Sesja/Studia i t d ;)

robakt   Liczy się jutro.
04 stycznia 2014 21:06
E-trapez  😍 dzięki temu mam ochotę robić matmę.
Ja nie mam ochoty nadal, ale z nim jest to do przejścia jakoś  😉
I strasznie mnie to fascynuje, u mnie to prowadząca tłumaczy temat na 2 przykładach w 15 minut( i każdy udaje, że wie o co chodzi, a ona udaje, że nie widzi, że nie wiemy w ogóle co do czego) , a on się rozwodzi czasem ponad godzinę i pokazuje różne ,,sztuczki"
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2014 21:33
Właśnie, może z nim jakoś ogarnę lepiej, bo ostatni podpunkt, ostatniego zadania z tego tematu i utknęłam =/
Dzięki e-trapezowi zaliczyłam na pierwszym roku analizę i algebrę 😀 Niestety teraz, na rachunku, bardzo szybko wyszliśmy poza materiał Krystiana, więc filmiki się nie przydały.
pisałam już w innym temacie, ale chyba nikt go nie odwiedza. Kto pomoże w paru zadaniach ze statystyki 🙂 ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2014 19:26
Rul, matematycznej? Właśnie robię powtóreczkę, a jutro kumpela z polibudy ze mną siada. Marzę o 3.
Ja w sumie trochę na świętach siedziałam z książkami, ale teraz widzę, że to było bez sensu. Do zerówki z fizjo zabraknie mi 1-2 pkt z wejściówek i nie będę mieć średniej 4,0 :/ To dziwne, że zaliczenia piszę na 4-4,5 , a umiem tyle samo co na wejściówki - a mimo to na wejściówkach zawsze gdzieś te punkty obetnie.
I przez to sesja będzie napięta jeśli chodzi o terminy, bo 30.01 biochemia a 3-4 luty fizjo. Cuuudownie  👿
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2014 19:41
Interbeta, ja mam egzaminy 21,22,23, a paru terminów jeszcze nie mam...
Ja też mam 4 egzaminy jeden po drugim codziennie- będzie cudownie  💃
Strzyga, tak z ciekawości pytam. Jeśli masz te 4 egzaminy pod rząd, jak sobie rozkładasz naukę?
Strzyga-chyba tak :P testowanie hipotez, rozkład F
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2014 20:13
Interbeta, jeszcze nie wiem, na poli po prostu przykładałam się na wykładach, potem robiłam maraton niespania i 2 egzaminy dziennie nie były dla mnie problemem. Tutaj jest inaczej, jak na razie od sylwestra ogarniam statystykę.

Rul, do testowania hipotez jeszcze nie doszłam. Nie było mnie na ćwiczeniach, muszę sama ogarnąć :P
Nigdy chyba nie ogarnę sensu robienia wszystkich kół/zaliczeń/egzaminów dzień po dniu, najlepiej jeszcze w tym samym tygodniu a widzę, że to bardzo powszechne na wielu uczelniach. U mnie rok w rok taka kumulacja w styczniu właśnie.
Ja nie umiem rozkładać nauki. Kupuję paletę świeczek zapachowych i sobie panikuję 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 stycznia 2014 22:10
Rul, doszłam do hipotez, wrzuć zadanka :P A co to jest rozkład F? jak to się nazywa?
Strzyga rozkład F to inaczej rozkład Fishera
Nie ma to jak zacząć dzień od całki  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
06 stycznia 2014 17:01
Powiem Wam, że nie mam zupełnie motywacji jakiejkolwiek do uczenia się w tej sesji...

Mam pytanie: jak to jest z odkładaniem terminu obrony pracy magisterskiej? Nie wiem, czy będę się bronić w tym roku... Nie mam tematu ani motywacji, tak jak do nauki do sesji :/ Mogę pozaliczać wszystkie przedmioty, a bronić się np. za rok? jak to wygląda?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 stycznia 2014 17:16
Ja właśnie kończę powtórkę. Ale na 5 to ja nie liczę...
A ja na zwolnieniu lekarskim  😤
Boje sie przyszlego tygodnia bo przez to ze nie moge isc na zajecia bede miec dodatkowe kolo i prezentacje za tydzien  🙄  😵
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 stycznia 2014 22:12
Czy jeśli na każdej stronie pracy licencjackiej będę miała zdjęcie to będzie przesada?  😉 Praca zdjęć nie wymaga, wrzucam je dla urozmaicenia i zwiększenia objętości..
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 stycznia 2014 22:15
Na kazdej to jak dla mnie przesada, ale ja sama mialam calkiem spora ilosc zdjec w pracy (tematyka z zakresu reklam, zdjecia wrzucane tez w sumie dla urozmaicenia) i nikt sie nie czepial 😉 ba, wrecz czasami chwalili :p
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 stycznia 2014 22:16
smarcik, przesada. Wrzucaj więcej cytatów, a potem te cytaty opisuj własnymi słowami 😀
Moim zdaniem lekka przesada  😉 Też wstawiałam mnóstwo wykresów i tabelek, ale takich związanych z treścią. Jak będą związane, to moim zdaniem ok, ale może na co drugiej 😉
jutro zaliczenie z socjologi, a ja nic nie umiem  :emot4: po tych świętach nie mogę się zebrać do nauki, a w już w sobotę zaliczenie z chemi  🍴
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 stycznia 2014 22:50
Niestety temat jest taki, że ani tabelek ani cytatów w nim nie ma..  😉 No trudno, najwyżej promotor mnie opieprzy  😁
A ja na zwolnieniu lekarskim  😤
Boje sie przyszlego tygodnia bo przez to ze nie moge isc na zajecia bede miec dodatkowe kolo i prezentacje za tydzien  🙄  😵


Znam ten problem. Tydzień przed świętami dopadły mnie znowu kamienie w nerkach, przez to nie byłam w stanie nawet 15 min na zajęciach wysiedzieć i też narobiłam sobie zaległości, dzisiaj idę odrabiać jedne bo im szybciej tym lepiej. Masakra, na studiach człowiek powinien zamienić się w niechorującego robota, bo w razie łuższej choroby nie ma co liczyć na wyrozumiałość prowadzących ...
Proszę dziś o kciuki. Dzień krwi i całek  😵
ja miałam w listopadzie okropne zapalenie zatok, gorączkę 40stopni, na oczy nie widziałam ale dzielnie chodziłam na zajęcia (nawet napisałam poprawkę z biochemii, bo na mój widok babeczka stwierdziła chyba, że jestem chodzącymi zwłokami więc ------------3 i do przodu :hihi🙂. MASAKRA!  🤔
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
07 stycznia 2014 08:28
Dziś o 15 gnozja. Huh.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 stycznia 2014 09:34
Wy... potraktowały mnie fajnie dziewczyny z grupy, dzięki nim mam niedostateczny z przedmiotu i muszę robić projekt, który 5 osób robiło przez cały semestr.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się