Młode Konie

galopada_   małoPolskie ;)
02 grudnia 2013 19:37
Kontra jeśli to Siedliska, to się odezwę na pw 😉
Tak, to są Siedliska, czekam na priv 😉
Dzisiaj pracowałyśmy na drągach i niskich przeszkodach, pod koniec szereg z 90-tką na końcu, skoczyła z 20 cm zapasem 😜 Ale widać, że skakać to bydle uwielbia 🙂
Moja młoda, wracamy po kontuzji 🙂






aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
04 grudnia 2013 12:09
wszędzie będziesz te same zdjęcia wstawiać?
A to jakaś zbrodnia? Często ludzie wstawiają zdjęcia do paru tematów. Np do KR i potem do tego wątku a czasem jeszcze do ZNK  🙄
ale już była dyskusja na ten temat, żeby nie ząśmiecać tymi samymi zdjęciami wszystkich wątków. Szczególnie, że zdjęcia średnie, oka nie cieszą. I argument, że nie wszyscy zaglądają do wszystkich wątków nie przechodzi. Sorry trzeba się zdecydować.
ahh zapomnialam, ze nie naleze do kolka wzajemnej adoracji ! 😉
ahh zapomnialam, ze nie naleze do kolka wzajemnej adoracji ! 😉


biedna ty  😕

Kontra, strasznie urodziwa z niej bestia!
jakoś mi nie smutno z tego powodu 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
04 grudnia 2013 17:16
Kinia16322, to może wskaż nam co chcesz usłyszeć w kontekście młodych koni wstawiając te zdjęcia? jak bardzo źle jest jeżdżony jako młody koń i to jeszcze po kontuzji? co te zdjęcia prezentują pod kątem tego wątku? jakiś rozwój? postęp? kontynuacja jakiejś historii? dopiero nabyłaś? jakiś plan? what's the point?
czemu uważasz, że jest źle jeżdżony ?  uważasz, że ona w takim ustawieniu chodzi przez całą jazdę ?
Miała kontuzje, została powoli wdrażana do pracy, ma wolne od połowy sierpnia. Od miesiąca jest brana lekko pod siodło.
Alez ten moj mlody dzis kical... chce na zawody!
crazy Twój młody jest świetny! Siła spokoju a przy tym taka sprężynka  😉

Ja mam wieści z frontu od mojego - trener twierdzi, że nie ma po co go brać na kolejne L'ki bo to za mało - poczekamy aż skończy 5 lat i będzie śmigał 110. Wysokości nie robią na nim żadnego wrażenia na dodatek na zawodach zachowuje się nawet lepiej niż w domu więc objeżdżać go nie ma po co. Podobno ostatnio jakieś cuda nie wida skakał, gimnastyki na kole, 7 małych stacjonatek, skoki-wyskoki, szeregi z paru okserów. Nie zrobił ani jednej zrzutki, skupiony i świetnie pracujący zadem. Trener strasznie zadowolony więc ja też  😍
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
05 grudnia 2013 09:10
crazy, fajna sprężynka, idzie jak stary, to kiedy zawody?

salto piccolo, kibicuję! i gratuluję rozsądku, żeby nie pchać dzieciaka i nie wykorzystywać go do oporu 🙂 ciekawe jak moje stare-młode zareaguje kiedyśtam na pierwsze zawody ;p może w końcu będą nam dane
aleqsandra trener ma swoje powiedzenie: każdy koń ma swój czas i mu nie ucieknie więc ja też się nie podpalam  😉

I kibicuję również Tobie i rudemu! Żeby wreszcie udało się wyjść z opresji bo chłopak mądry i myślący, będzie z niego pociecha  😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
05 grudnia 2013 17:23
crazy Uwielbiam go !  😜  😜
Towarzyskie juz bym dawno pojechala... ale nie mam trajlera bo stoi w klinice z Rosalka, i jestem uwiazana, a druga sprawa nie mam  jeszcze ogarnietego jego zagranicznego paszportu, czekam na  kierownika zzhk.. bo weszly nowe przepisy i nie jest to juz takie proste.
crazy, Quaid jest chyba obecnie moim re-voltowym ulubieńcem, jest świetny. Zachwycałam się ostatnio z koleżanką oglądając wasze filmiki. A pomijając konia to Ty bardzo ładnie siedzisz na tym koniu 💘 filmy które wrzucasz ostatnio bardzo mnie motywują do jeździectwa  😁 jak się miewa Rosalka? 👀
deborah   koń by się uśmiał...
07 grudnia 2013 18:20
crazy, świetny jest! piłeczka taka, że miło się ogląda 🙂

my po długiej przerwie znowu skaczemy.

bez cenzury więc nie wszystko jest idealnie niestety. koń lepiej niż ja jak zwykle.

Gillian   four letter word
07 grudnia 2013 18:22
deborah, Twój koń jest absolutnie fenomenalny!  😜
deborah   koń by się uśmiał...
07 grudnia 2013 18:29
Gillian, jako że pochwała nie bezpośrednio do mnie to powiem tylko "wiem"
i cholerka żal mi strasznie bo na większych skokach - szczególnie na okserach nie wytrzymuję, cofam ciało za szybko i często go przysiadam 🙁
ale muszę chyba po prostu się nauczyć. dobrze, że ma takie wielkie serce i mi mocno pomaga
Gillian   four letter word
07 grudnia 2013 18:40
dasz radę, przyjdzie z  czasem 🙂
Nas tu jeszcze nie było wiec witam wszystkich 🙂 Moze zagoscimy tu na troche, a narazie chciałam przedstawic pewnego pana 🙂

deborah, powiem Ci szczerze, że jeśli popiskuję z sympatii do ujeżdżenia nad chęcią zobaczenia Twojego zwierzaka w białych owijkach i ujeżdżeniowym siodle, to zdecydowanie się przyznaję, że na parkurze wygląda dla mnie równie świetnie. Widać, że ma ogromną łatwość skakania i że sprawia mu to po prostu frajdę 🙂 Ekstra!

Fisia, załaduje zdjęcie ponownie, musiała być jakaś dziura w transferze i widać pół konia 🙁
deborah   koń by się uśmiał...
07 grudnia 2013 20:48
quantanamera, dziękuję. z Twoich ust takie słowa mocno motywujące. A film ujeżdżeniowy już wkrótce. Po pobycie w szkole kupiłam piękne ujeżdżeniowe ochraniacze i śmigam na co dzień w ujeżdżeniówce. I szczerze powiem, że jakość chodów u konia, ściśle związana z precyzją dosiadu i pomocy jest o niebo większa/lepsza w siodle ujeżdżeniowym.
Nawet ja jakoś lepiej panuję wtedy nad swoim ciałem.

A koń jest przede wszystkim oddany mi do granic. Uwielbia kiedy go chwale i dla tych pochwał mam wrażenie daje z siebie wszystko żeby tylko pańcia była zadowolona 🙂

myślę, że gdyby miał twarz to uśmiechałby się od ucha do ucha zawsze kiedy go poklepię po dobrze wykonanym zadaniu 😉
lostak   raagaguję tylko na Domi
08 grudnia 2013 06:30
deb, ale się galop  pomiędzy przeszkodami poprawił!!! i sterowność 😉  🏇  brawo!
Rzeczywiscie zdjecie w polowie niezaladowane  🤔  To wrzucam jeszcze raz  🙂





Chlopak ma niecale 3 lata, powoli wprowadzam z nim lonze, Nie robi na nim wrazenia siodlo, ochraniacze na nogach itp. Niedawno siedzialam na nim chwilke i nic sobie z tego nie robił. 

Ostatnio tylko jakos wydziwia i mam nadzieje, ze to przejsciowy okres dorastania ... 🙄
Być może i pogoda, moje ostatnio zrobiły się nadzwyczaj wesołe.
deborah   koń by się uśmiał...
08 grudnia 2013 10:26
lostak, thank's 2U 🙂 dziś jak uda mi sie kogos namówić na filmowanie bedzie flat work 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
08 grudnia 2013 16:55
deb super!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się