Zdjęcia Naszych Koni cz. VI (2013)

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
03 października 2013 21:06
Czy Haluś wróci na parkury, to wyjdzie za jakiś czas.

Azalia to moja ulbienica  😉 (po Regiel od Ambrozja/Gilette) Co prawda ma już 8 lat, ale skacze od niedawna, a wcześniej rodziła źrebaczki.

Na Kulku teraz jeździ Iga, ale kiedy wyjadą razem na parkur to nie wiem. A Jubiś leniuchuje i kryje.
wątek zamknięty
wakacyjne 🙂
wątek zamknięty
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
04 października 2013 22:13
Constantia  jest się czym chwalić 😀 piękne koniska  😍
Mirabellka jakby była kara to bym powiedziała, ze mi moją pierwszą kobyłkę wykradłaś  😍

A My z Belife w końcu (oj dłuuuugo by opowiadać dlaczego nie jeździłam 😉 ) zaczęliśmy regularna pracę  😅
poczynając od piątku tydzień temu chodził 4 razy w tym we wtorek był w swoim 1 w życiu terenie pod siodłem (pod kim innym bo ja psychicznie nie wyrobiłam 😉 )
a dzisiaj spisał się pod siodłem na medal 😀

I wybaczcie, że tu się uzewnętrzniam, ale jest tyle wątków pasujących do tematu naszej pracy/wieku konia/problemów, że się odnaleźć nie mogę z radości!  😜

jeden dowód z terenu 😉 rozmazany, ale jest 😉


po terenie na "budującym się placu"


i foty z dzisiaj 😀  wiem, że tragicznej jakości, ale nacieszyć się nie mogę... 😡




wątek zamknięty
ceffyl jest kara  😂 tylko latem tak jaśnieje
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 października 2013 20:20
Moja kobyła opiekuje się stadkiem cielaków 😉

wątek zamknięty
ElaPe, krowy jej nie gonią? albo na odwrót? 😀

Pozdrowienia od roztrzepańca 😉
wątek zamknięty
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
06 października 2013 21:16
Kasieńka w greenie z wiosna / lato 2013 🙂
wątek zamknięty
harja - kojarzy mi sie z...



:P

Ale jest uroczy 🙂
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 października 2013 21:41
ElaPe, krowy jej nie gonią? albo na odwrót? 😀



eee, nieee,  to tylko niewinne cielaczki 🙂
wątek zamknięty
harja - kojarzy mi sie z...
Super porównanie  😂

Ja oba swoje wczoraj doprowadzałam do ładu hehe ale Kluskowi też grzywki nie tykam - jakoś mam opory jak to "z" będzie w takiej jak od rondelka wyglądał i rośnie sobie busz  😁
wątek zamknięty
harja - świetny jest ten Twój olbrzym, a jaki jesienny  💘

mój łobuz 🙂
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 października 2013 09:36
Time: Fajna maść i ładny koń. Co to za rasa?
wątek zamknięty
Time, ostatnie zdjęcie dla mnie bomba, las, galop, kolory i koń cudeńko!
ceffyl czyli po przebojach z młodym ostatecznie jesteś zadowolona, miło 🙂
wątek zamknięty
Time - chłopak jest bossski! 😍 zakochałam się w nim, od dziś marzy mi się izabelowaty :-)

Figaro na zasłużonym, już niemal kilkumiesięcznym urlopie, który jakby nie patrzeć jest na ostatniej prostej 😎

wątek zamknięty
Angeel, hehe, dobre 😀
ElaPe, gorzej, jak podrosną... 😀
Cobrinha, nie tykaj, w razie czego zawsze można zapleść... a jak rozpleciesz, to będzie miał taki busz jak siwy powyżej... 😁
Time, :kwiatek: twój książę też jest fantastyczny 🙂
louli, piękny gniadosz!
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
07 października 2013 16:11
Pierwsze halowki naszej Alicji 🙂😉). Na 4 przejazdy (2xL i 2xP) ---> 4 x na czysto 🙂







wątek zamknięty
ceffyl bardzo się cieszę, że nareszcie jesteś zadowolona  :kwiatek:
Condina brawo ! 😅
wątek zamknięty
Condina klacz autentycznie ma na imię Alicja? Jeżeli tak to i moja kobyła również, chociaż została przechrzczona, jako że mam sąsiadkę o tym imieniu i głupio byłoby mi wołać konia, gdy ta wyszłaby z domu...
Time piękny łobuz, do schrupania za maść.
wątek zamknięty
Condina, bardzo urodziwa! 💘
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 października 2013 18:45
z tego co mi wiadomo to sie nazywa Alice🙂
wątek zamknięty
Condina, gratulacje 🙂
wątek zamknięty
Condina gratulacje, cudo koń  😀
wątek zamknięty
Ela toż to spełnienie marzeń mojego konia- wspólne pastwisko z krowami!
Póki co ma krowy na sąsiednim wybiegu i potrafi stać pół dnia wpatrzony w łaciate stwory i co jakiś czas rży nieśmiało do nich.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 października 2013 19:05
Ela toż to spełnienie marzeń mojego konia- wspólne pastwisko z krowami!
Póki co ma krowy na sąsiednim wybiegu i potrafi stać pół dnia wpatrzony w łaciate stwory i co jakiś czas rży nieśmiało do nich.



u nas co prawda nie ma wspólnego pastwiska, ale konie nie mają nic przeciwko temu jak te cielaczki chodzą luzem po okolicy i czasem podejdą do nich bardzo blisko  🙂
wątek zamknięty
Condina Wielkie Gratulacje !!


Moja babcia z soboty , muszę w końcu siąść i zobaczyć dokładnie foty . W tym roku w połowie zrezygnowałam , na pierwszej beczce poszliśmy ślizgiem , mało nie zaliczyliśmy upadku , potem babka się wystraszyła i nie była już sobą ,więc zawieźliśmy ją do domu .
Skoki pojechaliśmy dla zabawy , babka szła jak za dawnych lat  😁 
wątek zamknięty
Ela, a na zdjęciu nie są te cielaczki na jednym wybiegu z Twoją klaczką? Nie widzę rozdzielającego je ogrodzenia, ale jestem chora, więc może i niedowidzę 😉
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
07 października 2013 19:24
Dziękie dziewczyny 🙂 Klacz rzeczywiście ma na imię Alice I , ale moja osobista i spolszczona wersja to Alicja 🙂 Bardziej swojsko. No i na pierwszej halówce była mega dzielna. Za dwa tygodnie ponownie Leszno 🙂
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny, Chrupek pewnie by się ucieszył słysząc to od tylu kobiet  😁 😜
Ela - wielkopolak 🙂
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 października 2013 21:55
Ela, a na zdjęciu nie są te cielaczki na jednym wybiegu z Twoją klaczką? Nie widzę rozdzielającego je ogrodzenia, ale jestem chora, więc może i niedowidzę 😉


to moja kobyła wyszła poza ogrodzenie swojego pastwiska i jak szłam po nią do sobie poszła dalej na spacerek w kierunku cielaczków co sobie na kartoflisku buszowały
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
07 października 2013 22:17
harja grzywa super. Taki trochę tajemniczy rumak 😉

Time Twój rumak mnie równiez się podoba. Zawsze takie niecodzienne maści przyciągają uwagę 🙂

Condina gratuluję czystych przejazdów, oby tak dalej. A kobyłka bardzo ładna 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.