Młode Konie

Widzę, że skoczkowie zdominowali kącik  😉 My na razie nie odrywamy się od ziemi, za to rozpoczęliśmy pracę na lonży  i za niedługo będę wsiadać 😅
To on ma już trzy lat?
Tak ma trzy lat 😉
Jak ten czas leci, a pamiętam go jako małego szkraba. Niewiarygodne.  😵
Donia Aleksandra, ale super! Chwal się koniecznie, jak postępy 😀
galopada_   małoPolskie ;)
28 marca 2014 16:45
Karrryyyy  🏇

Donia
O matko, ale ten czas leci. Ile on może mieć wzrostu ? Będę Wam kibicować na pewno  🏇
aniagree
Młoda zawsze mi się podobała, a teraz jak już nabrała dorosłych kształtów - to w ogóle  💃
Mnie tu nie było sto lat, z młodych koni została nam dwulatka, której nie robiłam zdjęć, wypadałoby nadrobić... Kurczę chciałabym jakoś powrócić do czasów kiedy mieliśmy źrebaki, ale narazie to nie takie proste. Życie.
galopada_ obserwuję Karego od czasów pierwszych ogłoszeń, wysłał mi go nasz wspólny znajomy, gdy szukałam konia do kupna. I teraz wygląda naprawdę dobrze. Będę z ciekawością śledziła dalszy rozwój tego konia.  :kwiatek:
galopada_   małoPolskie ;)
28 marca 2014 18:11
Kary jest boski, skacze super  🏇
Leci do Ciebie PW  😉
anai na pewno się pochwalę 🙂
armara 160cm ma na pewno, co jak na achał tekina w tym wieku jest sporo, bo pewne tez 3 /4 no może  w porywach 5 cm jeszcze śmignie .
anai na pewno się pochwalę 🙂
armara 160cm ma na pewno, co jak na achał tekina w tym wieku jest sporo, bo pewne tez 3 /4 no może  w porywach 5 cm jeszcze śmignie .

Właśnie wydawał mi się spory. Bez względu na rozmiar - i tak jest piękny 🙂
armara dziękuje  w jego imieniu  :kwiatek:  😉 jego rozmiar to zawsze będzie fit , no może wydłużony fit 😉
deborah   koń by się uśmiał...
28 marca 2014 18:39
Donia Aleksandra, zjawiskowy jest! nie mogę się napatrzeć  😜
armara, miło mi  :kwiatek: muszę wreszcie kogoś ściągnąć z aparatem 🙂 bo jak ja telefonem pstrykam z lonżowania to nic nie widać 🙂
deborah patrzeć to może i fajnie na niego , gorzej  z innymi rzeczami 😀iabeł: temperament straszny i dużo pomysłów na życie 😉
aniagree
Mam nadzieję, że podzielisz się nowymi zdjęciami. Bardzo Wam kibicuję  💃
Wojenka   on the desert you can't remember your name
28 marca 2014 21:22
Donia, kawał koniska! Podoba mi się bardzo!

Mój w kwietniu 5 lat skończy. Wygląda teraz tak:
armara, dla Ciebie dzisiejsza lonża 🙂
First Light, może w przyszłym tyg będą zdjęcia z jazdy 🙂







końcowy luźny galopik bez wypięcia 😉






przepraszam za jakość, ciężko robić zdjęcia i lonżować jednocześnie 🙂
Ooo dziękuję 🙂 ! Wygląda super, coraz fajniej ! Kibicuję Wam mocno !
Donia Ale piękny koń wyrósł, jest jeszcze ogierem ?

My też zaczynamy pomału z rudym, za jakiś czas siadam  😉  w maju następny dochodzi do roboty, więc będzie co robić.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
31 marca 2014 11:39
Donia Aleksandra, Nie mogę się na niego napatrzeć!

Może buńczuczny jak na młodego niedawnego ogiera przystało? 😉

galopada_, Kary oszałamiający!
Wojenka, niezmiennie bezpretensjonalny jak na araba 🙂
monia ogierem już od roku nie jest
aleqsandra    już mamy pierwsze wsiadanie za sobą  i w odpowiedzi na Twoje pytanie , powiem tylko  że 6 razy leżałam na ziemi 😉
edit
szczerze powiedziawszy to nasz pierwszy aż tak temperamenty przypadek  😉 ale damy radę .
Wojenka zachwyca! Piękny dzieciak 🙂
Donia
No to macie wesoło przynajmniej :P  😁
Wojenko czemu tylko jedno ?
Z radością dołączam do wątku z moim nowym synkiem. W maju skończy 4 lata,  wałach po Calido,  matka po Landstreicher.
Chłopak bardzo przyjemny, załadunek trwał jakieś trzy minuty:


Tu na padoku:


A tu poznaje sąsiada
anai, jakie plany na niego? zajeżdżony? Czekam na kolejne fotki 🙂 gratuluję zakupu!
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
03 kwietnia 2014 07:38
Anai super. Widze,ze z Milosnej , od kogo? Fajny koń. Gdzie teraz stoicie? Opowiadaj jakie plany 😀
aniaagre, dzięki. Zajeżdżony, szedł dwa razy LLkę. Plany- praca 🙂

domiwa, był w treningu u Benka Tomaszewskiego. Stajni nie zmieniam, dalej Owczarnia.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
03 kwietnia 2014 07:47
Zaczynam cos kojarzyć🙂 Jak ma na imię? Jeśli to on , którego kojarze to masz super material do pracy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się