Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Aaa! (niektóre upadki... wstrząsające)
2:17 chyba najlepsze  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 listopada 2013 19:07
Coś Ty, ten szereg w 0:40 boski!
0,21 - gdyby siedziała, nie leżała, to tylko gówno i klapki by z niej zostały.
0,21 - gdyby siedziała, nie leżała, to tylko gówno i klapki by z niej zostały.

Dokładnie... Nieźle musiała wq*** tego konia, że aż postanowił jej roztrzaskać głowę kopytem.

Facella mój facet, którego ostatnio intensywnie uczę jeździć odwinął mi kilka dni temu taki numer (jak na tym szeregu w 0:40).
Strasznie żałowałam, że nie nagrałam tego.
Miał do przeskoczenia dwa mikro krzyżaczki na 2 foule w środku. Na pierwszego najechał prawie, że stępem (chyba mając nadzieję, że koń po prostu się zatrzyma).
No ale koń jednak postanowił wyskoczyć ( i to tak konkretnie, że mi faceta zwiało z siodła i wylądował leżąc na szyi z głową pryz końskiej głowie). Koń machnął szyją, podrzucił go i wsadził znowu w siodło i spokojnie sobie skoczył drugiego krzyżaka 😉
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
04 listopada 2013 22:20
Nie wiem czy ktoś wrzucał - znaleziona na fejsie 😉
https://www.facebook.com/photo.php?v=10202419365388635
Mądry koń 😀
To ja jeszcze wstawię:
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
07 listopada 2013 14:09
Przejazd freestyle nawet koniowi się udzielił, cóż za zgranie z muzyką  🏇 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9AFJX-ArN24
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 listopada 2013 15:07
A to było?
od 3:45 się rozkręca właściwa akcja.
      ja prdl co to wogóle ma być!!
Nie rozumiem IDIOTYCZNEGO poczucia humoru tamtych debili >.<
Facella za ten przejazd to się nagroda Nobla należy 😉 jestem pełna podziwu!!!!
Dziewczyny, powiem serio - głowa mnie rozbolała. Podobało mi się za to, jak jeden z koni nie dał się wywalić. Wiwatowałam i aż się uśmiechnęłam  😅

Edit
Facella racja, kobitka po prostu... na pewno nie z cukru 🙂
Facella za ten przejazd to się nagroda Nobla należy 😉 jestem pełna podziwu!!!!


Nie ty jedna , ja już bym zrezygnowała  😉
Oglądałam na żywo przejazd poważnego parkuru w trakcie podobnego oberwania chmury: przeszkód niemal nie było widać.
aniapa, ale sie uśmiałam  🤣  haha,  własna choreografia ^^
Ronin.   Każdy orze jak może.
09 listopada 2013 18:26


Moja pozytywna twórczość  🏇
a tu prawie jak pies  🤣
Wreszcie udało mi się nakręcić i zmontować coś z jazd naszej mini pary.. Filmik z weekendu. Oswajanie z podskokami i zagalopowania na kole, kucyk coraz bardziej sterowny... 🙂
brzezinka, lepiej się przyznaj co za siodełko wynalazłaś 🙂 Bo całkiem nieźle współpracuje z konikiem i jeźdźcem - a to trudne.
Optymistyczny obrazek!
Czy pamieta ktos i moze wrzucic filmik o 3 letniej dziewczynce i siwym kucyku, z ktorym miala niezwykla wiez. Piosenka z tego filmu to taylor swift "white horse"
halo no niestety to prawda, znalezienie odpowiedniego siodła na konia o przekroju walca graniczy z cudem. Mamy dwa, prestige happy pony i  maxam thorowgood. To na filmiku to właśnie maxam, w rozmiarze 15 cali, leży dość dobrze, prestiga mamy 16-stke i też nie najgorzej pasuje ale jest jeszcze za duże na córkę. 😀
brzezinka, dzięki! Bo właśnie z tymi 15' jest  największy problem.
Jezu... nie wiedziałam, że takie miejsca istnieją... KOSZMAR to mało powiedziane... Otrząsnąć się nie mogę i uwierzyć, że w XXI wieku takie rzeczy się dzieją.
Trafiłam przypadkiem i gdybym wiedziała nie oglądalabym, mega drastyczny.
Siesiepy   Ponczek bez rączek
15 listopada 2013 01:15
Dostałam prośbę o podpisanie petycji przeciwko Torneo de lazo. Przeczytałam notatkę, jednak ciekawość mnie zżerała, co to... Obejrzałam dwa filmy. W przeciągu dwóch filmów zginęły 3 konie.

Proszę, kupcie mi czołg, a pojadę na misję pokojową... Ja już nie wiem co z tymi ludźmi można zrobić, ale wszelkie okrucieństwo w postaci zabaw dla ciemnoty to zazwyczaj u nich.
Podlinkujecie jakis kanał z fajnymi filmikami szkoleniowymi ?  :kwiatek: Np. treningi idnywidualne, grupowe, z komentarzem  😉
EventionTV 🙂
Nie bardzo wiem, co to jest, ale imponujące:
#t=125
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się