Końska rewia mody cz. VII (2013)

Moon   #kulistyzajebisty
31 października 2013 09:58
Kastorkowa, no właśnie, tylko, że na fotach masz konia karego/skarogniadego. Na tych ciemnych maściach to nawet bym się nie zastanawiała, ale Henio jest gniady, co mi się właśnie też deko słabo widzi przy jeszcze brązowym sprzęcie 🙁
wątek zamknięty
Moon bierz fiolet, jeśli to jest ten kolor co kojarzę to jest pikny i pędzie piknie 🙂
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
31 października 2013 10:20
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=90284.msg1912026#msg1912026 date=1383212384]
Bee kiedyś, któraś z dziewczyn wstawiała porównanie w tym wątku, tylko nie pamiętam czy z tego roku czy z poprzednich. Może spróbuj przez wyszukiwarkę  👀
[/quote]

racja, znalazłam.  :kwiatek: fakt nie cottony, ale znalazłam. gdyby ktoś jeszcze szukał, wklejam [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,90284.msg1717677/topicseen.html#msg1717677]klik![/url]
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 października 2013 13:29
Moon, jak dla mnie fiolet. Albo coś w stylu Anky Navy.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
31 października 2013 13:32
Facella, kooochana Navy i pochodnych mamy obecnie pod dostatkiem  🤣
Teraz mam chętkę w inny "stypowy" kolor uderzyć ;-) Właśnie zawsze marzył mi się taki ciemny brąz, lub - jak ostatnio - fiolecik. Uhh, henia muszę chyba przefarbować na karo, wtedy fiolet będzie si  😁
wątek zamknięty
Moon, ametyst na żywo jest piękny, myślę, że by dobrze wyglądał na Heniu 🙂 wstawiałam niedawno nawet jego fotkę na sucho. Swoją drogą też jestem za fioletem 😀
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 października 2013 13:53
Moon, jak chcesz stypowy, to może coś w kierunku szarości? Mnie się widzi w takim gołębim Caballu. A fiolet nawet bez przefarbowania byłby si :-D
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
31 października 2013 14:05
Moon, a taki Caball:
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
31 października 2013 14:14
Cholera jasna, wezmę oba!  🤣
Ktoś swojego czasu chorowałam na jasny szary z czerwoną lamówką, ale... odchorowało mi się chwilowo, pewnie  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 października 2013 15:02
Moon, jak dla mnie szary z bordową lub atramentową lamówką byłby przeszałem na twojego 🙂
wątek zamknięty
Moje nowiutkie Niciaki  😍 w Sobote lecę kupić jeszcze z dwa polo pady, w Poznaniu mega wyprzedaż na polo poady Eskadrona 150 zł ! A taki wybór, że szok!  😜

wątek zamknięty
dairoxroxi a gdzie to takie wyprzedaże?  👀 powiedz proszę, że w sklepie internetowym  💃
wątek zamknięty
Salon Pegaz Poznań Wola i niestety nie ma stronki  😵
wątek zamknięty
oh dlaczego daleko mi do Poznania :emot4:  No trudno.. Ale teraz prezentację tych cudeniek na koniu poprosimy  😉
wątek zamknięty
Będą fotki na pewno już jakoś niedługo, w kolejce na fotki czekają jeszcze Aniacze czekoladka i emerald  💃
Ja mam do sklepu z 30 minut drogi, ale niestety padzików DL zostało z 5 i to takie kolory nie dla mojego gniadosza, a siodła skokowego się pobyłam  🍴
Co do kolekcji które widziałam, to spotkać można Aubergine, Royal / navy, Navy / green, Choco / petrol, Bloom, wiele innych, no i wszelakie Niciaki od 2009 do góry  😍
wątek zamknięty
Laski ja też pomocy! 😀
Jaki Caball dla Piorka z imperiali?
Mam granat, bordo i grafit w szafie tak ogólnie (różnych firm).
wątek zamknięty
Czekolada! z jakimś kontrastującym kolorem w sznureczku  😀
wątek zamknięty
Po moim trupie, nuda, miałam dwa razy Ankę i dwa razy sprzedałam 🙂 Karmel niedługo będzie mój- kompromis 😀
wątek zamknięty
A karmel nie zleje się za bardzo z biszkoptowym Piorkiem?
W jakich kolorach dodatki?  😉

wątek zamknięty
Czekoladowa lamówka złoty sznur 🙂 tu akurat się nie wachałam, lubię Piorkopodobne barwy.
Ale co teraz??? Za duży wybór.. męczy mnie grafit, ecru, piaskowy, oberżyna, białe...
wątek zamknięty
No to jak czekoladowa lamówka to będzie pięknie!  😜
Ecru z burgundem?  😉
wątek zamknięty
Burza oberżyna  😜
wątek zamknięty
Burza, do czekoladowej lamówki koniecznie jakiś beż, może biszkopt?
Moon, ametyst będzie super dla gniadego i brązowego sprzętu. A jeśli koniecznie chcesz brąz, to może lepiej połączenie dwóch brązów ciemniejszego i jaśniejszego, tak żeby całkiem nie zlało się z koniem i siodłem 🙂
wątek zamknięty
Burgund mam i nie chcę chyba takiej lamówki.
Oberżyna może być ciemna to mnie martwi 🙂 ma ktoś fotki?
wątek zamknięty
Burza bierz coś jasnego albo ecru albo po prostu biały z jakąś klasyczną lamóweczką 🙂
a mój Evianko dziś w schockemohle dynamic azure.
wątek zamknięty
kociarnia bardzo ładnie mu w nim  😍
wątek zamknięty
Burgund mam i nie chcę chyba takiej lamówki.


miałam na myśli burgundowy sznureczek 😉
Coś jak coriander z eskadrona.

A niech to, właśnie zobaczyłam w szmato, że coriandera też już mieliście  😀

Poddaje się  😁
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
01 listopada 2013 11:37
Burza dla Piorka ecru z czekoladową lamówką - jak pierwszy z prawej- my mamy do tego czekoladowe owije i jasne kalosze i za każdym razem jestem tym padem olśniona 😉 co więcej ta alkantara świetnie się dopiera więc nawet ślady po oficerkach idealnie schodzą 😉

wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
01 listopada 2013 11:52
Burza zgadzam się z postem wyżej - ecru + czekolada będzie przesuper! Elegancko, ale nie nudno 🙂

Do mnie WRESZCIE dotarł upragniony krysiex, jak dojadę do stajni po widnaku, to nie omieszkam obfocić. Jest cudny i niczym nieodbiegający od Eskadrona 🙂
wątek zamknięty
Nie wie może ktoś dlaczego nie pojawiają się nowe zdjęcia w galerii szmatoholików ?  🤔
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.