... ślub :) ...

Dzionka,
co Ty opowiadasz, jaki pierwszy taniec..? 😉
kasska, no wiesz, pierwszy jaki zatańczyliśmy 😀 Sorry, że nie było walca i gości stojących w kółeczku, nie przeżyłabym tego raczej ;P

Edit: strona przeskoczyła, więc jeszcze raz dam linka do moich głupawych życzeń 😉:
dzionka hahahah super 😀
Chuda, dzięki 😀 No śmiechawa była naprawdę mocna 🙂 Potem zaczęliśmy na spontanie tańczyć do tej piosenki i czułam taaakie szczęście, że będę sobie to uczucie przypominać w najgorszych chwilach chyba zawsze 🙂
Dzionka jesteś pozytywnym krejzolem  🤣
Widać że mąż zaskoczony!! Mega fajnie!! Ja sama uwielbiam niespodzianki i dla mojego przyszłego też już mam jedną w planach 😀
rochnar, no mąż był mega zaskoczony, nie mógł uwierzyć jeszcze z godzinę później 😉 Zdradź niespodziankę, może nie przeczyta 😀 Strasznie ciekawa jestem 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 września 2013 06:56
Dzionka, poczekaj, bo ja w pracy nie mam YT, a też chce zobaczyć!
Dzionka poszło pw, bo jakby przeczytał... To już by nie było niespodzianki :P


z serii najgorsze zdjęcia ever!

klik

moim faworytem jest to  😜 😜 😜 😂 😂:
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
25 września 2013 10:39
Dzionka mina Twojego męża bezcenna, domyślam się, jaka musiałaś być szczęśliwa, normalnie czuję te emocje 😍

rochnar też chcę priv! 🙂

mery o ja pierd#..!
w Skaryszaku jak my mieliśmy sesję była taka parka - ona rozmiar 46, wielka kieca, tiara we włosach i gęste loki, on szczupaczek, trochę niższy od niej, poszli na ostre słońce się focić - ona stoi, on ... klęka przed nią, normalnie twarz w tych fałdach od kiecki, bo za blisko klęknął i próbuje zadrzeć głowę do góry, żeby ją widzeć, z tych fałd i takie zdjęcie 😵
mery, haha, boskość 😀 Musisz chyba na taką sesję jeszcze trzasnąć 😀

Diakon'ka padłam, musiało wyglądać cudownie 😀 Jak się w ogóle czujesz jako mężatka? Też tak obrzydliwie wspaniale jak ja 😀? Do mojego W doszło z opóźnieniem chyba, bo powiedział, że na wyjeździe integracyjnym z nowej pracy wszystkim się nachalnie chwalił swoją żoną, haha 😀
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
25 września 2013 13:09
czuje się fantastycznie, jaramy sie tym nadal 😍
mery hahaha superowe zdjęcia, chyba sobie trzasne takie 😀 (żart oczywiście 😉)

a ja dziś widziałam jedno zdjęcie naszego foto i kurcze jest takie fajne 🙂


I nie moge się doczekać soboty (tupie nóżkami) dlaczego  dziś środa dopiero 🙁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 września 2013 21:00
hehehehehe 😀
madmaddie, a chciałam wrzucić tu to zdjęcie! ubiegłaś mnie  😉
superaśny pomysł i jeszcze zabawniejsza pamiątka  😁
A ja wczoraj byłam w kościele z pierwszą wizytą. Nie było żadnych problemów, zakonnik był super miły - trochę go przerosła sytuacja ze ślubem mieszanym ale dzielnie się starał pomóc udzielając wszelkich wskazówek na jakie wpadł  😁 Nauki mogę zrobić w Hiszpanii i to sama - wręcz wyraził zdziwienie żeby mój narzeczony miał w takowych uczestniczyć - że przecież to mija się z celem bo i tak nie jest katolikiem. Także pośmialiśmy się, umówiliśmy na następny raz w styczniu i wszystko upłynęło w miłej atmosferze. Termin zarezerwowany, 21.06 pobieramy się  🙂

Zapomniałam dodać. Zakonnik już zupełnie zwątpił jak się dowiedział, że jedno mieszka w Madrycie a drugie w Londynie  😁
salto piccolo hehe dałaś mu niezłą zagwozdkę 😀

Ja do klasztoru wybieram się w okolicy świąt, bo dopiero wtedy będę w Polsce. Mam nadzieję że pójdzie bezproblemowo...
salto piccolo masz najlepsza date na świecie  😎
ja muszę iść właśnie do kościoła zapytać się kiedy są nauki, bo ja nie pamiętam abym dostała zaświadczenie ze średniej o naukach 🙁
rochnar im więcej mówiłam tym bardziej był zdziwiony  😁 Chociaż i tak nie miałam takich próśb jak kobieta dzwoniąca w moim czasie do kancelarii z pytaniem czy któryś z braci mógłby udzielić ślubu po angielsku. Na to też się zgodzili  😀
Chuda  u nas nie było czegoś takiego na pewno. Wiem też, że to nie problem zrobić weekendowe - odbywają się w wielu miejscach w Polsce.
byłam w czerwcu na ślubie polsko- szwedzkim. Nabożenstwo( bo to nawet nie była msza) było po angielsku, jedno czytanie po polsku, jedno po szwedzku, kazanie po angielsku. wszystko jest możliwe 🙂!
salto  z tego co pamiętam, u nas właśnie w kościele jest weekendowo ale co ileś tam chyba kwartał czyli co 3 miesiące ale to musze iść sprawdzić
jeszcze apropos wyciskaczy lez i toche niespodzianek, to ja rycze jak bobr jak ogladam slub Lei Salongi (piosenkarka musicalowa, m. in spiewa w bajkach Disneya) jak skladaja sobie przysiege to ona spiewa mu piosenke i po prostu rozwala  🤣 mozna znalezc na youtubie 🙂 polecam 🙂
przymierzałam suknie jest fajową  😍 😍

http://www.galasuknieslubne.pl/teopista.php


później wstawię jak na mnie wygląda  😍
nerechta, obejrzałam i aż mi się szkoda tego biednego Roba zrobiło 😀!! Facet ledwo stał po prostu, masakra 😀 Słodziak z niego 🙂
haha, mega slodziak, po prostu az sie chce go przytulic jak tak placze 😀 mojemu sie tylko oczy zaszklily, phi..  🤣

Chuda, wyglada mega.. plastikowo. Nie nie i jeszcze raz nie 😀 Ale to Tobie ma sie podobac 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
28 września 2013 16:31
Chuda, widzę, że kiecka jest robiona na wzór mojej...ale jakoś za bardzo się świeci i błyszczy.
Pokaż zdjęcie na sobie, może będzie lepiej wyglądać.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
29 września 2013 07:57
Chuda taka barwa wyglada tandetnie, zwlaszcza na takich falbanach -na żywo, potem jeszcze na zdjęciach.
ale kolor tej sukni to biały. Nie jest ani świecący ani nic. Na zdjęciach również mi się ta suknia nie podoba.

zdjecia słabej jakości bo robione telefonem i na dodatek to był film 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
29 września 2013 10:36
Nadal mnie te falbany nie przekonują.
Ale... to tobie ma się podobać, a nie nam. Moja kiecka też się nie podobała dziewczynom, ale ja się w niej czulam super.
Chuda - bardzo ładna suknia i ładnie na Tobie leży  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się