Howrse gra :)

Też o Wiosnę nawet nie walczę, 5000 eq w nagrodę...? Beznadzieja : P
Wydałam 5 ro, i nie było Wiosny.. niepotrzebnie mnie podkusiło bo po za tym, same śmieci mi się trafiły. Liczę, że coś na tej loterii uzyskam. Mam 29 losów na te losowanie.
Mi pierwszy raz się pofarciło 🤣 w 2 ro, otwartym z nudów - nawet nie wiedziałam, że tam boski 😁
A mi wypadła Wiosna w 6 RO  😅
Otworzyłam 5, i gdyby nie to że to 6 miałam z podków to bym już nie otwierała :P

Ale nadal pamiętam moją radość, jak Baliosa znalazłam w pierwszym 😀
[quote author=budyń link=topic=49169.msg2090492#msg2090492 date=1399819478]
Też o Wiosnę nawet nie walczę, 5000 eq w nagrodę...? Beznadzieja : P
[/quote]

ja mam 2 więc 10 tys, a w ciągu miesiąca to się spora kwota uzbiera 🙂
wiosna trwa 7 dni, razy 2 konie, razy 12 miesięcy - 840 000eq rocznie (70 000 miesięcznie) 😁 dobrze policzyłam?
dobrze 🙂 70 tys miesięcznie to sporo, zwłaszcza że nie zarabiam w żaden sposób grać w howrse.
aż korci, by otworzyć jeszcze kilka RO i złapać jeszcze jedną 😀
Sprzedam zestaw nyks za 3 kupony 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
12 maja 2014 09:46
Zrobiłam wyjątek i otworzyłam 2 RO z zapasów. Dostałam tylko Krew Meduzy i Kaloszki  😤
W ciągu tych kilku lat gry tylko raz udało mi się trafić w RO główną nagrodę- 1 mln eq...
a mi z nudów otworzyłam 3 ro plus jeden gratis, w sumie wyszło nawet nawet


Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

Objęcia Morfeusza
4 000 Equus
10 rzep
5 mieszanek energetycznych

śmieci

śmieci

Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

Piorun Zeusa
2 000 Equus
15 rzep
20 jabłek

Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
12 maja 2014 16:00
z nudów 1 ro:  😁

Wygrywasz!

Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

    Zestaw Posejdona
    1 000 Equus
    15 rzep
    3 mieszanki kaloryczne
    Znalazłeś Wiosna, który zostanie dodany do twojego konta w przeciągu kilku minut!

każdej wiosny będzie wpadać 10 tys dziennie 😀

oby z resztą pór roku tak się poszczęściło :P
mam chyba jakiś błąd. wygrałam 8 losów na następne losowanie, a na stronie loterii mam 8 + te co kupiłam, wygrałam zawody itd + 11 (!) przy których jest napisane, że też wygrałam w poprzednim losowaniu  😜 mam nadzieję, że nie znikną 😁 kupiłam konto pegaza, więc mam w sumie 70 losów, jeszcze 5 będzie od znajomych  😁

edit. a dobra, żaden błąd. to są te losy, co za zebrane podkowy miały być.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
12 maja 2014 16:10
Dopiero zauważyłam, że wiosna to ogier.  😂
Sprzedam Nyks za 4 kupony i klepsydre kronosa 2x za 3 kupony
no świetnie.. ja mam jedynie 26 losów.
Wiosny nie znalazłam ale kupuję wałaszka na GP i na niego łożę teraz kasę.

Bardzo pilnie potrzebne mi są:
chmurki i sitter. 🙂

Sitterowi zapłacę 45 equus od konia, koni ok. 130 do roboty

Mam na sprzedaż :
4 x KF
1 X Upominek Hestii
3 x Zestaw Hery
8 x Krew Meduzy
7 x Promień Heliosa


Jeśli ktoś coś, to mój nick w grze to : kuciaczek
sprzedam 2 chmurki za kupon 🙂
Wygrałam RO w losowaniu i tak kusi, żeby otworzyć 😁 ale nie wiem, otworzyłam 11 i nic...
Chemik nie za dużo sobie życzysz?  Dam 30 tys. Equus za sztukę.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 maja 2014 07:17
Jest jakaś prawidłowość przy kryciu rożków? Na 5 pokryć 0 rożków, a u poprzedniego właściciela 3/4  😵

Gdyby ktoś chciał (edit🙂 losy to mój nick: safie
nie bo co? skoto wiekszosc rzeczy z cr sprzedawanych jest za polowe ceny rynkowej to niby dlaczego? niepodoba sie to nie kupuj, ja tak juz nieraz sprzedalam
Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

Piorun Zeusa
4 000 Equus
35 rzep
5 mieszanek energetycznych
Znalazłeś Wiosna, który zostanie dodany do twojego konta w przeciągu kilku minut!


to moja 3 Wiosna 🙂

42 ro otworzone, wpadły 3 Wiosny, co 3 ro miałam gratisowe ro.

czyli straciłam 31 RO , wszystko z diamentów 🙂
safie, każdy chciałby kupony, napisz co potrzeba  😉

ChemiK, jak to się opłaca to nie wiem, skoro na sprzedażach bezpośrednich są za 17 tys equus jedna najtaniej..
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 maja 2014 10:11
dar, losy, losy 😉 tak to jest, jak się pisze z gorączką kilka rzeczy na raz :p
Tak myślałam, za darmola nie ma nic  😀iabeł:

bambi23 : PILNIE KUPIĘ 2xOM ZA 1 KUPON!! MASZ?CHCESZ SPRZEDAĆ?PISZ! KUPUJĘ TYLKO NA ZASADZIE PREZENT I KOŃ

Uśmiałam się.. 😂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 maja 2014 14:16
Kupiłam konia jednorożca z ZD (duch) za 500eq i 7 kuponów (pierwotnie gracz chciał za 10 kuponów). Przepłaciłam, ale szukałam już dość długo konia- ducha.
Znowu olewam konto na PL, a gram na RU. Na COM to już wchodzę dla stażu i ewentualnego kupienia losów.
Wysłałam losy wszystkim moim znajomym, jacy mi jeszcze na liście zostali.
Ja to chyba pooddawałam losy tym którzy mi powysyłali.... W razie czego jestem chętna na wymianę, nick Deni na pl i Zapałka1 na com. 
Ale mi się poszczęściło, wydałam 10 diamentów na RO, ale były śmieci, następne RO darmowe i Wiosna! Czyli mam już dwie 😀
wszyscy znajomi z RV dostali losy 🙂 Liczę na rewanż
To może bez kitu trzeba spróbować z ta wiosna jeszcze raz.. Chociaż naprawdę szkoda mi kuponów. Jestem ciekawa jak vd wyglądać lato i zima. 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 maja 2014 12:59
6 RO i zero wiosny, same smieci
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się