Kącik Małolata...:D

Spoko, ja też tak się jaram każdą jazdą i pobytem chociaż przy koniach po tych 6 miesiącach siedzenia w domu  🤣
Witam was małolaty  😀 podczytuje was reglarnie, ale się nie odzywałam do miałam szlaban na internet  🤣
Wilczyk gratuluję powrotu do pływania i  MP.
Jak któras będzie się nudzić w wakacje i brakuje jej koni ,to zapraszam do mnie 😉 u nas leci, nawet fajnie. Tato zbił nam stojaki więc mamy już w sumie komplet 5 przeszkód, powoli jak pogoda pozwala to malujemy <3 no i zawody nam się szykują 31. A jak Wam życie leci?
MaiiaF a co, jedziesz z kimś fajnym na obóz? 😉

A ja odkąd nie jeżdżę (w sierpniu będą trzy lata  :emoty327🙂 jakoś niespecjalnie się jaram wyjazdami na obozy. Tzn ok. Fajnie, dwa tygodnie sobie pojeżdżę a potem mnie zżera ambicja i chce więcej, więc słabo na tym wychodzę  🙄
Karino a jakieś obozy u siebie organizujecie czy jak? zmęczona jestem, mało spania mam od kilku dni i potrzebuję wszystko mieć powiedziane jak małemu dziecku  😁
infantil, no, jadę, jadę, taka fajna, pewnie nie znasz 😉

U mnie od regularnej jazdy, czyli od wypadku, minęło już jakieś 5 lat. Po drodze epizody krótkiego jeżdżenia, ale to kilka razy. A tak to tylko do jednej stajni jeżdżę z pełnym spokojem i przyjemnością, toteż nie mogę się już doczekać 😀
Matu - nieeee, tak czysto prywatnie 😉
W takim razie jak się nauczę nie klepać tyłka w siodle to się może i skuszę jeśli propozycja nadal aktualna będzie  😉
Przepraszam za post pod postem i że znowu o coś was pytam. Znacie jakieś piosenki o czarodziejach/wiedźmach/magii byle nie dziecięce?  👀 Albo jakiś pomysł co by można zrobić żeby przedstawić jakoś postać Bellatrix Lestrange z Harrego Pottera?
hehehe jedyne skojarzenie  😁 😜 ale jak chcesz się podjąć śpiewania to nie radzę.
Dlaczego?  😉
Hmm, a coś z musicalu Wicked?
E: jak ma być Bellatrix, to może coś z słowami "crazy/szalona"  🤣
Jesteś szalona mówię ci  😅 No i mamy zwycięzcę.

Nie no żartuję. Poszukam coś z Wicked ewentualnie pierdyknę jakiś monolog i kij xD
Jutro wycieczka klasowa  😍 zbiórka o 5:50 , a ja jak zwykle wszystko na ostatnią chwile. Ale chyba nauczyłam się pakować,bo zmieściłam sie na lajcie w torbie  😅

Matu- a na co Ci ta piosenka?
Post pod postem,ale was nie ma 🙁 co tam dziewczyny?

Od siebie dodam że zmieniłam totalnie myślenie. Żyje chwilą i robie masę głupich rzeczy,które mnie uszczęśliwiają  😁
A jakoś umknął mi wątek  🙄 Piosenka miała być na konkurs z HP ale ostatecznie nie zaśpiewałam nic.

Karino gratuluję zmiany myślenia. Mi by się przydała taka zmiana. Znalazłam pracę - co prawda "na nielegalu", ale osobę znam zarówna ja jak i rodzina, także pewność jest że mnie nie zostawi z niczym 🙂
a ja znalazłam pracę 'na legalu' 😉 I jest to najlepsze co mnie ostatnimi czasy spotkało.
infantil a co robisz i ile zarabiasz? Oczywiście jak nie chcesz to nie musisz mówić, pytam z czystej ciekawości bo na wakacje muszę znaleźć inną. Znaczy się.. Nie muszę ale chcę.
to wyślę PW 😉
Dzięki  :kwiatek:
vicke   Marzeniami żyłem jak król
29 maja 2014 18:44
Karino dobrze! ja tęz tak myślę, ale to już od jakiegoś czasu 😀

Robote też musze znaleźć, ale w Norwegii (tak, juz na 99% jade aaaaa 💃 💃 💃 )
Wgl to jest najcudowniej na świecie! Mam chłopaka (20 latka :O ale taaaaki świetny!), niedługo wakacje, jestem tam prawie przyjęta do szkoły, szukamy mieszkania w Norwegii, ŻYYYYYYYJE!  😍 😅 😍 💃 💃 😀
vicke, zazdroszczę! Moja siostra zaczęła robić coś w kierunku przeprowadzki, ale nie mam co marzyć o szkole, moja mi się podoba i wystarcza mi w zupełności 😁 Zobaczymy co później będzie.

A ja jestem na siebie zła. Jak normalnie prawie nigdy nie wychodzę na żadne imprezy, do znajomych, no nic! Ostatnio byłam w 3mieście na początku kwietnia tak naprawdę, a wcześniej jakieś wyjścia imprezowe to październik-listopad zeszłego roku. To oczywiście akurat wczoraj musiałam zaszaleć, kiedy to dziś czeka mnie jakieś 6-7 godzin w siodle po 3 latach od jakiegoś jeżdżenia konkretniejszego przez 2 tygodnie. Na pewno przeżyję! 😵 Już widzę, jak ląduję w tym pięknym Zalewie i wyłażę cała mokra! 😂 Co nie zmienia faktu, że jednak wczoraj było fajnie 💘
vicke aaale super 😜

ja wpadam się pochwalić  😁 jestem po zawodach na długim basenie i no szał jest, zrobiłam tak dobre czasy, że wszyscy są w szoku, ze mną włącznie  😜 50 kraulem: 28.42 (z 29.42 na krótkim i 30.81), 100 kraulem: 1.03.43 (z 1.04.25 na krótkim i 1.08.50 na długim), 50 delfinem 30.91 (z 31.coś na krótkim i 34.63 na długim) i 100 delfinem 1.09.27 (z 1.12.54 na krótkim i 1.24.14 na długim 😁 ), pewnie nikomu nic to nie mówi, ale no strasznie zadowolona jestem, zwłaszcza z 50 kraulem i 100 delem  😜 ogólnie starty były PK (poza konkurencją) bo o rok za stara na te zawody byłam, tylko taki sprawdzianik jak się sprawy mają przed seniorami. A już w środę ruszamy do Olsztyna i od czwartku mistrzostwa 😀
kocham to co robię  😍
start do 50 delem

i rozgrzewkowe:
mój styl, taki piękny ;_;

Dziękuje,dziękuje 😀 niesamowice się z tego ciesze,chodze taka wesoła  😀 wczoraj,dzisiaj-jedne z najlepszych dni w moim życiu.  😍
Vicke graaatki,zazdroszczę,szaaał  😜
Wilczyk braawo  😅
vicke   Marzeniami żyłem jak król
01 czerwca 2014 10:04
Wilczyk Szaleństwo widzę!  😜 Oby na seniorach Ci poszło jak najlepiej  😎 masz małolatowy doping  😅 😅 😅
maiia 6-7 godz w siosdle? gdzie jedziesz?  😀
vicke, wyszło około 5-5,5. Długie galopy z niezłą prędkością 😁 prawie 40km, z tym, że mnóstwo czasu spędziliśmy już nad wodą, galopując po zalewie i chlapiąc się niemożliwie 🤣
maiiaF widziałam foty w kąciku rekreanta, szał  😜
Karino1998 dziękuję 😀
vicke hihi no szaleństwo 😀 dziękuję, jak patrzyłam na listy to powinnam się uplasować gdzieś w połowie stawki, czyli jak na 2 miesiące treningu po 3,5 roku przerwy, przyzwoicie 😀 w tym roku na finały się jeszcze nie czaję, ale w przyszłym i na rocznikowych w lipcu, kto wie 😀
Jak dawno mnie tu nie było....
Co tam u Was? 🙂.
U mnie pięknie, festiwal zaliczony do jak najbardziej udanych  😍.
P.s, Wszystkiego najlepszego, z okazji dnia dziecka!
Najgorszy możliwy czas, czyli egzaminy semestralne. Jutro najtrudniejsze (przynajmniej dla mnie) - matma i polski rozszerzony. Co ta szkoła ze mną robi, siedzę z kalkulatorem i liczę, ile muszę mieć procent, żeby utrzymać ocenę 🤔wirek: No, ale poza tym się jakoś żyje. I już niedługo wakacje! 😀
Ja tam nie mam żadnych egzaminów semestralnych i w ogóle to już od początku maja bardziej wakacje niż szkoła w tej mojej szkole  😜
Wilczyk gratuluję i trzymam kciuki  😅

maiia widziałam zdjęcie na FB po prostu zazdroszczę  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się