Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

szuwar - mega pozytywny filmik ;]

brzezinka - super móc pojechać w taki rodzinny teren 🙂 u mnie tylko mama "końska", ale też tak nie do końca i mojej Czarnej już się bała 🙁

Livia - młodziutka, ale bardzo szybko zdążyła wejść właścicielom na głowę ;] Teraz wychowuję ich, a z pracy z nią mam ogrom satysfakcji ;]
  Widzę, że u Ciebie równie mokro jak i u mnie i chyba też tak szaro, ale uśmiech jest 🙂 Pan koń dalej spisuje się na medal?

Ja mam nadzieję, że jutro wreszcie uda nam się wybrać na nasze piaszczyste proste ;]

(zdjęcie jeszcze grudniowe)
Livia że tacy profi to bym chyba nie powiedziała :P ale fakt, że nie mamy typowego placu do jazdy sprawia, że pozostają nam wypady w teren do dyspozycji :P dobrze, że jest gdzie jeździć 🙂 do tego zdaje się, że znalazłam dodatkową motywację na wypady x) już jestem ciekawa jaki będziemy mieć końcowy wynik na liczniku w tym roku :P
Skorzystałam z dnia wolnego jak i pięknej pogody, aż me baby były zadowolone z tegoż pomysłu.
Klik.
Livia   ...z innego świata
06 stycznia 2014 17:33
Watrusia, normalnie wiosna, wszędzie taka błotnista ciapa 🙂 Piękne zdjęcia!

Zeave, było szaro-buro, dzisiaj mgła jak pieron, ale klimat za to jak z Jeźdźca bez głowy 😍 Uwielbiam jeździć we mgle 🙂

Być, fajny filmik 🙂

I jedno mgliste zdjęcie z dzisiaj:

carmelka   Extremly photogenic... potato
06 stycznia 2014 17:39
Livia klimat świetny! Ta mgła + czerwone liście... Kary koń pasuje idealnie 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 stycznia 2014 17:41
Livia: jak z "The others" 😉
Livia   ...z innego świata
06 stycznia 2014 17:45
ElaPe, carmelka, dokładnie 🙂 Choć w Innych to była taka mgła, że na metr do przodu nie było nic widać, u mnie trochę lżej 😉 ale i tak klimat niesamowity 💘 Chociaż takim "normalnym" słońcem to też bym nie pogardziła 😉
szuwar ja nadal kocham Twoją kobyłkę!  😍 będę robić z mojej kucki quotera  😁 chociaż narazie źrebak z niej zrobił szczypiora...
Livia - szaro, mgliście, a pośród tego wielki, czarny koń - zdecydowanie klimatyczny obrazek ;]

Być. - super, grzechem byłoby nie wykorzystać tej pogody ;]

U mnie też wreszcie wyszło słoneczko. Teren pełen wrażeń - tym bardziej, że wymyśliłam sobie zwiedzanie, więc "parę" tych kilometrów na pewno zrobiłyśmy. Poznałam kilka fajnych ścieżek, udało mi się nawet znaleźć dojazd do mojej ulubionej łąki z zupełnie innej strony, no i dzielnego jednak mam tego koniora 🙂





Zeave, ponad 2h na nogach i to jeszcze przeplatane biegiem, a nie sam spacer.
Livia dziękuję.

Ogólnie pogoda dopisała w ten wolny dzień z czego niezmiernie się cieszę.
carmelka   Extremly photogenic... potato
06 stycznia 2014 20:08
Zeave strasznie mi się podoba pierwsze zdjęcie!
To ja pochwalę się zdjęciami z pierwszego samodzielnego (bez opiekunów mknących na nogach) terenu jednej z moich kucykowych grup:

Livia,  dziękuję :kwiatek:, u mnie to zawsze uszaste i koleżanka od tyłu 😀, za to u ciebie te zdjęcia są zawsze świetne a te ostatnie bardzo mi się podoba.
bianka, ale ekipa 🙂
Livia   ...z innego świata
07 stycznia 2014 16:45
Watrusia, dziękuję, bardzo miło mi się zrobiło :kwiatek:

bianka, ile koni 🙂
Być. - no to faktycznie  👍

carmelka - dziękuję  😉

bianka - jaka urocza ekipa! ;]

A ja dorzucam jeszcze >filmik< z wczoraj 🙂
bianka, ale czad! i jaka fantastyczna ekipa!
Zeave, świetna droga do galopu *-*
bianka, a gdzież tyle kuców w Wielkopolsce można spotkać?
[quote author=Być. link=topic=114.msg1972556#msg1972556 date=1389128771]
bianka, a gdzież tyle kuców w Wielkopolsce można spotkać?
[/quote]
W okolicach Ostrowa Wielkopolskiego (Wtórek),
Dziękuję za pochwałę ekipy. Z tej grupy wszystkie dzieciaczki śmigają już przynajmniej drugi rok, ale wyjazd z maluchami to zawsze wielki stres. Niemniej, radość jest niesamowita.
Dorzucam parę fotek tym razem starszych, ale też w większej ilości 😉


Zeave Larysa? Można wiedzieć skąd jesteś? Śliczny lasek.
Chess - a to jedna z tych mniej fajnych, zdecydowanie uwielbiam nasze lasy ;]

nada - oczywiście, mazowieckie, a konkretniej - Siedlce ;] a czemu pytasz? 😉
Zeave bo zaczęłam właśnie naukę jazdy konnej, a szczęście, co mnie nosi również nazywa się Larysa i z uszu ma podobne umaszczenie 😉 Skoro z Siedlec to pozdrawiam Ciebie i miasto w którym mam sporo rodziny 🙂
bianka grupa robi wrażenie, szczególnie ilość osób się na nią nakładających. Podziwiam.
nada - a dziękuję i również pozdrawiam 😉 no to dogadujcie się tam ładnie z Laryskiem, mam nadzieję, że pokarzesz kiedyś jakieś jej zdjęcie, bo ciekawa jestem imienniczki mojego stworka 😉
Livia   ...z innego świata
08 stycznia 2014 13:53
Zeave, świetny filmik! 🙂 I jakie fajne słońce, ja jakoś ostatnio na takie trafić nie mogę 🙂

Dzisiaj też miało być ładnie, a było szaro-buro 😉 Ale i tak spacerek zaliczyliśmy, i to pół-oklepowy 🙂




Livia, czemu pół oklepowy?
Livia   ...z innego świata
08 stycznia 2014 14:05
Watrusia, planowo miał być tylko spacerek w ręce, ale potem wsiadłam na oklep i do stajni wracałam już na koniu 🙂
Livia - dziękuję, udało nam się wtedy z tym terenem - bo pogoda była śliczna, a teraz znowu się popsuła - wieczorem jeszcze paskudne wiatrzycho doszło... Przynajmniej nie żałuje tak bardzo, że zamiast u konia siedzę na uczelni.
Za to oklep idealny na taką pogodę - konior grzeje ;]
Livia   ...z innego świata
09 stycznia 2014 12:06
Zeave, u nas też szaro-buro, ale przynajmniej nie pada i mało wieje 🙂

Przepraszam za zawalenie wątku, jeszcze tylko ostatnie zdjęcie, które strasznie mi się podoba:

carmelka   Extremly photogenic... potato
09 stycznia 2014 19:45
bianka ekipa super, szczególnie kucykowa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się