Zdjęcia Naszych Koni

Manta   Tyłkoklep leśny =)
20 marca 2009 21:52
Bo nie jest szalony na zasadzie "zabije człowieka" i przegonienie na kantarze zupełnie wystarczyło dziś.
wątek zamknięty
Określenia szalony użyłam w kontekście tego, że z nadmiarem energii i w bardzo dobrym humorze 😉 Poprostu patrząc po sobie wiem, że łatwiej bezpiecznie konia przelonżować na ogłowiu niz kantarku na którym jednak sporo słabsza jest sterowność 🙂
wątek zamknięty
To ja też umieszczę kilka zdjęć swoich koni, a co  😀
wątek zamknięty
Ech, niedobry Promyk męczy poczciwego Indiego  😤  😉 Wyglądają jak bracia w tych derkach!
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
20 marca 2009 23:00
no dobra, czekam na odwaznych: kto zwróci uwagę, ze w kantarkach sznurkowych nie puszcza sie koni na padok?  :emota2006092:
wątek zamknięty
Z tego co kojarzę ze stania z Promykową w jednaj stajni, to nie puszczała koni na padok w kantarkach sznurkowych, dlatego te fotki zinterpretowałam tak, że pląsali sobie, po czym konie zostały na jakiś krótki czas puszczone w tym, w czym pląsały. Nie wiem czy mam rację?  🙂
wątek zamknięty
caroline, może to nadinterpretacja ale chyba właśnie to zrobiłaś  😁
uważaj, mogą próbować Cię teraz kąsać  👀
wątek zamknięty
Nie, nie nie, nie martwicie się !! to nie jest padok, to jest ogrodzony placyk na łące o promieniu około 7 metrów do zabaw na wolności!!! Byliśmy w drodze na spacer i to był przystanek,bo nie mogłam znaleźć psa i dlatego na chwilę zamknęąłm tam konie.  Nigdy bym nie puściła koni na padok w sznurkach na głowie.
Jak już znalazłam psa w sadzwce obok to oni tak fajnie się bawili, że pstryknęłam kilka zdjęć!!!!

A tak swoją drogą to bardzo dziękuję za rewolucyjną czyjność!! Macie rację trzeba pilnować i mówić o tym, że KONI NA PADOK NIE WOLNO PUSZCZAĆ W SZNURKOWYCH KANTARKACH BO JAK SIĘ GDZIEŚ ZACZEPIĄ TO SKRĘCĄ SOBIE KARK. Ten kantar nie pęka!!!

Tak na wszelki wypadek umieszczam zdjęcie na którym lepiej widać, że ten plac jest mały  😀
wątek zamknięty
Chłopaki super...
A łaciaty  😜  (zamiast męczyc konie chyba zacznę polowac na dzikie krowy :hihi🙂
wątek zamknięty
chora jestem jak sam diabeł. W końcu dlaczego nie? do środy mam wolne, bo są rekolekcje. Właściwy czas na chorobę.  🙄
A Złotemu tyły spuchły. Zaraz jadę zobaczyć.
Obsrane życie
wątek zamknięty
Promyk wygląda jak wsciekły hihi!
Wiecej Indiego proszę!!! cudowną ma grzywę i maśc!
wątek zamknięty




wątek zamknięty
milcia, te czarno-białe świetne, i 3 takie wesołe 😀
wątek zamknięty
milcia, ostatnie trzy z Sopotu, prawda?? Jestescie na zawodach w ten weekend?
wątek zamknięty
dziekuje 🙂
tak, te  3 z sopotu ze stycznia, w ten weekend nas nie ma 🙂
wątek zamknięty
Szkoda. Rudy jest piekny!!
Kiedy znowu zawitacie do Sopotu?
wątek zamknięty
_kate - współczuje... choroba potrafi pięknie pokrzyżować wszelkie plany..:/

a ja (trochę z wyrzutem sumienia, że nie wszyscy mogą być dzisiaj tak happy jak ja) muszę się z Wami podzielić moim szczęściem!🙂
Bo tylko Szczęsciem można nazwać uczucie kiedy koń pozwala WSZYSTKO ze sobą zrobić.
Bo tylko Szczęsciem można nazwać uczucie kiedy koń na widok człowieka przychodzi do niego zostawiając stado, tylko po to żeby BYĆ z człowiekiem. (bo na smakołyki, wierzcie mi, nie liczył😉 )
Bo tylko Szczęsciem można nazwać uczucie kiedy koń opiera łeb na ramieniu, przymyka oczy i drzemie w promykach słońca przy CZŁOWIEKU, a nie stadzie.
Bo tylko Szczęsciem można nazwać uczucie kiedy koń przybliża chrapy do twarzy człowieka i tak chuchając na niego potrafi spędzić kilka długich chwil!
Bo tylko Szczęsciem można nazwać uczucie kiedy koń, pełny ufności, tarza się 2 metry od człowieka, z dala od stada.

Kurcze... SZCZĘŚCIARA ze mnie!!!!😀

Tak więc wybaczcie mi że teraz nastąpi wysyp zdjęć Banderasa...😉

koń jeszcze czysty🙂



z kumplem🙂


w promykach słońca🙂


w stronę stajni😉


w ramach przerywnika😉 - fotograf molestowany przez resztę ekipy:p


i historia pewnego tarzania:








a na koniec coś specjalnie z dedykacją dla voltopirów🙂 Banderas na hasło - "a teraz uśmiech, będziesz na volcie!"



naprawdę wybaczcie za ilość ale mnie radość rozpiera😀😀😀
wątek zamknięty
milcia - na 3 zabawa w obgryzanie czy łykacz ? ;>
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
21 marca 2009 13:09
Breva, to pierwsze w lezenia sliczne!!
na innych jaka różowa pupka :P
on ma jakąś rasę?
wątek zamknięty
Breva tak więc tylko się cieszyc  😀
U Was TYLE śniegu... brrr....
A u nas słoneczko cudnie grzało a śniegu już dawno zapomniałam... 😀

wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
21 marca 2009 14:24
_Kate - biedne Złotko 🙁 Trzymam kciuki za powrót do formy.

Breva
- bardzo przyjemne zdjęcia, super model! 😀

Marta-kara - uroczy portret 🙂

Trochę z dzisiaj:


















by Monika Dziarkowska :kwiatek:



wątek zamknięty
promykowa Ale szaleją chłopcy 🙂
milciaa trzecie zabójcze 😉
Breva To tylko pogratulować tego szczęścia  😜
Pursat Ty wiesz, że ja go uwielbiam!

I my z dzisiejszej lonży:










Ale portrety chyba najlepiej nam wychodzą ...






I koniki zobaczyliśmy:


I razem:


P.S. Tak, wiem, że nam się nachrapnik przeflancował na jedną stronę bardziej  🙄  😉
wątek zamknięty
cieciorka - dzięki😉 rasa? NN🙂 zawsze się śmieje że quatero-arabo-hucuł🙂

Pursat - dzięki😉 świetny kantar na przedostatnim zdjęciu!!🙂

marta-kara - ano...😀😀😀😀

mia - dzięki😀 ale wiosenna lonża😀
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
21 marca 2009 14:43
Breva - ależ on piękny! Szczęściem jest już samo patrzenie na takiego konia =)
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
21 marca 2009 15:02
Mia - a ja uwielbiam oglądać Wasze zdjęcia, cudne uszy ma Twoja kobyłka 😜 Trzecie od dołu zdjęcie - ekstra! 👍 I świetna lonża, skąd masz? 😎

Breva - :kwiatek:
wątek zamknięty
Mia świetny naczółek!  💘

A to moje skromne szczęście

Ataman, zwany Wondim  😁
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 marca 2009 15:09
Mia, łatwiej byłoby kobyle na lonży, gdybyś przełożyła jej wodze przez podgardle, a nie zakładała za strzemiona...
wątek zamknięty
Breva, Pursat - lonża to wytwór hand made zrobiony przez mojego tatę. Dzięki, na pewno się ucieszy jak mu powiem, że się podoba  🙂
Dilaya Naczółek dzisiaj pierwszy raz na konisku i chyba to trafiony zakup, dzięki 🙂
Strzyga Też o tym pomyślałam na początku ale bałam się, że dyndające wodze pod głową nie przypadną jej do gustu. A założone za strzemiona w żaden sposób nie krępowały jej ruchów więc spokojnie.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 marca 2009 15:17
Mia, jak odpowiednio zaplączesz, to nic nie będzie dyndało, a dodatkowo nie będzie ciągnęło jak koń postanowi wyciągnąć szyję.
wątek zamknięty
zabawa, zabawa 🙂 Rudy ma ADHD i gryzie wszytsko: kantar,uwiaz,lonze, wiadro itp.
do Sopotu Rudy juz raczej nie zawita bo niedlugo bedzie robił kariere gdzies dalej 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.