Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

Edit: widzę, że pani Dorota Kudyba też w Londynie smutek

A nieprawda, bo w Polsce.  😉  Jeśli chcesz, to namiary mogę dać Ci na PW, bo nie wiem, czy na ogólnym mogę.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
06 maja 2014 09:07
Jejku, pewnie, że chcę 😉
Misiek69, No, no, podziwiam! I córę, i obrazy, i tatuaż (zgadzam się, "dziara" tu nie pasuje). 😀

esperado, To gratulacje skoro się spisał. 🙂 Nie myślałaś o brązowym siodle? Bo bardzo dobrze mu w ogłowiu o takim odcieniu.

Aktualny nierobisz:
Sankaritarina masz rację pięknie by to wyglądało, ale to siodło bardzo dobrze mi się sprawuje-przywiązałam się do niego (i wyklepałam pod siebie  😀) i nie zamienię go na żadne inne  😀
Piękną ma maść Twój zwierzak to gniadosz?  😉
eterowa, gryglodor, ceffyl, zawsze miałam słabość do siwków, cudowne 😍
Nocte, fajne zdjęcie, super klimat! 🙂
Sankaritarina, robi nie robi- śliczny 🙂
Milla , dziękujemy! 🙂
Sankaritarina przepiękna maść, zazdroszczę!  😍

To może jeszcze jedno dodamy, a co! Jak szaleć, to szaleć 🏇
I My w słoneczny poranek :-)

Sankaritarina, pierwszy raz widzę Twojego konia  😉  Pokażesz mi więcej ?  😍

Gazellasta, siw wyszedł  tak przeokropnie, że nawet mi sie podoba to zdjęcie  😉

Mój Gniady Narkotyk 🙂



strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
06 maja 2014 21:17
Gazellasta jakiej firmy ten pas do lonżowania?  😉
korysindex4, urocze fotki i jaki masz chód na pierwszym 😎
esperado, Dzięki. Niee, wilczaty jest 🙂 Aaaaa, jak siodło dobrze się sprawujące to rozumiem 😀 design musi zejść na drugi plan. To przynajmniej ogłowiem poszpanujecie 🙂

Burza, Dziękować 🙂

Nocte, A dziękuję 🙂 Ładną odmianę ma Twój koń.

Gazellasta, Wyluzowane siwe 🙂 Ile ma wzrostu? Dobrze widzę, że kucykowate czy wzrok mnie myli?  👀

korysindex4, Naprawdę nie widziałeś? To długo mnie tu nie było 😁
Proszę:

wprawdzie zeszłoroczne, ale ładne i całkiem nieźle oddające maść.

I coś z ostatnich jazd:

Klik

Hehe, jaki zaklinacz 😀 No, no, ładna ta Arena. Poprzeglądałam też zdjęcia z galerii.
Sankaritarina No w końcu !! świetny jest  😜 

korysindex4 Gniade świetne  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
07 maja 2014 08:57
dairoxroxi, już pisałam wcześniej, super wygląda z tą grzywą!
Condina, przecudne maluchy!
eterowa, Eter jak zwykle piękny, fajnie, że wreszcie udało ci się wziąć trening.
ceffyl, ale macie super padki. Jak tam, jeździcie?
Misiek69, no faktycznie musisz być dumny!
esperado, śliczny ten Twój konik.
Sankaritarina, absolutnie uwielbiam maść twojego konia.
korysindex4, fajne fotki.

Ja mam kilka zdjęć mojego Całka z ostatnich dni. Jestem absolutnie zauroczona, koń jest cudowny, systematyczna, konkretniejsza praca jednak pięknie ustawia w głowie i alleluja, przestałam się stresować. Mam nadzieję, że już tak zostanie, bo w tej chwili nie mogłabym sobie wymarzyć fajniejszego kumpla. Mam przemiłego, myślącego, owszem, wymagającego, ale naprawdę fajnego kuca. Jeździmy już coraz lepiej, normalnie, a wczoraj np. przebijaliśmy się przez wielkie haszcze przez dobre pół godziny i koń był naprawdę złoty. Spokojny, grzeczny, w sumie nic nie robiło na nim wrażenia (okej, strumyk był trochę ciężki do pokonania, ale się udało!).
















Przepraszam za spam, ale taka zadowolona to ja chyba jeszcze nigdy nie byłam. 🙂
emptyline, super, że robicie postępy! Całus jak zwykle powala urodą 😵 😍 Sory, ale zdominował wątek na kilka kolejnych stron, jest przeuroczy!
korysindex4 nie wiem czy się cieszyć czy smucić.. 😅
sankaritarina ma tak krótkie nieproporcjonalnie przednie nogi, że wygląda na kucyka..będzie miała trochę ponad 160.
strzemionko nie wiem jakiej firmy, bo koleżanki, ale jak się dowiem to dam znać 😉
.
Niezmiennie uwielbiam kucyka emptyline 😍
korsynidex - strasznie pokręcony , krzywy, i nieproporcjonalny ten twój kobył  😉. Byc może to kwestia zdjęć . Ona ma jelenią szyję ?  Ma maskudny mięsień oporu  wyhodowany pod szyją  🙁. Warto by sie przyjrzeć  co jest nie tak z twoją jazdą...
Misiek69- Niuniek jak zwykle wymiata  💘
Retna   nic nie zmieniać
07 maja 2014 14:57
emptyline, świetna z Was para! Kask Horze Phoenix, prawda? Mam identyczny 😉
" korsynidex - strasznie pokręcony , krzywy, i nieproporcjonalny ten twój kobył  😉. Byc może to kwestia zdjęć . Ona ma jelenią szyję ?  Ma maskudny mięsień oporu  wyhodowany pod szyją  🙁. Warto by sie przyjrzeć  co jest nie tak z twoją jazdą..."

Tak, ma ciut jelenią szyję i ma postawę francuską.  A co z moją jazdą jest nie tak ?  Po czym to wnioskujesz?  Tylko nie zapomnij, że ten koń nie chodził, ani nie pracował w ogóle od ( dokładnie od 23 października do kwietnia,  właściwie od sierpnia chodziła sporadycznie, bo mielismy problemy zdrowotne, klinikę, prawie eutanazję . ) Podziwiam Twoją wiedzę  🙇  głównie ma  po prostu bardzo wysoko osadzaną szyję i kiedy zadrze łeb do góry tak to wygląda  😉

Masz dobre oko  😂

wstawię może coś innego :




a pod jakim względem nieproporcjonalna ? super poprawna w wyglądzie i psychice nie jest, no ale żeby nieproporcjonalna - chętnie posłucham dalej  😉 Bo mam wrażenie, że odgrywasz się na mnie za to, że śmiałem skrytykować Twojego karego  🏇
korsynidex - nie no faktycznie , nie jest tak źle, na tych zdjeciach poprzednich dziwnie wyszła. Wrzuć do wątku z oceną najlepiej -będzie obiektywnie 😉.
Z szyja chodzi o to ,że nie ma mięśnia na górze , tlko dobrze wypracowany 😉 ,dolny mięśień ( gruby i mocny) tzw.oporu. Przejrzałam więcej zdjęć , i faktycznie jak była po chorobie , to tego . mięśnia nie było .... Zostal więc wypracowany później w czasie jazdy, treningów .. Wrzuc w wyszukiwarkę ,, miesień oporu " , to ci  wyskoczy jak z tym pracowac i skad to sie bierze 😉.
Za Karego się nie odgrywam , nie jest to koń zdecydowanie w moim typie ... 😁 Ale jak sie nie ma co się lubi ... 😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 maja 2014 23:02
nie ma to jak bezmyślne łykanie i powtarzani popularnych na forum opinii jak ten mięsień oporowy. Jak koń zadrze tak łeb do góry to chyba normalne że szyja inaczej wygląda niż jak schodzi z głową w dół
emptyline   Big Milk Straciatella
07 maja 2014 23:22
maiiaF, a dziękuję! 🙂 Przekażę mu!
Muchozol, ale u Was też lepiej z tego co widzę! Tak trzymać! 🙂 Czekam na foty.
figaro2046, miło mi. 🙂 A ty kiedy coś wrzucisz?
Retna, tak, to dokładnie ten kask. Dziękujemy. No teraz to faktycznie nawet ja się czuję, że to jest TEN koń.

Wrzucę jeszcze jedno, ze wspomnianego terenu i już uciekam spamować gdzie indziej. 🙂

Mój łosiu z ostatnich dni, też mamy szyje nie teges  😉 




emptyline kucyk jest obłędny  😉

korysindex4 twoje gniade mi się podoba, to małopolak ?
To troszkę mojego zwierza 🙂 Bo niestety przez L4 Pańcia ma za dużo czasu na cykanie "selfies"  😁 Chwilowo czas spędzamy niestety tak - na sznurku 🙁 (oczywiście furkotając na wszystkie szelesty 😉 niech się wreszcie kończy ten tydzień...)


czasami sobie ogierro poderwie jakąś dziewczynę


albo pobuduje tłuszczyk


Pozdrawiamy! 🙂
Mam nadzieję, ze następne zdjęcia będą już z roboty :P
Burza, dzięki. Biegłem do tyłu, a ona za mną i się zatrzymałem i jakoś tak wyszedłem  😉
Sankaritarina Dzięki za fotki ! Miodzio masz konia  😍
monia dzięki, nie to nie jest małopolak- druga kobyłka to małopolak 🙂  Gniada ma taki papier http://www.bazakoni.pl/arena-gipsyking-amira
figaro to na przyszłość się doucz. Nie mam zupełnie potrzeby wstawiania zdjęć do tematu o wadach, bo doskonale wiem jakie mój koń ma wady   😀iabeł: Jak można wypracować w miesiąc miesień oporu ? a dokładnie w 13 jazd, bo tyle razy była pod siodłem po chorobie ( ku Twojemu zdziwieniu wiem co to jest ) Wrzuc na luz laska, bo się słabo znasz... 
ElaPe No to Ty ! to miesień oporu jest  😂
Moniqua, ładny kary 🙂

edit. literówka
emptyline wcale się nie dziwię Twojej radości, sama strasznie przeżywam jak coś w końcu zaczyna mi wychodzić i najchętniej opowiadałabym o tym każdemu i w kółko 🙂 Fajne zdjęcia 😉
Korsynidex - wyluzuj kitę... 😁 i nie zachowuj się jak pegerus  😉...
Moniqa- piękne kare  😍
emptyline- nie mam sprzętu , nie mam fotografa... Ale specjalnie dla ciebie z dzisiaj rana , moje paskudy ... 😉
Ale kare stado aaaaaaa cudne!! Figaro musimy się umówić to wpadnę do Ciebie z aparatem i ciem obfocem 🙂
Cejloniara - W każej chwili mozesz przyjechać 🙂. Zapraszam 🙂 !!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się