Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

Tak , to moje , bo mi telefon przestał współpracować z kompem i nie mogłam zgrać zdjęć. Dzięki , niedługo wstawie rozbierane  😁 Zartuje
pytałam facetów , wybrali panią z prawej  🙂


Mi się nie podobają bułowate uda pani z prawej, ani bezdupie pani  lewej. Tak czy siak, co mnie obchodzi kogo wybierają faceci? Strasznie mnie śmieszy takie podejście, modelowanie się dla facetów. To chyba myślenie kobiet które tego faceta nie mają. Ja się rzeźbię dla SIEBIE. I tak jak tunrida pisała, ma się MI podobać to co ze sobą zrobię. A że faceci lubią duże okrągłe tyłki? Figury typu klepsydra?  Zadna nowość, że nie przepadają za kobietami ciosanymi z metra i kobietami typu z przodu deska i z tyłu deska. Takie dziewczynki podobają się chłopcom w gimnazjum.

Ale coś w tym jest, że fit is new beauty 😉 choć na wszystkie wybiegi raczej to nie trafi za szybko.
Cariotka   płomienna pasja
20 lutego 2014 12:55
escada lubię to :-)
To prawda ostatnio jest moda być fit:-) ale można też z Tym przesadzić. Nie samą Chodakowską czy Lewandowską człowiek żyje.
OT
Cariotka, żyje, jak już.  🤬
escada pytałam się z ciekawości :P mi też się nie podobają te uda , ja tam mam pomiędzy nimi wszystko , tyłek jest  🙂 i mój facet mnie uwielbia

mam 165 cm / 55 kg , boje się ćwiczyć ,żeby mi uda nie spuchły <psychoza  🙄> , ja od konia nie mam płaskodupia  🤣
Ja sobie właśnie poczytałam kilka wypowiedzi z antyfanpage'u Chodakowskiej. Trudno się z niektórymi zarzutami nie zgodzić.

A własnie miałam zapytać , z którymi?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2014 13:05
JARA kurcze nie wierze  🤔  jak ty zajebiście wyglądasz  😜 
.


To zdjęcia Rosek  😂 ale dzięki 😎  😂
Cariotka   płomienna pasja
20 lutego 2014 13:06
Sorry pisze z komórki i literki mi się mieszają:-)
u mnie dziś na obiad wołowina duszona w cebuli i musztardzie, szpinak i pieczone ziemniaki z ziołami  😜 do tego kawałek galaretki - i 450 kcal w całości, czyli dziś mam już 900 na koncie. teraz do konia  🏇
Pierwsze słyszę, że od koni ma się płaskodupie!

Po siłowni, nabieram kondycji, powoli staję się jędrniejsza spowrotem. Na obiad faszerowany bakłażan pomidorami i mięsem z indyka.
zapomniałam Wam napisać ,że czytałam na różnych forach opinie dotyczące tego pasa/folii do wypacania. Większość osób pisze ,że działa, że efekty są. Ale dużo jest też głosów ,że to pic na wodę , bo wypaca się tylko woda z tkanki podskórnej i nie ma to nic wspólnego z redukcją tłuszczu. Owszem , z tym,że wypaca się wodę (no bo przecież nie tłuszcz  :hihi🙂 się zgodzę , ale czy takie punktowe wypacanie nie zwiększa krążenia i w efekcie jest bardziej efektowne spalanie? Uczulano też by nie zaciskać się zbyt mocno , ponieważ w ten sposób się podtrzymuje mięśnie , które mniej efektowniej pracują. Ja jestem ciekawa czy to zadziała. Jak nie to się wkurze ,że na darmo paraduję w "obsikanych" gaciach przed przystojniakami  😁
[quote author=zen link=topic=89332.msg2017706#msg2017706 date=1392889923]
Ja sobie właśnie poczytałam kilka wypowiedzi z antyfanpage'u Chodakowskiej. Trudno się z niektórymi zarzutami nie zgodzić.

A własnie miałam zapytać , z którymi?
[/quote]

Przede wszystkim chcę powiedzieć, że czytam ten funpage:

https://www.facebook.com/EwaChodakowskaANTYfunclub

Nie żaden inny, w którym jedzie się po Ewie i jej wyglądzie, wyzywa się od Chodakońskich etc. Na tym akurat trafiłam na merytoryczne posty. Zgadzam się co do tego, że cwiczenia wykonywane na miękkim podłożu to jakaś pomyłka, podobnie jak to, co Ewa robi nazywając to pompkami, mój facet jak to zobaczył, to powiedział 'rany, Marta, weź tak nie rób, bo sobie plecy rozwalisz! Kto to w ogóle jest ta laska?!'. O, to tak tylko w kwestii poczytania fajnej, merytorycznej dyskusji, bo na czytanie jadu mi szkoda czasu. I jeszcze doczytałam, że Ewa uważa, że ćwiczenia na siłowni to prymitywne zajęcie 🤔 Trochę mnie to odrzuca..
Z ciekawości weszła zobaczyć o co chodzi z tymi pompkami. Kurde...a to nie są pompki na triceps? Tak po prostu? Kiedy ułoży się ręce wąsko a łokcie do tyłu, to obciążamy tricpes. Mi czasami trener każe takie pompki robić. A o Chodakowskiej nie słyszał.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2014 14:03
rosek0, na pewno pozbędziesz się celulitu 😁
[quote author=monia link=topic=89332.msg2017875#msg2017875 date=1392899172]
JARA kurcze nie wierze  🤔  jak ty zajebiście wyglądasz  😜 
.


To zdjęcia Rosek  😂 ale dzięki 😎  😂
[/quote]

To mnie w konia zrobiłyście  😁 
tunrida, nie chodzi o ułożenie rąk, a o to, co się dzieje z kręgosłupem. Ewa ma jakiś wygięty w dziwne coś. Nie opuszcza bioder, nie trzyma linii prostej..
jak JARA będzie taka miła to zaraz wstawi moja  fote ,bo mój telefon odmawia zgrania zdjęc na kompa  😡


No przecież uprzedzały  🙂

...........

zen- ok...rozumiem teraz.
Scottie   Cicha obserwatorka
20 lutego 2014 14:21
zen, nie wiem, czy uda mi się wyizolować te mięśnie, może jakby mi ktoś pokazał, jak to zrobić- byłoby mi łatwiej. Póki co porzuciłam wszelkie ćwiczenia na rzecz cardio, robię redukcję i jak schudnę jeszcze 3 kg to wezmę się za rzeźbę. I wtedy załatwię sobię trenera 🙂

tunrida, dzięki za wskazówki co do ćwiczeń na maszynach- na pośladki! 🙂 Chyba mam jedną z tych maszyn na swojej siłce.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2014 14:28
Jak mówiłam, że Chodakowska to zło to mi pyskowałyście, że jest boska, bo milion Polek się z nią odchudza 😁
Wyizolowania mięśni człowiek uczy się w trakcie ćwiczeń. Im więcej ćwiczysz, im bardziej masz więcej siły i większą świadomość swoich mięśni, ciała i kontrolę nad nimi, tym bardziej potrafisz pracować jednymi mięśniami a luzować inne.
Głupi przykład z brzuszkami. Kiedyś musiałam zrobić 40 żeby poczuć, że brzuch się zmęczył. Teraz potrafię go masakrycznie zmęczyć przy 10. ( a jestem jeszcze silniejsza niż kiedyś)

Nie jesteśmy w stanie wyizolować pracy mięśni ud podczas przysiadów, tak , by nie pracowały, ale można postarać się tak robić te przysiady, by bardziej pracowały pośladki a uda mniej.
Uważam, że taka świadomość pracy poszczególnych mięśni przychodzi z czasem. O ile odpowiednio skupiamy się na naszych treningach na swoim ciele.
Sama nie wiem co sądzić o Chodakowskiej... Nie ćwiczę z nią , kiedys próbowałąm ale jest parę ćwiczeń , których nie moge robic ze względu na to,że jednej nogi nie zginam do końca (tylko 90st) a jak mam robić jakieś zestaw i pomijać jakieś ćwiczenia to nie robie w ogóle.Trochę mnie  śmieszy ta nagonka na nią , bo tak zazwyczaj jest w Polsce ,że jak ktoś się nagle wybije to zazdrośni ludzie próbują to zniszczyć. Niektóre argumanty na tej stronie są trafione (z tym ćwiczeniem na miękkim) ale większość to hejt i niestety kipi zazdrością na kilometr.
Mnie ona ani grzeje ani ziębi. Po po prostu gdzieś tam sobie jest.

JARA, na brzuchu nie mam celulitu , naszczeście  😁 Ale fakt , zastanawiałam się czy nie obwinąć sobie ud , tam gdzie ten celullitis jest , tylko mam jeden pas. No chyba,że rzeczywiście kupie tą folię  😉 Oprócz tego ,że mam w domu masażer i bańki tylko nic z tego nie wynika  😁
Ja programy Chodakowskiej lubię 🙂 Tylko faktycznie fajniej by było, żeby wykonywała je prawidłowo w 100%. I jasne, że się jej lubić nie będzie, no jak to, lubić kogoś, kto osiągnął sukces i jeszcze zarabia na tym? No szok, bez jaj 😁

W ogóle nie da się ćwiczyć pośladków nie angażując nóg, chyba że jakąś maszyną ugniatającą tylko mięśnie pośladkowe 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
20 lutego 2014 15:00
tunrida, rozumiem, właśnie tak myślałam 🙂 Najbardziej zależy mi na tych pośladkach, bo mam duże płaskodupie (o czym już wiele razy wspominałam w tym wątku), nie przeszkadza mi to, że uda też będą pracowały (póki co). A tak zaczełam intensywnie myśleć o tych ćwiczeniach na pośladki po zobaczeniu tego zdjęcia:

[img]http://3.bp.blogspot.com/-cgFqvysyPBk/Uu1AAGcfVDI/AAAAAAAAD7Q/YoBc3ePJnOI/s1600/not+so+fit-horz.jpg[/img] (mam nadzieję, że nie jest za duże)

Mam bardziej płaskie pośladki od tej kobitki, ale taki sam zwis. Myślałam, że mój max to pośladki na środkowym zdjęciu, ale okazało się, że można coś jeszcze z nimi zdziałać, więc jak schudnę, to będę rzeźbić 🙂 Mega zmotywowało mnie to zdjęcie!


Co do Chodakowskiej to powiem tak: przy jej ćwiczeniach bardzo bolały mnie kolana. Nie miało to miejsca podczas P90X czy jakichkolwiek ćwiczeń na siłowni.


W ogóle nie da się ćwiczyć pośladków nie angażując nóg, chyba że jakąś maszyną ugniatającą tylko mięśnie pośladkowe 🙂

Mam taką maszyne! Ma na imię Krzysiek  😁

Scottie
, ja też tak chce  😜 Od jutra zaczynam ćwiczyć zadek.
Za godzinkę obiad , 1,5 lita wody wypite, 1litr zielonej herbaty i inka .
Scottie niezła zmiana, też tak chcę  🙂 jak będziesz ćwiczyć na pupe?
Scottie efekt tyłka super, jak można tak rzeźbić to czemu nie, do dzieła  😉

Ja dziś w desperacji postanowiłam się pomierzyć, efekt :
Biodra -2cm
udo-3cm
łydka-0cm
brzuch-5cm
cycki -3cm
Tylko, że waga dalej stoi, wiem, że nie raz było tu pisane o ćwiczeniach na nogi, ale może ktoś coś ma nowego bo mam tragedie na nogach i nie mam pojęcia czy sam rower będzie dobry na ten tłuszcz.  U mnie jest ten problem, że mięśnie szybko mi się pojawiają  🤔wirek: 
rosek0 jak wpadniesz do mnie zrobię Ci prawdziwą Yerba Mate,
po jej wypiciu zapominam że jestem głodna i mam tyle energii że wbiegłabym na ślężę
ostatnio wyczytałam że wspomaga odchudzanie  🥂
Scottie   Cicha obserwatorka
20 lutego 2014 15:12
meegi, jeśli w miesiąc zrzucę 3 kg (do 17 marca mam czas), to umówię się z trenerem personalnym i dopiero po treningu napiszę, co będę robić na pośladki. Sama nie chcę ćwiczyć, bo boję się, że sobie zaszkodzę.

To jest blog tej laski od pośladków http://hurija-i-jej-swiat.blogspot.com/
Monia , zacznij biegać  😉
meegi, wpadnę w niedzielę i wyciągnę Cię do stajni  😉
rosek0 w niedziele rano siłownia a potem gości 🙂 Państwo S ze stajni E  🙂
w sobote zapowiedzieli się teściowie, więc mam weekend z głowy  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się