Konie czystej krwi arabskiej

Czy może ktoś z was ma zdjęcia z dawniejszych czempionatów młodzieżowych w Białce? Szukam takich dość starych - z lat 2006 i 2007.
:kwiatek:

edit:
Nie, nie mogę się powstrzymać. Wiem, że wyskakujemy z lodówki, z pralki i z dowolnego miejsca, ale...
zdjęcie by Epikea  :kwiatek:
Murat-Gazon piekne ujecie!🙂

A my pozdrawiamy ze Szczecina 🙂
dzieciak sprawia mi straszna radoche tymi malutkimi postepami na codzien🙂 dzis na przyklad zachowala sie jak dzielna baba przyjmujac wypiecie i lonzujac sie okraglo jak obwarzanek 🙂😉
Kciuki się przydały 🙂 Zajęliśmy z Czesiem 2 miejsce. Pogoda kiepska, w piątek lało jak z cebra, w sobotę rano na pierwszej pętli kapało. Trasa dość trudna, błoto i ślizgawica, sporo kamieni. Na przodach mieliśmy buty, a tyły były bose 🙂
Martolina, wielkie gratulacje!! Cieszę się bardzo, że tak fajnie Wam poszło  😅
spilga, dziękujemy 🙂 dorzucam jeszcze dwa. A jak Wasze plany? Ruszacie do Zakrzowa?
Martolina, wielkie gratulacje  😅
(jakie ładne ma Czesio warkoczyki  😀 )
Murat-Gazon, dziękuję 🙂 Musieliśmy mu wpleść czerwone wstążki w ogon i grzywę gdyż jest specem od eliminowania konkurencji 😉
Oj tam eliminowania - po prostu chłopak dba o to, żeby zwiększać swoje szanse wszelkimi możliwymi sposobami  🤣
Martolina, tak szykujemy się na Zakrzów, a Ty?
Nie, ja już w tym roku odpuszczam 😉 ale Wam życzę powodzenia
Dzięki
spilga- czy Wasza obecność w Zakrzowie oznacza spotkanie z nami???
martolina- gratuluję :kwiatek:

Kasik - trzeba pomyśleć 😀
Majątek ? jak ma być tanio można uszyć samemu, np. u  mnie na nasz rynek prezenterki zaczynają się od 150 zł. (czaprak kosztuje więcej :emoty327🙂  Dużo?, taniej to szkoda czasu żeby szyć.  Nakład pracy przy rzetelnym wykonaniu,  ręcznym szyciu i podszyciu każdej prezenterki dodatkowo od strony wewnętrznej taśmą zabezpieczajacą, zakupu elementów dekoracyjnych. Autorskich projektach-nie ma dwóch takich samych prezenterek.   Taniej to nie autorskie rękodzieło artystyczne tylko produkt masowy który długo na końskiej głowie nie przetrwa.


mi chodzi bardziej o takie standartowe a nie ręcznie szyte, ja nie gustuję w takich po prostu, i wolę tradycyjne czarne skórzane 😀

Epikea robisz jeszcze takie prezenterki bo twoja mnie urzekła, ładna tradycyjna ale z elementami swoimi  😀
Q.zwykłe skórzane robi na zamówienie daw-mag , są też do nabycia w sklepie equiversum 😉
Przypominam o zgłoszeniach na zawody w Zakrzowie. Zgłoszenia należy wysłać na drukach PZJ - http://pzj.pl/sites/default/files/plikoteka/zgloszenie_zo_chr.doc
Te z czerwcowych zawodów przeniesionych na październik nie obowiązują

Na zdjęciu Gawor w prezenterce Made by ganasz
jeśli chodzi o prezenterkę to zapraszam do moich ogłoszeń 🙂
a ja proszę o głosy w konkursie  na fb..http://konkurs.gnl.pl/home/direct/92
na zdjęciu arabski ogier Wadi  😍
Marek, prezenterka po prostu cudo  😍
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 września 2013 21:27
Od wczoraj mówcie do niego Mistrzu  😎  💘



WOW! gratulacje!  🏇
Wojenka super, gratulacje! 😀
po minie Muji widać, że ma świadomość iż jest najlepszy z najlepszych 😅
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 września 2013 22:31
Dziękujemy 🙂.
ganasz, Muja był podczas dekoracji trochę zmieszany. Skromniacha!
Jako ciekawostkę powiem, że był jedynym koniem bez podków na całych zawodach.
I dostał najwyższe oceny za budowę i ruch  😍
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
23 września 2013 00:34
Wojenka REWELACJA  🏇 bardzo się cieszę !!!!

A do Nas przyszły lepsze dni  😉 Rudzik pozdrawia kącik !
Wojenka gratulacje dla ciebie i młodego!
... dodatkowym powodem do dumy jest fakt, że Muja stanowi kolejny dowód, że można boso - i da się  🙂
😀
Wojenka, gratulacje !

Murat-Gazon, jasne że się da  🙂
Gawor do N-ki włącznie rajdy chodził boso. W ubiegłym roku przeszedł dwie N-ki, z której jedną wygrał. Same rajdy to nic, ale do tego dochodzi jeszcze trening.
Wojenko 🥂
Marek ja wiem, że się da. Sama jestem wielką zwolenniczką trzymania koni boso zawsze i wszędzie, kiedy to możliwe.
Dobrze natomiast na użytek "wątpiących" mieć parę przykładów koni sportowych, które coś osiągnęły na bosaka - bo przykłady koni rekreacyjnych to za mało. Tak więc z podwójną satysfakcją dopisuję sobie Muję do listy argumentów  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się