telefony komórkowe

Hiacynta, i pewnie miałaś rację, grrrr!! Jak mi go nie naprawią to mogę wymienić, lumia jest druga w kolejce 🙂 ale załamałam się, tak się z niego cieszyłam a doprowadza mnie do pasji po prostu!
In.   tęczowy kucyk <3
19 grudnia 2013 21:19
W życiu nie kupiłabym telefonu z Windowsem.
A ja uwielbiam windowsa w mojej lumii, mega wygodny system.
Gillian   four letter word
19 grudnia 2013 21:32
rozpimpałam ekran w Lumii 🙁 spadła mi szybką na asfalt i poszło 🙁 naprawa 500zł... super 🙁
Windows 8 na komórki jest super zajebisty - i pokuszę się o stwierdzenie, że kto hejtuje, ten nie miał, tylko robi to dla zasady - że Windows jest do d.. itp.
Lumia jest naprawdę, naprawdę genialna! Ja mam 920 i nie zamieniłabym na żaden inny telefon.
W lipcu zgubiłam/ukradli mi  telefon - ok, straciłam aparat, ale backup wszystkich 2300 zdjęć, kontaktów, mesydży miałam fabrycznie na skydrive. Poza tym kafle w menu są rewelacyjne wreszcie jakaś odmiana od nudnych ikonek w rzędach.

Ale - ja zawsze lubiłam być poza mainstreamem  😎 więc im więcej ludzi ma iphony i samsungi, tym bardziej kocham swoją zajebistą Lumię!
To jakos spooro. Ja 300 zaplacilam za szybke nowa w serwisie nokii i tak myslalm ze przeplacilam bo ze niby oficjalny serwis. 
Mi w 800 wymieniali ostatnio za 250

Powoli kończy mi się umowa i rozglądam się za czymś na wymianę. Poza tym, że od początku są problemy z ładowaniem to z W8 jestem zadowolony a tel świetnie pasuję do łapy. Polecicie coś podobnego?
Gillian   four letter word
19 grudnia 2013 21:45
zapytam jeszcze w innych miejscach, bo faktycznie sporo.
Gillian, no sprawdz na pewno, bo ja mam 820 i najpierw myslalam ze wybule tez kolo 500, bo to byl stosunkowo nowy model.
ogurek,
moze ktoras z tych nowszych lumii po prostu, bo oni coraz lepsze robia te telefony.
Hiacynta, no dokladnie tez mam takie wrazenie.
In.   tęczowy kucyk <3
19 grudnia 2013 22:18
Wybór aplikacji tak bogaty, że nic tylko brać. Hiacynta, pudło, Lumię dobrze znam. I wolę trzymać się z daleka.
To tak z ciekawości, napiszesz których aplikacji ci brakowalo?
Bez przesady. Nie chcę zapeszać, ale moja Nokia X6 żyje już 5 rok, Iphone odziedziczony po siostrze ma 3 lata... Telefony rodziców jeszcze starsze i wszystko działa...

Przesada przesadą, im starsze sprzęty tym dłużej działają, nie tylko jeśli o telefony chodzi. I babcia, i rodzice potwierdzają 😉 No cóż, mój SE K750i, chociaż już nieużywany leży (no, używałam go przez jakieś 5 miesięcy w tym roku, jak swojego nie miałam), śmiga jak nówka (tylko jeden klawisz się odkleił). A ma już jakieś, no żebym nie skłamała, 6-7 lat? Stara Nokia tzw. "cegła" 3310 też działa, leży w czeluściach szuflad, ma już jakieś 12 lat 😉
Teraz to większość sprzętów rtv i agd psuje się dzień po zakończeniu gwarancji i to tak, że "nie opłaca się naprawiać"...
Ja tez trzymam w szafie Nokie 3310 (dzialajaca i sprawna). Pokaze mlodszym pokoleniom albo oddam do muzeum. 😎
Hiacynta, akurat w iPhone'ach przechowywanie plików w tej tzw chmurze (iCloud) było chyba najszybciej 🙂
Zgadzam sie w pełni z In., tez do mnie nie trafiają telefony z Windowsem. A od kiedy mam komputer od Apple, także Windows w komputerze. W ogóle Windows 8 nie lubie, tego designu i funkcjonalności, wlasnie te kafle do mnie kompletnie nie przemawiają 😀
Jak dobrze, ze każdy moze miec to co lubi 😉
Wszyscy mają Samsungi i Sony dlatego ja wybrałam LG i jestem zadowolona, odpukać, super telefon, dobrze się sprawuje i się nie wiesza.
A za wymianę szybki niestety tak się płaci 300-500 zł dlatego pierwsze co zrobiłam to kupiłam pokrowiec na telefon i nakleiłam folie na ekran, żeby jakaś tam ochrona była 😉
Podajecie jako argument w wyborze telefonu "wszyscy maja X, wiec ja wezmę Y". Serio priorytetem jest dla Was to, zeby miec telefon, którego nikt nie ma, niż żeby był funkcjonalny i tak dalej? Dziwne 🙂
To był jeden z dalekich argumentów przemawiający za tym telefonem, ale jednak był. No i co w tym złego? 🙂 Spodobał mi się, jest funkcjonalny i zapłaciłam za niego tyle ile chciałam, same plusy 😉
Nic złego! 🙂 po prostu dziwne dla mnie, rozumiem, ze Ci sie sprawdza i nie żałujesz wyboru, tylko zwyczajnie dla mnie to dziwny aspekt.
Hehe no widzisz jakbym naprawdę chciała mieć telefon, którego nie ma nikt inny, to zostałabym przy swoim starym NIEdotykowym 😀
To tak z ciekawości, napiszesz których aplikacji ci brakowalo?


No właśnie, też jestem ciekawa, mi niczego nie brakuje - ale faktycznie ja używam standardów, takich jak endomondo, whatsapp, skype, jakdojade, linkedin, jakies banki, youtube, vimeo, viber, latarka. W gry specjalnie nie gram.
Ja połowy tego nie używam, nie wiem po co mi ten smartfon 😀 Używam tylko aplikacji mbanku i jakdojade, reszta mogłaby nie istnieć 😉
Jadę walczyć do serwisu, proszę trzymać kciuki 😉
Dzionka, samsungi galaxy są super - miałam dwójkę dopóki nie umarł jej ekran (bliskie spotkanie z betonową podłogą w garażu) - nawet z rozbitym doszczętnie szkiełkiem działała jeszcze ze 2 miesiące... 😉 Teraz mam czwórkę  i uwielbiam ją 🙂
Na zamulanie powinien poradzić upgrade software'u - ja nie miałam takich problemów nigdy, a skoro tel. na gwarancji to nie przejmuj się - ogarną to 😉

Anaa, no właśnie ja mam jedynkę i ją kocham, nic nie zamula ani się nie wiesza, może sporadycznie. A ta dwójka od samego początku zamula... Jedynkę kocham i oddaję tylko dlatego, że obiecałam, grrr. Ruszam właśnie do sklepu, oby go uratowali.
Hiacynta, nie ma instagrama, dla niektórych to może być problem  😁
Dziewczyny czy miałyście do czynienia z kupowaniem na Allegro telefonu "prosto od producenta" czyli sprowadzanego z Singapuru, Taiwanu, Hong Kongu czy innego równie dalekiego miejsca?
Moja ukochana stara Nokia jest już w agonii. Bardzo chciałabym taki sam model i są niby na Allegro jako nowe nieużywane. Tylko czekać trzeba około miesiąca. Niby jest też gwarancja 12 miesięcy. Taka gwarancja jest rzeczywista czy w razie czego trzeba odsyłać do Hong Kongu, więc w sumie i tak jakby jej nie było?
Bo znalazłam tez ofertę na tablica.pl - nowa, nieużywana, tylko bez gwarancji.
Siwa953   przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro.. :)
25 grudnia 2013 11:42
ma ktoś z was samsunga S4 mini? albo podobny model lub wie co u mnie nie tak?
ściągnęlam sobie facebooka na telefon, mam w domu wifi.
wczoraj go dostałam i zaczęłam szperać po necie, najpierw nie połączyło mi z wifi czego nie zauważyłam (potem już to naprawiłam)
ale chyba przez tego facebooka ściaga mi z konta bo mam już tyle na minusie  🤔 pomimo włączonego wifi, a nawet nie zwróciłam na to uwagi bo na moim poprzednim telefonie jak nie miałam wifi to wgl z internetem nie łączył.
i jeszcze jest ta pogoda na pulpicie, zastanawiam się czy przez nią też nie ściąga?

proszę o szybkie i konkretne odp bo mnie mam pojęcia co z tym zrobić
jak wychodzisz z domu to Ci wi-fi już nie działa. Można wyłączyć dane komórkowe i nie będzie Ci pobierał danych jak nie będziesz miała połączenia przez wi-fi w domu🙂
Siwa953 przez pogodę nie będzie ci nic ściągać, chyba że ją odświeżysz wtedy potrzebny jest internet, tak to nie. Tak jak pisze Hera wystarczy, że wyłączysz dane komórkowe i nie będzie ci już kasy pobierał.
Siwa953   przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro.. :)
27 grudnia 2013 09:48
no właśnie sama do tego doszłam,ale co mi kase zżarło to zżarło. po każdym wył i wł telefonu muszę to na nowo wyłączać  😵

a ma ktoś abonament play? rodzice mają teraz niestety dużo spraw na głowie, wszyscy nerwowi, nie chce ich niepokoić tym rachunkiem dlatego pomyślałam ,że bym kupiła doładowania , czy to by wyzerowało konto?
czy muszę kupować po 5zł żeby nie przedłużyło umowy?czy jak kupię za 30zł to też nie przedłuży skoro mam abonament?
a tak swoją drogą to pewnie w internecie i tak tata będzie mógł sprawdzić to że tyle mi ściągnęło z konta a teraz doładowałam?  😡
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 grudnia 2013 10:26
Jak masz abonament to doładowanie ci nic nie da 🤔 Jest coś takiego jak mix i wtedy po przekroczeniu abonamentu można doładować kartą ale przy zwykłym abonamencie to tak nie działa 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się