Stajnia Kanter - klacz Selena

Czy ktos moze byl w tej stadninie? Jest tam klacz SELENA, jest na sprzedaz. Moze ktos wie cos o tym koniu, dlaczego go sprzedaja, jaki jest- czy spokojny, ujezdzony? Zdrowy? czy moze cos z nim nie tak?
Selena super klacz  🏇. Jest bardzo ambitna lubi chodzić na czele i jest troche nerwowa. Sprzedają ją bo mają  troche za dużo koni. Jest zdrowa ujeżdżona chodziła dużo na rajdach.
Mowa o stajni Kanter w Sławkowie?
trzynastka   In love with the ordinary
21 lipca 2009 15:34
tak
Po tym jak właściciel chciał mi opchnąć konia z dzikim mięsem, od dawna kulejącego, mówiąc, że poprzedniego dnia "ktoś musiał go zajeździć" i dlatego kuleje - nie kupiłabym stamtąd żadnego. Chyba, że mając na celu ratowanie koni.
trzynastka   In love with the ordinary
21 lipca 2009 18:17
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,7744.0.html


ta sama stajnia czy po prostu ostrzegasz? 🙂
[quote author=Tania link=topic=3436.msg301529#msg301529 date=1248192480]
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,7744.0.html


ta sama stajnia czy po prostu ostrzegasz? 🙂
[/quote]
Dopiero co była dyskusja o kupnie konia. W tym wątku jest cała masa rad i zasad.
Może się przyda?
trzynastka   In love with the ordinary
21 lipca 2009 18:21
[quote author=ninevet link=topic=3436.msg301559#msg301559 date=1248196661]
[quote author=Tania link=topic=3436.msg301529#msg301529 date=1248192480]
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,7744.0.html


ta sama stajnia czy po prostu ostrzegasz? 🙂
[/quote]
Dopiero co była dyskusja o kupnie konia. W tym wątku jest cała masa rad i zasad.
Może się przyda?
[/quote]

Właśnie o to pytałam  :kwiatek: , bo przez chwile myślałam, że wysyłasz to, bo koń o którego się rozchodzi pochodził z tamtej stajni  🤔wirek:
;(
cieciorka   kocioł bałkański
02 stycznia 2010 20:15
ale wiecie co? takie rozeznanie wiele daje i czesto pozwala oszczedzic troche czasu i kasy. oczywiscie nie wszystkie informacje jakie sie otrzymuje sa warte wiary, ale moze zmienimy tytuł i przeksztalcimy ten wątek w taki dla pytajacych: czy ktos zna takiego konia? przymierzam się do kupna.
moim zdaniem może być przydatny, co myślicie? 🙂  zawsze mozna pytac w watku o stajniach z danego regionu, ale moze ten tez by się przydał?
moim zdaniem może być przydatny, co myślicie? 🙂  zawsze mozna pytac w watku o stajniach z danego regionu, ale moze ten tez by się przydał?


Bardzo przydatny, zwłaszcza że losy koni bywają bardzo pokręcone. Spytam o konia w np. wątku stajnie na Śląsku, bo tam teraz stoi, a pół roku wcześniej przyjechał z Pomorza i obecny właściciel nie za dobrze zna jego przeszłość. 
Bardzo dobry pomysł 🙂
W kwietniu miałam okazje oglądać Perfekta w s.Kanter.  Koni był sporo, niektóre po 2 stały.
Wiecie może jaka jest teraz sytuacja w tej stajni? Udało się im wysprzedać ?
Wiecie może jaka jest teraz sytuacja w tej stajni? Udało się im wysprzedać ?



Oglądałam ostatnio konie koło Katowic i właściciel małej stajenki wspominał, że są konie na sprzedaż w Sławkowie, więc chyba nie sprzedali wszystkiego.
;(
Nie dość że nie sprzedali to jeszcze dokupili, konie stoją w dość ekhem ekstremalnych bym powiedziała warunkach.
Znam tę stajnie dosyć dobrze.
Miesiąc temu kupiłam dwie klacze stamtąd...
Reszta na pw


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się