Muzyka podczas treningów

majek   zwykle sobie żartuję
18 lutego 2014 12:41
Jak było, to przepraszam, nie znalazłam.

Ferie są, to jadę z dziwnym tematem.

Macie jakieś ulubione kawałki, których słuchacie podczas jazdy? Może ktoś się podzieli jakąś fajną playlistą w necie?

Macie nagłośnienie w hali czy leci ze zwykłego magnetofonu?
Ktoś korzysta z głośników podpinanych pod telefon? Gra z kieszeni czy gdzieś z boku?

Jak konie pracują przy różnych rodzajach muzyki?

U nas młode panienki jeżdżą w słuchawkach, co mnie przeraża, że nie slyszą świata.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
18 lutego 2014 12:45
My mamy nagłośnienie na hali z racji tego, że to teatr konny i dość często są próby.
Przy normalnych jazdach często leci muzyka, konie pracują najnormalniej w świecie, a jeźdźcom jest przyjemniej.
co do rodzaju muzyki...wszystko 🙂 Najczęściej podkłady muzyczne używane podczas spektakli, ale zwykła "eskowa" muza też jest 🙂
wątek zamknięty
Justin B. pomaga wyciszac konie...
😂
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lutego 2014 13:18
U nas na hali ciągle buczy radio... W sumie nigdy na to nie zwracałam uwagi, w trakcie jazdy jestem tak na niej skupiona, że czasami nawet Trenera nie słyszę  😁 Ale jest kilka piosenek, które lubię sobie puścić przez słuchawki (o ile jeżdżę sama - nigdy tego nie róbcie, jeśli na małej hali jeździ ktoś jeszcze!), przy których jeździ mi się ekstra. Uwielbiam robić przejścia do rytmu, znam te kawałki na pamięć, więc wiem kiedy się przygotować  😁
wątek zamknięty
majek   zwykle sobie żartuję
18 lutego 2014 13:51
Na słuchawkach to przede wszystkim koń nie słyszy!
wątek zamknięty
Ja już pytałam 🙂 link podany powyżej 🙂 przejrzyj sobie 🙂
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.