kącik skoków

Ponia super, gratuluje! 🙂  👍
Ponia   Szefowa forever.
03 lutego 2014 23:31
grzesiek.1993,  Dziękuję ;-) On się dopiero rozkręca 😎

aleqsandra,  :kwiatek:

esperado, :kwiatek: praca, praca, praca i wszystko da się zrobić ;-) A Złocisz czasem , aż za bardzo się słucha :-) Gorzej jak stwierdza,że on teraz galoopuje i proszę mu nie przeszkadzać :P

Tak jak zawsze stał jak anioł na dekoracji, teraz jak  tylko usłyszy początek muzyki to zaczyna się wspinać i on już galopuje  🤔wirek: 🤔wirek:

Zulex,  :kwiatek:

Jeszcze jedno z C by Moon  :kwiatek:
Ponia napatrzeć się na Was nie mogę  💘  
episode bardzo miło ogląda się te filmiki 🙂 z pozycji widza to wygląda tak lekko  i prosto 😉

u mnie i Eviano niewiele się dzieje, on ciągle świr, ja ciągle jeździecki ciapo-kołek, ale z przyjemnością czytam wpisy w tym wątku
mój facet dwa dni temu wrzucił mnie dla zabawy na oklep bez ogłowia na mojego siwego wariata i kazał skoczyć krzyżaczek 😉 dodam, że protestowałam, bo siedziałam na oklep może ze 2-3x w życiu i to na chwile...a wyszło na to, że ja i Eviano dobrze się bawiliśmy 😀 mamy nawet fotkę.
ech, jak ja bym chciała pojechać jakieś zawody...
Co do licencyjnego to się zgadzam z Tobą.. stary system licencyjny był lepszy IMO.

a to znaczy, że zmieniło się coś oprócz wysokości?
W tarym systemie parkur jechało się z woltami między przeszkodami (w odpowiednich miejscach oczywiście). Ponadto nie wystarczyło raz przejecha stylówki - trzeba było minimum 3 czy 5  razy (poprawcie mnie bo nie pamiętam) tę stylówkę na oczko zaliczyć.
No tak, tak było. Pamiętam ten stary system, a myślałam, że chodzi tu o jakąś nową zmianę od pocztątku roku 🙂

Bo np. z tego co zauważyłam jest zmiana w ocenie konkursów na trafienie w normę czasu - dotychczas karane było przejście do kłusa na więcej niż bodajże 3 kroki, a teraz już nie. 1 pkt karny dostaje sie za przejście do stępa.

Konkurs z założenia ma na celu "wyrobienie wyczucia i umiejętności wyregulowania tempa jazdy w galopie", a można jechać kłusem z tego wynika (?)
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
05 lutego 2014 09:44
_Gaga początkowo 5 na max 3,5 pkt. Ale z tymi trzema też coś było, nie wiem czy nie na chwilę przed wprowadzeniem obecnego systemu.
Czy ktoś się wybiera do Robsonów w ten weekend? Mój koń jedzie sam z trenerem więc nie będzie miał kto nakręcić  🙁 Może znajdzie się jakaś dobra dusza?  :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
05 lutego 2014 15:32
salto piccolo ponownie jestem do usług. 😉 Nagrać czy zdjęcia zrobić?
_Gaga początkowo 5 na max 3,5 pkt. Ale z tymi trzema też coś było, nie wiem czy nie na chwilę przed wprowadzeniem obecnego systemu.

trzy razy do 3,5 pkt na licencje a 5 do 3,5 na trzecią kasę sportową- chyba tak to było.
Kiedyś, kiedyś było 3 x do 5(!) punktów - ale dużo więcej można było tych punktów "złapać", przez 3 wolty m.in.
halo masz rację 3x5punktów na licencje, 5x5punktów III klasa sportowa.
mils raaaaaaany dziękuję!!!!! Nagrać, bardzo, bardzo proszę  :kwiatek: Niestety nie wiem co będzie startował. Wydaje mi się, że L,P ale pewna nie jestem. Jak tylko wrócę do kraju to stawiam wielki obiad i piwko dla Ciebie!  :kwiatek:
Frans, i tak samo było na II - juniorzy w N na styl, seniorzy w C.
Ponia   Szefowa forever.
06 lutego 2014 20:53
halo, tęęęęsknię za konkursami na styl.
Hej, mam pytanie odnośnie mojej klaczy. Kilka miesięcy temu zauważyłam, ze zaczęła nurkować w skoku i ląduje bardzo blisko przeszkody, nie ciągnie skoku. Wcześniej nie było czegoś takiego. Czym może to być spowodowane?
koniarakocham, największe prawdopodobieństwo - kopyta.
Co konkretnie masz na myśli ?
Wszystko - od posypanej strzałki, przez cienką/wyciętą podeszwę, kiepskie kucie/nie kucie na twardawym, brak haceli na śliskim, przerośnięcię, przeoczone stany około/pod ochwatowe (oddzielanie ściany) po jeszcze nie skutkujące kulawizną zmiany w trzeszczkach i okolicy. Ogólnie koń skraca skok gdy moment lądowania przykry.
Będzie ktoś z Was na Sopockim Hipodromie za tydzień w sobotę lub niedzielę? 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2014 20:28
nie.na 100% nie będzie nikogo  🏇 👍
Ponia   Szefowa forever.
07 lutego 2014 22:11
Ktoś, będziesz mogła po 3 latach profilowe zmienić:P Jak się załapiesz gdzieś na fotę 😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2014 22:17
pojadę jak przyjedzie Eurosport, musze Cię przebić cieniasie  😜 (byłas już na towarzyskich?  :oczy2🙂

poza tym, intensywnie myślę nad urlopem we wtorek  😂 chociaż wrotki mi nie pozwala  😁
Ponia   Szefowa forever.
07 lutego 2014 22:28
Ktoś, bierz urlop! Kariera w mediach czeka! :P
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2014 22:41
nie będę Ci robić konkurencji 😁

idę spać,co na ta plaże nie zaśpię  😂

nalot pingwinów jest straszny, ani jednego drąga na całym Hipo  😵
Ponia   Szefowa forever.
07 lutego 2014 22:44
Ktoś, a ja dziś z nudów, żużlowałam po czworoboku i udawałam pingwina  🏇
A co bedzie we wtorek ?? Moge sie zalapac?

Pojawie sie (w koncu  👀 ) na Hippo w weekend - tylko nie wiem o ktorej - zalezy od Pana Magika  - Ponia wie w czym rzecz  😀

Wyslalam ekipe hen hen daleko i nie ma mi teraz kto dragow podnosic  😂 😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 lutego 2014 16:09
smerfi, a może być tak po ludzku na kawę przyjechała?
Strzyga  taki mam plan  - najpierw mnie Darek pomeczy - a pozniej na relaks na Hippo  🙂

A w ogole mam malutka sprawe do Ciebie ale to na miejscu juz  🙂
Jakby co to poznacie mnie pewnie po duzym logo na kamizelce tudziez kurtce  😂 😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 lutego 2014 16:18
Zaraz Ci wyślę numer telefonu, dzwoń jak dotrzesz =)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się