Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
26 sierpnia 2013 15:01
Hej, czy ktoś kiedyś robił zakupy ze sklepu horse.com, albo chciałby zrobić i się przyłączyć?

Minimalne zamówienie w dostawie międzynarodowej to 150$ a ja chcę tylko derkę... no i pewnie trzeba będzie się liczyć z cłem? Nigdy nic nie zamawiałam zza granicy, więc ciężko mi się w tym odnaleźć....

a może ktoś wie gdzie indziej, łatwiej, znajdę taką derkę? http://www.horse.com/ItemDetail.aspx?ItemNo=E002712 🙂


a ja ponawiam zapytanie o to kto ze mną zrobi/już robi? zamówienie i proszę quantę o detale 😉 za drzwiami puka jesień a ja nadal choruję na hippie derkę...
Byłby ktoś zainteresowany zamówieniem z tego sklepu?:
http://www.equestriansupplements.co.uk/

Bardzo korzystne ceny szczególnie preparatów NAF
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
30 sierpnia 2013 15:48
[quote author=aleqsandra link=topic=43218.msg1843470#msg1843470 date=1375703634]
Hej, czy ktoś kiedyś robił zakupy ze sklepu horse.com, albo chciałby zrobić i się przyłączyć?

Minimalne zamówienie w dostawie międzynarodowej to 150$ a ja chcę tylko derkę... no i pewnie trzeba będzie się liczyć z cłem? Nigdy nic nie zamawiałam zza granicy, więc ciężko mi się w tym odnaleźć....

a może ktoś wie gdzie indziej, łatwiej, znajdę taką derkę? http://www.horse.com/ItemDetail.aspx?ItemNo=E002712 🙂


a ja ponawiam zapytanie o to kto ze mną zrobi/już robi? zamówienie i proszę quantę o detale 😉 za drzwiami puka jesień a ja nadal choruję na hippie derkę...
[/quote]

ja podbijam- chętnie się w zebrę zaopatrzę 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
30 sierpnia 2013 15:54
Byłby ktoś zainteresowany zamówieniem z tego sklepu?:
http://www.equestriansupplements.co.uk/

Bardzo korzystne ceny szczególnie preparatów NAF


Ceny świetne nie tylko produktów Nafa, tylko przesyłka dość drogo wychodzi,
na przykład za 7 kg paczkę zapłaciłam 18 funtów.
[quote author=aleqsandra link=topic=43218.msg1859389#msg1859389 date=1377525686]
[quote author=aleqsandra link=topic=43218.msg1843470#msg1843470 date=1375703634]
Hej, czy ktoś kiedyś robił zakupy ze sklepu horse.com, albo chciałby zrobić i się przyłączyć?

Minimalne zamówienie w dostawie międzynarodowej to 150$ a ja chcę tylko derkę... no i pewnie trzeba będzie się liczyć z cłem? Nigdy nic nie zamawiałam zza granicy, więc ciężko mi się w tym odnaleźć....

a może ktoś wie gdzie indziej, łatwiej, znajdę taką derkę? http://www.horse.com/ItemDetail.aspx?ItemNo=E002712 🙂


a ja ponawiam zapytanie o to kto ze mną zrobi/już robi? zamówienie i proszę quantę o detale 😉 za drzwiami puka jesień a ja nadal choruję na hippie derkę...
[/quote]

ja podbijam- chętnie się w zebrę zaopatrzę 🙂
[/quote]
Ja pewnie podłączyłabym się,gdyby nie fakt,że siodło planuję kupić dopiero w październiku.Szkoda,bo te brązy,teraz zmieniam ogłowie...ach,fajnie,gdyby udało mi się  kupić nie czarne,a jakieś inne!
ms_konik może i sporo za przesyłkę ale mimo to i tak dużo taniej niż w PL
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
30 sierpnia 2013 21:11
ms_konik może i sporo za przesyłkę ale mimo to i tak dużo taniej niż w PL

Nosz dlategoz z usmiechem zaplacilam za zamowienie 🙂.
Ja mam tylko 1 problem, z zapłatą właśnie, bo ani konta na paypal ani karty do płatności online  😕
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
30 sierpnia 2013 22:46
Paypala założysz w 5 minut 🙂
Czy ktoś zamierza w najbliższym czasie (wrzesień/październik/listopad) realizować zamówienie od reitsportklawunde na ebayu? Chętnie bym się podłączyła  :kwiatek:
Czy znalazłaby się osoba, która pomogłaby mi w zakupie jednej rzeczy na ebayu?
Niestety zakupy tam to dla mnie czarna magia.
Jeśli tak, to poproszę o kontakt na pw  :kwiatek:
Szukam chętnych zainteresowanych zakupem snackballa dla konia:

[img]http://i.ebayimg.com/t/SHIRES-SNACK-BALL-FEEDER-HORSE-TOY-BOREDOM-BREAKER-PINK-PURPLE-BLUE-/00/s/NjkzWDM0OA==/$T2eC16J,!zoE9s5nd03MBR(C86U9TQ~~60_58.JPG[/img]

Mój Rudy właśnie wyżarł dodatkową dziurę w snackballu Likita 🤣 Ten podlinkowany przeze mnie wyżej snackball kosztuje 11-13 funtów, czyli w porywach 65 złotych. Likitowy 160-180 :/ Gdyby się zebrało kilka osób, to się lepiej podzielą koszty wysyłki paczki z Anglii do PL.
Ogólnie to polecam, idzie jesień, długie wieczory w boksie, a snackball wypełniony trawokulkami daje na długo aktywne zajęcie 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
01 października 2013 12:06
Rozważam zrobienie zamówienia z reitstiefel-kandel na niemieckim e-bay'u. Jacyś chętni do dołączenia się? Robiłam już wcześniej zamówienie z tej strony, wszystko poszło gładko. Koszty wysyłki oczywiście dzielimy na na ilość osób. Rzeczy przyjdą do Warszawy, stąd możliwy odbiór osobisty albo dalsza wysyłka pocztą/kurierem/pksem.
quanta Kiedy będziesz ew. zamawiała i jakie są dostępne kolory?

A zakupy z emptyline na prawdę mogę polecić  😉
Z Kraemera nikt nic nie potrzebuje? machnelabym zamowionko chyba.
quanta ja bym była prawdopodobnie chętna na snackballa 😉
Tylko powiedz czy da sobie radę z tym, powiedzmy mniej inteligenty koń?  😁 Obawiam się, że mój ogon może nie ogarnąć zabawki i stwierdzi, że piłka chce go pożreć  🤣
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
03 października 2013 12:09
Mój piłkę taką jak quanta wstawiła potraktował ostro z 'laczka' nadeptując na nią z całej pary - nic się nie stało - więc za plastik ręczę 😉
Rozważam zrobienie zamówienia z reitstiefel-kandel na niemieckim e-bay'u. Jacyś chętni do dołączenia się? Robiłam już wcześniej zamówienie z tej strony, wszystko poszło gładko. Koszty wysyłki oczywiście dzielimy na na ilość osób. Rzeczy przyjdą do Warszawy, stąd możliwy odbiór osobisty albo dalsza wysyłka pocztą/kurierem/pksem.


Ja będę zamawiała od tego sprzedawcy- tylko muszę poczekać do końca aukcji, właśnie licytuję.
Z Kramera prawdopodobnie ja bym chciała coś zamówić. Dajcie znać jeśli ktoś będzie zamawiał.
emptyline   Big Milk Straciatella
03 października 2013 21:23
larabarson, ja już sobie jedną rzecz wylicytowałam, także niestety. Mogę licytować dla kogoś ew, ale sama się nie dołączę. 🙂
Czy ktos zamawia z Kramera? czy oni wysylaja do PL?
Podobno przez sklep Gazela można zamawiać rzeczy z Kramera, tak wyczytałam w którymś wątku, ale nie wiem jak to wygląda i ile trzeba czekać.
ja na dniach podejme decyzje, musze tylko sprawdzic jedna rzecz u siebie n miejscu, jak nie znjade to bede robic zamowienie, wysylaja do polski, tylko nie pamietam w tej chwili ile wysylka...w razie w mozna poprosic horse_art, ostatnio zamawilaismy na jej adres niemiecki 🙂
To ja czekam na znak 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
16 października 2013 22:08
Kochani, ostatnia szansa na zamówienie z reitstiefel-kandel z niemieckiego e-baya! 🙂
emptyline podlinkujesz, bo nie za bardzo sie orientuje jak szukac?
Losia
bądź uprzejma przewinąć pół str wyżej 😉
Epikea  :kwiatek: dzięki
Dziewczyny, będziecie zamawiać coś z Kramera?
jak cos potrzeba to moge zamówić.
a z loesdau też można do polski.
ale... wysylka kosztuje 20 euro, a przelewy sa koszmarnie drogie ;/ (zreygnowalysmy)
jak bedzie cos potrzeba to dam gotowke znajomej niemce i ona zamówi do siebie. mam do niej blisko i czesto sie widujemy

wiec...moge się nie dokopać pw - pamietam ze ktoś chciał jakieś masci, gadzety, ostrze...  chcecie nadal? prosze o pw
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się