Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

Ja w mistrallu czulam sie zle, plytko, niby duza regulacja, zylka, sznurki, ale jakos na moj ksztalt glowy nie bardzo, kedy mi podpasowaly od razu.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 marca 2014 19:08
Ja z mojego Mistralla jestem bardzo zadowolona, wygodny, przewiewny, dzięki regulacji mogłam jak było zimno założyć opaskę pod.
Ja na poczatku chciałam kupić Mistralla ale jak przymierzylam w Pasi koniku to wyglądałam tragicznie. Wlasnie mega płytki jest.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 marca 2014 19:57
Ja w moim:

Na tych zdjęciach wygląda bardzo przyzwoicie  😉 Chyba go wezmę , tylko żebym prezentowała się w nim podobnie  😁
Koniczka, dobra wentylacja? wyglada b. fajnie... zastanawiam się właśnie nad nim (plus) albo champ. champ chyba głębszy? po zdjęciach ciężko poznać co innego jest za te 200 zł ;/ kurcze, ale te kwiatki fajne.... plus chyba nie ma takich 🙁
Wiki*, w bergo sa najlepsze ceny plus teraz 15% promocji :P
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
07 marca 2014 21:06
Champa nie mierzyłam. Dla mnie wentylacja super, nawet przy upałach mi nie dokuczał 😉
Koniczka, o i to mi wystarczy do wyboru 😀 dziękuje!
Koniczka Ty wyglądasz super! Szkoda że na mnie tak dobrze nie wygląda 😀 mam nadzieje, że Ked będzie wyglądał lepiej, bo chyba kupię na czuja, najwyżej pójdzie w świat 🙂
Właśnie wczoraj zamówiłam w Bergo mistralla  😉
Nie mogę się doczekać żeby go wypróbować  😀
Wiki*, ta podstawowa wersje czy plus? który kolor?
ja znów mam dylemat klorystyczny haha 😉

edit, ale jak czarny to jeszcze paski kolorowe (bo one sa wymienne - te na kasku, można zamówić jakiś kolor (spora paleta) i sobie wymieniać)
Podstawowa wersja czarny z kwiatkami  😎 Miałam zamówić ten czarno-biały ale jakoś nie byłam pewna . Tak paski też sobie sprawie  😉
aaga84 no wlasnie ja tez wygladalam jak w garnku 😀 w kedzie wygladam tak jak ponizej, wiec jest nadzieja dla ciebie 😀
Jak ja będę wyglądać jak w garnku to sprzedaje od razu i kupuje Keda  😁 Jednak mam nadzieję że nie dojdzie do takiej sytuacji .
Wiki*, w razie czego kup USG  🙂
Ma ktos kask crossowy Gatehouse HS1?? Jak wypada rozmiarówka??
CIACH!
Zapraszam do zapoznania się zpunktem 2 regulaminu
szukajac po stacjonarnych casco do przymierzenia,znalazlam wszystkie chyba poza tymi mnie interesujacymi (mistrallli champ). wygladaly i trzymaly sie fatalnie.. bardzo plytkie.  lecizatem do mnie champ i  mistral ew-moze  akurat....i mam nadzieje,ze rozm bedize dobry bo  moj obwod jest "graniczny"

ale... mierzylam przy okazji kilka innych innych firm. 
bardzo fajnie lezy, wyglada, materialy tez wygladaja na solidne i porzadne Busse  (4modele mierzylam/macalam).  ceny tez przyzwoite.  oczyiscie  zkrysztalkami  prawie opolowe drozej 😉 ale i taknie jest zle w porownaniu do innnych.  mozna polecic
I to jaki fajny z tymi czerwonymi wstawkami !!!
Ale jakiś dziwny, chyba daszek inny jest
To ten nowy daszek jest, zaokrąglony. Z bliska te kaski troche dziwnie wyglądają.
I jak się w Totka nie wygrało, to trochę drogi...
Nie podoba mi się ten daszek.
Moim zdaniem za ponad 1000 zł można kupić (według mnie) dużo ładniejszy kask, a za 3000, to... bym nic nie kupiła, bo szkodaby mi było tylu pieniędzy.  😁
Dziwny jest ten daszek. Oglądałam ten model w sklepie i ten daszek mnie zniechęcił. Nie wiem do czego go przyrównac, ale nie wygląda to ładnie moim zdaniem.
Cześć. Mam pytanie. Czy należy wymieniać kask którym uderzyło się o ziemie przy upadku z konia pomimo tego że z zawnatrz nie widac uszkodzeń?
Lamila teoretycznie tak, mogły powstać mikrouszkodzenia i przy następnym upadku może nie chronić już tak dobrze jak nowy.
Jednak nie znam nikogo kto po każdym upadku zmieniałby kask  😉
No ja w tym kasku już nie raz lecialam, ale tym razem solidne uderzylam o ziemie wiec mysle ze chyba by się przydalo wymienić 😉
Cześć. Mam pytanie. Czy należy wymieniać kask którym uderzyło się o ziemie przy upadku z konia pomimo tego że z zawnatrz nie widac uszkodzeń?


wlansie na ulotce jabu (tzn tej książeczce dołącznej do kasku) wyczytałam, ze nalezy po upadkach wymieniać, bo dochodzi do mikrouszkodzeń (ble ble) nawet nie widocznych i przestaje w pełni chronić
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się