siodło ujeżdżeniowe

ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
27 marca 2014 20:06
ciekawa jestem ile taka impreza

cena sklepowa miarki + wysyłka.
Wypożyczałam a potem już się nie mogłam z nią rozstać 🙂.
a potem zwrot ceny sklepowej?😀
ms_konik, kupowałam je kawałek czasu temu. Teraz zorientowałam się, że "przestało" leżeć. Kupiłam podkładkę pod tylny łęk - taką paletkę - ale niestety jest mu z nią za ciasno z przodu, rozbudował się chłopak.
Boję się kombinować z rozstawem i dopychaniem paneli, bo obejrzałyśmy z trenerką dokładnie to siodło na nim i w sumie nie wiadomo czy to coś da, a jak tak "porozpycham" pod niego i nie będzie ok, to co ja z nim zrobię?
Hamlet to koń z grzbietem specjalnej troski, szukam czegoś co będzie pasować a coś musi - skokówkę znalazłam więc i to się da.
Poza tym, że siodło nie pasuje na niego - ma dla mnie zbyt długie tybinki 🙁
Ale i tak ciężko mi się z nim rozstać, bo bardzo wygodnie mi się w nim jeździło.
Zdaję też sobie sprawę, że tak na prawdę wypadałoby zrobić siodło na wymiar, ale niestety moje finanse tego nie przełkną 🙁

edit:
Piszę jak połamana dziś  😡
Po prostu nie to siodła na tego konia - niezależnie od rozstawów i rozmiarów.
vissenna, Byczek, dziękuję 🙂
mam pytanie- fit 2 Euroridinga to mniej wiecej jaki rozmiar Prestiga?
30, 31 ??  :kwiatek:
Podłącze się do pytania-  łęk Daw-Mag L to jaki wg Prestige?
Zdecydowanie da sie wysiedziec w cobrze mojego siwego, wiec wzielam ja, niby nalesnik ale  tylek sie trzyma jak na klej. Swietnie.

teraz pytanie gamonia:
Gdzie dostane pokrowiec oryginalny do siodla cobra? Na ebay de i ang nie ma nic... oni maja jeszcze przedstawicieli? Czy szukac amerigo?
Poglądowo: Sommer ujeżdżeniowy, wersja dla bardzo krótkonogich ;-)
Czy ktoś się orientuje gdzie na dolnym śląsku zajmują się skracaniem tybinek ?
Mam Kentaura Andromeda i czy ogromne klocki przeszkodą w korekcie ?
Gdzie najlepiej dać siodło do wymiany skóry na poduszkach? (Luxor)
witam
czy ktoś sprowadza ratomki? poszukuję ujeżdżeniówki 17,5 dla długonogich,rozstaw standardowy. byłabym wdzięczna za pomoc  🙇
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 marca 2014 15:58
Ratomki stale wiszą w ogłoszeniach.
Ktoś wie, słyszał coś o firmieEquimag?
Chodzi mi o komis
Jak sprzedawalam swojego Sommera miła Pani z Equimagu chciala mi pomoc i pewnie bym jej oddala siodlo w komis gdyby ktos go wczesniej nie kupil 😉  Nawet przeslala mi umowe komisowa (wszystko na bardzo jasnych, prostych i korzystnych dla 2 stron zasadach) Znajoma kupila przez equimag siodlo i tez wszystko bylo ok. Pani pomaga sprzedac twoje, albo dopasowac i znalezc siodlo jakie Cie interesuje. Z tego co czytalam na stronie equimagu maja tez kamere termowizyjna 😀
Ja polecam bardzo Equimag, znam od lat (dobrze ponad 5 lat), 2, albo 3 siodła kupiłam, coś wymieniłam i sprzedałam jedno poprzez komis. Wszystkie transakcje bardzo pozytywne, a sama właścicielka zawsze w razie co doradziła mi itd.
juliakuliaNirv  dziękuję Wam 🙂 Moge spokojnie wypełnić umowe 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
02 kwietnia 2014 12:51
Ja equimag również polecam- korzystałam z ich usług przy zakupie dwóch ujeżdżeniówek, również serwisowałam za ich pośrednictwem. Wszystko było na tip-top.
mam pytanie- fit 2 Euroridinga to mniej wiecej jaki rozmiar Prestiga?
30, 31 ??  :kwiatek:


tak 🙂
dziękuję Epikea  😀
Ja swoja cobre kupiłam z equimag,  bardzo polecam
crazy, kochaj ją bardzo - miałam ją na przymiarce, jeździło mi się fenomenalnie 💘 tylko nie do końca leżała mi na koniu - tył mu troszkę nie pasował, myślałam o przerabianiu, ale w końcu się nie zdecydowałam.
Na moje kulki bezklebowe pasuje calkiem niezle 🙂
Dziewczyny, zupełnie nie mogę dodzwonić się do equimagu. 🙁
Kontaktowałyście się za pośrednictwem numeru podanego na stronie?
Ja przez fb 🙂
ej_anka spróbuj przez maila, mi odpisali na drugi dzień 🙂
Nirv, no nieeeeeeeeeeeeeeeeee crazy, kupiła naszą Cobrę? 🙁
Czy jest szansa na skrócenie tybinek w Ratomce?  😉
crazy, panijantarowa, pani z equmagu do mnie oddzwoniła! 😅
Nareszcie 😉

Ja chyba uderzę do pleszewa - czy ( i za ILE 👀 ) robią siodło na wymiar.
Bo nie mam już pomysłu... Daw Maga przymierzałam - za Waszą poradą - ale niestety bagno 🙁
My znowu szukamy siodła.  😵 Nie wiem, czego szukam. Nic nie wiem - masakra.
Wiem tylko jaki mam budżet - 2.5 albo raty. Jakiś pomysł?  🤔
Euphorycznie, a co Cię interesuje? 😉
Jakie siedzisko, na jakiego konia?

Do 2500zł coś powinnaś wybrać - wszelkiej maści stubbeny, kieffery, euroridingi.
Wszystko zależy czego oczekujesz 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się