Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Thymos, a jak to wygląda u Agi? Cały dzień to np. 6h sesja? Ile kosztuje cały dzień?

A te serduszka są bardzo w moim stylu  😍
Sławomir to pojechał ze swoimi walentynkowymi flashami.  😂
yga, przychodzisz, płacisz 200PLN i wybierasz jaki chcesz z tych:
oczywiście jeśli dorwiesz tatuażystkę/tę 😂

Mnie to jednak nie skusiło...
lotka13, od 11 do 18.
błąd, podwójnego posta wyczarowałam.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 lutego 2014 10:12
już sobie na fejsie sprawdziłam, ale tych pierwszych motywów nie widziałam  😁
Ciekawe jeszcze jakiej by był wielkości  😉

Mi się serca podobają, ale jakoś nie widzę tego u siebie na ciele.
Serducha jeszcze ujdą (chociaż nie chciałabym takich mieć), ale te pierwsze...  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 lutego 2014 10:15
Dla mnie serca są super  😜

Ten drugi zestaw to tatuaże Sławomira - mi kompletnie nie leżą, a ta "dziurka" to już totalne przegięcie na całej linii, ciekawe czy ktokolwiek chciałby to mieć na sobie  😲  😁
Jakby mi wyblakł tatuaż od słońca, to mogę go sobie za kilka lat poprawić, nie?
Nie uśmiecha mi się smarowanie sobie samej pleców literka po literce ze wszystkimi ostrym kreskami.
Łatwiej mi chyba olać, opalać się do woli, a po latach poprawić.
Bo można, nie? ( mam zwykły czarny, więc chyba żaden problem...)
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 lutego 2014 10:32
Mi mówiono że ciezko jest ładnie poprawić tatuaż. Na jego miejscu tworzą sie normalne rany, które nie będą przyjmować tuszu jak wcześniej.
Mam nadzieje, ze to jednak nie jest prawda, bo też wolę żyć z przekonaniem że jak coś sie tfu tfu z nim stanie to go po prostu poprawię..
ash   Sukces jest koloru blond....
11 lutego 2014 10:55
ja swój poprawiałam po 5 latach, bo wyblakł.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 lutego 2014 11:30
i wszystko cacy?
ash   Sukces jest koloru blond....
11 lutego 2014 11:31
yga, no jasne 🙂

oprócz tego, że znowu mi się znudził i bym coś zmieniła  😀
ash pokaz tatuaz 👀
ash   Sukces jest koloru blond....
11 lutego 2014 13:30
eee nie ma co pokazywać, stary jak  świat 😀
Muszę ogarnąć fotkę w lustrze, bo mam go na plecach


Dziewczyny zakochałam się  😍

Zaczyna mi kiełkować w głowie pomysł dzięki temu tatuażowi, ale w sumie nie jestem w stanie jeszcze stwierdzić czy będzie wyglądać dobrze czy nie, czekam aż koleżanka mi narysuje wzór. Taki podobny, tylko trochę pod innym kontem i we wzory takie jakie są na czaszkach meksykańskich. Co myślicie?
Chociaż w sumie tak jak wygląda na zdjęciu jest SUPER  😜

edit: no i nie pegaz tylko koń 😉
Frania - genialny  😜

Jest jakaś różnica czy robi się tatuaż w lecie czy w zimie? Jak tak to kiedy lepiej to zrobić? 🙂
zalezy w jakim miejscu robisz. ale jesli w odkrytym, to w lecie jest kiepsko z gojeniem - jest goraco, pocisz sie, a tatuaz musi oddychac; trzeba unikac slonca, na poczatku najbardziej, po wygojeniu smarowac kremem z filtrem. w zimie z kolei sie jest ubranym szczelnie, tatuaz moze sie ocierac o ubrania. chyba najlepiej jest robic kiedy jest umiarkowana temperatura, nie za zimno, nie za goraco  😉

ten tatuaz z linka Frani - ladny kolorystycznie, ciekawa technika, ale cos jest dziwny... pysk jakis taki krzywy, glowa z szyja nie pasuja do tulowia i tylna lewa noga zupelnie nie pasuje, wyglada jak ludzka noga, ogon to na poczatku nie wiedzialam co jest  😉
No właśnie chodzi mi o przedramię. Dzięki.
Tak mi się spodobała technika i kolory, że aż nie zauważyłam  😁  Ale i tak jestem w nim zakochana.

Kogo mogłybyście polecić na śląsku (chętnie okolice Zabrza)?
Chciałabym zrobić sobie kolczyk między piersiami, po raz drugi. Pierwszy miałam robiony w Zabrzu, na surface barze, niestety zaczął migrować i musiałam go wyjąć. Robił ktoś kolczyk na bliznach? 🙂
panijantarowa, nie powinno się robić kolczyków na bliznach. Zrosty utrudniają gojenie i nie wiadomo jak kanał pod skórą wygląda. Więc może tym razem spróbuj microdermali?
lotka13 myślałam o microdermalach, tylko czy znajdę na śląsku kogoś, kto mi je zrobi?
panijantarowa, w Lublinie robią z tego, co widziałam, więc na Śląsku pewnie też.
MD są super. Mam ochotę na następne...
a jak to jest z tunelami? chciałem sobie zrobić ale wszyscy mi odradzają bo się "nie zrośnie", strasznie mi się podobają, ale... co powinienem wiedzieć zanim je zrobię?
Aureliusz, temat był tu wałkowany-w większości wypadków tunel do 10mm jest w stanie zejść się do normalnej wielkości dziurki, pod warunkiem, że jest robiony dobrze, z rozsądnym tempem i na zagojonej dziurce 😉
ja choruję na wilka/ tygrysa na udzie, sowę (niekoniecznie taką dużą) i feniksa na plecach  💘
yga   srają muszki, będzie wiosna.
14 lutego 2014 22:27
piękny ten wilk  😜
piękna ta sowa!!🙂😉)
To są na pewno plany na przyszłość 😀
Jest jakiś porządny sklep z kolczykami poza Arifem w Warszawie? W centrum chętnie.
Powiedzcie mi jak odkręcacie kulki w swoich kolczykach? Próbowałam ręcznie, ale za cholerę nie potrafię jej w moim rooku wykręcić 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się