końca dobrze relacjonujesz to zdarzenie, ale nieważne... Normalnie, zapadła się ziemia pod koniem. Mam nadzieję, że Wasza ciekawość została zaspokojona...
Nie ma co się denerwować, to normalne że jeżeli coś takiego zdarzy się na zawodach, gdzie jest masa ludzi, to ktoś zacznie taki temat, pójdzie od jednego do drugiego i się rozejdzie 😉.
Od siebie życzę zdrowia dla konia, jeżeli ucierpiał!
Widziałam konia, ok. 30 sekund po zdarzeniu i opowiadała mi p. Jola, a ona chyba najlepiej wie.
Pozdrawiam🙂
Skoro rozmawiałaś z Właścicielką, zawsze możesz zapytać ją jak czuje się koń, a nie rozpisywać się o tym na publicznym forum, na które nawet nie wiadomo czy zagląda 🙂.
KLIK wstawiam link do zdjęć z Janowa, może nie są za ciekawe, ale pooglądać można, jeśli ktoś chce 😉
Kto się wybiera do Tarki 😉 ?
10 kuni od nas z Wieży  😉
Ja się wybieram z forumową slw95, która zapewne będzie focić 😉
I ja chyba będę się tam kręcić 😉
Proszę mnie zaczepiać, bo ja często nie ogarniam! Będziemy się kręcić we trzy, jedna blondynka z długimi włosami i aparatem (slw95, jeżeli ktoś kojarzy 😉 ), druga ruda z włosami za ramiona (ja  :hihi🙂 i trzecia brązowowłosa 😉
slw95   żyj i pozwól trwać
13 sierpnia 2013 08:55
Jeżeli ktoś chce zdjęcia to proszę o wiadomość pw, postaram się coś zdziałać w tym kierunku 🙂
Ja też Was chętnie poznam 🙂 Będę na koniu Espaniola , c.kasztan w białym czapraczku i granatowych uszach. Mam charakterystyczny kask z konikami .  🙂
Jakie konkursy jedziesz? Bo na tym początkowym nas prawdopodobnie nie będzie (jedziemy z Lubartowa, więc dojedziemy mniej więcej na 10-11 😉 ).
Ja nielot jestem , więc właśnie te początkowe  😁 80 , 90 ale jest szansa ze zostanę pooglądać.
To jeżeli zostaniesz, to ja chętnie się spotkam 😉. Ale przenoszę się na PW, żeby  🚫 nie ciągnąć 😉
Czy ktoś z forumowiczów jeździ w Zamojskie Rancho "Debry"? Prosiłabym o PW jeśli jest taka osoba lub ktoś rozeznany w sytuacje tamtejszej stajni 🙂 Z góry dziękuję
Mam kolegę który trzyma tam konia, mogę podrzucić do niego kontakt 😉
Lublinianie pisze tutaj, bo większość z Was tu zagląda.

Potrzebuje numer telefonu do dr Kusego i dr Studzińskiej. Może być na pw. :kwiatek:
Nie ma w spisie niestety.
.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
15 sierpnia 2013 18:00
Od siebie dodam jeszcze że dr Kusy obecnie jest na 3 tygodniowym urlopie.
myślicie, że zawody w LKJ 31.08 wypalą skoro do tej pory nie zostały wykreślone z kalendarza LZJ ?  😀 i wiecie na czym stanęła sprawa z LKJ-tem (zostaje czy przestaje istnieć) ? 🙂
z tego co widzę na stronie lzj, zawody są odwołane  🤔
  🏇 Zapraszam do dołączenia się do zamówienia http://www.opti-shop.pl/  🏇


Firma dysponuje doskonałej jakości paszami, sieczkami oraz suplementami.

Jeśli ktoś  chciałby się dołączyć do zamówienia proszę pisać na agnieszka.kloc1@gmail.com lub prv.

Przy zamówieniu :
20 worków -10% rabatu
30 worków -15% rabatu
transport na palecie gratis w obu przypadkach.

Pasza do odbioru w Lublinie, Elizówce ewentualnie w Kraśniku. ( czasami bywam w Chełmie )
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
20 sierpnia 2013 21:40
Wie ktoś czy Kapriola wyjeżdża gdzieś w najbliższą sobotę na zawody (jeśli jakieś się odbywają w ogóle)?
tajfunowa nie wiem jak zawody... odnośnie przyszłości lkj to nawet pensjonariusze nic nie wiedzą...
Biczowa z tego co się orientuje Kapriola wybiera się na zawody do Kraśnika  😉
A miały być jeszcze raz ujeżdżeniowe w Grosie, coś o tym wiadomo?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 sierpnia 2013 08:21
Zulex dzięki 🙂
Seta na razie nic nie słychać, chociaż niewątpliwie fajnie by było, bo jest to na dzień dzisiejszy najbardziej odpowiedni do tego celu ośrodek 🙂
A czy nikt nie ma żadnych informacji odnośnie tego że Mistrzostwa Województwa w ujeżdżeniu miały być przeniesione właśnie do GROS-u? Słyszałam gdzieś takie plotki i sama nie wiem, może było w nich troche prawy? Szczerze powiem że byłoby genialnie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się