Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 lutego 2014 12:13
Jeszcze w Bergo są w promocji  😉

http://sklep.bergo.pl/derka-stajenna-padokowa-villa-horse 😉 150 gr
http://sklep.bergo.pl/equibox-derka-viila-horse 150 gr
http://sklep.bergo.pl/titan-derka-villa-horse plandeka

edit sorki za tyle zmian, ale coś mi szwankuje i jakieś głupoty mi wychodzą przy próbie skrócenia linków  🤔  🙄
W Koniku -30% na nową kolekcje Eskadrona. Też na Nici.
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lutego 2014 12:40
Louisa, to jest najpiękniejszy dzień w tym miesiącu. 🙂

I tak a'propos Nici, dostałam info, że w Equishopie Nici też będzie przecenione, ale w późniejszym terminie.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
07 lutego 2014 12:45
to jest najpiękniejszy dzień w tym miesiącu. 🙂


to w ogóle najpiękniejszy miesiąc w tym roku, jak na razie.

Jak tak będzie dalej to ja będę bankrutem już całkiem  😵
emptyline nic w tym pięknego  😉 wczoraj popłynęłam w equishopie, dzisiaj w koniku ale już mniej  😉  😁

Swoją drogą w equishopie na -40% już prawie nic nie będzie...
Dziewczyny no dobiłyście mnie tym konikiem 😵 Jakie piękne te kantary z kolekcji platinum- przecenione 💘 i czapraczek bym zamówiła Niciakowy...
W Koniku -30% na nową kolekcje Eskadrona. Też na Nici.

żYCI MI URATOWAŁAŚ  😅 :kwiatek: 🙇
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lutego 2014 13:35
heca3001, ha ha, tez kaloszki? 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
07 lutego 2014 14:04
Która kupowała koszulę konkursową Pikeura z żabotem? Była, klikam 'dodaj do koszyka' i nagle napis OBECNIE W MAGAZYNIE JEST: 2 zmienił się na 0!  🤬
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
07 lutego 2014 14:23
Powinna być blokada na ten wątek...
heca3001, ha ha, tez kaloszki? 🙂

tak kloszki  i padzik  😂 moje oszczędności wpłyną na konto sklepu internetowego konik.pl  😉
equishop ma powystawiane przeceny na Allegro - nie wiem czy pokrywają się z tymi ze sklepu.
Moją uwagę zwróciły przecenione suplementy, ale sorry - rok po terminie to chyba nie powinni sprzedawać (już się prawie nacięłam że termin 1.2014 a nie 1.2013)
Uratowałyście mi zycie z tym konikiem  🏇
Bo zamówiony z equishop kantar V okazał się za mały [na szczescie koleżanka ze stajni go odkupiła 😀], więc do mnie przyjdzie z konika  :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 lutego 2014 17:41
Czy widział ktoś gdzieś popręg o długości 30 cm (maksymalnie do 40cm, choć wolałabym do 35cm) w cenie do 50zł najlepiej (potrzebny do pasa woltyżerskiego) ?
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
07 lutego 2014 17:47
U was na stronie konika kolekcja nici jest przeceniona? U mnie obniżone ceny mają tylko dwa pady, reszta ma normalną cenę. 🙄
Kolekcja nici była przeceniona, ale z tego co zauważyłam to promocyjne produkty się zmieniają ...lub zostały zmienione jednokrotnie. 😉
Była w dzień. Dziwne.
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lutego 2014 18:17
Ej no właśnie, o co chodzi?
vissenna   Turecki niewolnik
07 lutego 2014 18:33
Na facebooku konika piszą, że to promocje czasowe - kto upoluje ten ma  🙂
Co jakiś czas mają też akcje na face, gdzie piszesz co chcesz żeby ci przecenili i masz godzinkę, dwie na zakup po nowej cenie...
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lutego 2014 18:36
vissenna, no właśnie nie do końca, bo jak wół jest napis, że WSZYSTKIE kolekcje Eskadrona w dniach od 7 do 15-ego, więc to trochę nie-teges no.
Może to jeden z tych chwytów reklamowych raz jest raz niema pewnie chodzi oto by sprzedać jak najmniej  🙄 ale niby promocja trwa
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lutego 2014 19:08
Teraz jest promo na fejsie:
"No to mamy kolejny piątkowy wieczór rabatowy. Szaleństwo już rozpoczęte przed południem Eskadron i Pikeur - 30% ale zawsze coś jeszcze można dorzucić.
Przypominam - dajecie link do konkretnego produktu na naszej stronie a ja robie specjalna cenę dla was .
No to START"
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 lutego 2014 19:22
Jestem uzależniona od wędzideł... Mogłabym je kupować i kolekcjonować w szafie... Lubię je oglądać  😜
Coś czuję, że jak będę zamawiać coś dla znajomej, to kupię minimum jedno wędzidło (choć chciałabym 2). W koszyku mam 5  😵
Może znajomą namówię na wędziło podwójnie łamane z miedzianym łącznikiem...
Zmieniły się tylko ceny Nici
[quote author=marta__sz link=topic=15196.msg2004645#msg2004645 date=1391695373]
a w jakim rozmiarze szukasz?
[/quote]
HKM 145cm jest idealny; nie wiem jak pozostałe firmy.
w tej promocji na face "konika" to wybrany produkt o ile jest tańszy? chodzi o Eskadron Nici 😉 bo przegapiłam 🙁
Teraz jest promo na fejsie:
"No to mamy kolejny piątkowy wieczór rabatowy. Szaleństwo już rozpoczęte przed południem Eskadron i Pikeur - 30% ale zawsze coś jeszcze można dorzucić.
Przypominam - dajecie link do konkretnego produktu na naszej stronie a ja robie specjalna cenę dla was .
No to START"


A to jest całkiem fajna promocja. Napisałam prośbę o kantar i uwiąz Schockemohle i obniżyli cenę, chyba po ok 10 zł na kantarze i uwiązie. I tak chciałam kupić a tak to zawsze trochę taniej.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
07 lutego 2014 20:19
łaał ale fajna jest ta kolekcja Platinum.

Owijki podszywane satyną - pewnie się sianko nie przyczepia.

Produkt dodany do koszyka...  🏇
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lutego 2014 20:36
Ta promocja śmieszna, jest Fun! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się