Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
08 czerwca 2014 11:18
narrvana ja też tam będę robiła  🙂
dzwoniłam wstępnie, wysłałam zdjęcie projektu z pytaniem o cenę, dostałam odpowiedź o wielkość, odpisałam i... czekam już 3 dni. Mam nadzieję, że odpisze sama, nie chcę się narzucać. A to tylko świadczy o salonie  😉

Ale prace mi się podobają, osoba która mi projektowała tatuaż powiedziała, że najlepiej właśnie jak tatuażysta zna się na koniach.
Odpisze, odpisze, ona nie narzeka na brak pracy, więc czasami ma zaległości w mailach, ale warto uzbroić się w cierpliwość bo efekty jej pracy są super. 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
08 czerwca 2014 11:34
ok 🙂

a mogę spytać ile za swój dałaś?  🙄
strzemionko PW  😉
Nie wiecie kto w Krakowie robi tzw wather paint tattoo?

Chodzi mi o taki styl



Ja spontanicznie 2 dni temu napisalam do mojej piercerki, ze vertical jest samotny i w tym tygodniu bedzie mial meduse do romansu...  😎
Poszukuje niedrogiego studia tatuazu, ale mimo wszystko godnego polecania, niedaleko Warszawy. Ceny tutaj jednak powalaja a na jesieni chce zrealizowac mala rzecz i z dojazdem wyjdzie mi zapewne i tak taniej niz w Stolicy. Ktos cos?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 czerwca 2014 14:22
Nie wiecie kto w Krakowie robi tzw wather paint tattoo?

Chodzi mi o taki styl






Magda z Rock'n'ink.
smarcik, akwarele a styl Magdy to dwie różne rzeczy  🤬

MonioRek, szukałam kiedyś w Krakowie, kogoś kto by potrafił dobrze akwarele robić i nie znalazłam 🙁 Mimo wszystko polecam wspomnianą wcześniej Magdę.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 czerwca 2014 14:57
Jak dla mnie ten albo ten wyglądają jak malowane farbami, więc nie wiem czy dwie takie zupełnie różne rzeczy.
MonioRek, Szymon Gdowicz z kultu? I Dzikson zrobił coś podobnego do tego lwa, ale nie wiem czy on już /nadal w rock'n'ink.
Jak dla mnie ten albo ten wyglądają jak malowane farbami, więc nie wiem czy dwie takie zupełnie różne rzeczy.


ale boski ten flaming  😍
Dzięki dziewczyny, napisałam do niej 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 czerwca 2014 22:27
zakochałam się  😍

frustrację czuję, wiem co bym chciała wyrazić, nie wiem czym. takie słowo na końcu języka 🤔
smarcik, fakt, jedno i drugie farbami, ale to dwie różne rzeczy 🙂 MonioRek chodziło o water painting (po naszemu akwarele), a Magda maluje bodajże akrylami, które nijak się nie maja do akwareli.

To tak jak np. kuchnia polska i włoska. Jedno i drugie do jedzenia, ale smaki całkiem inne.
madmaddie, ale cudeńko! 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 czerwca 2014 06:49
NieznanyRumak to po co polecasz skoro to co innego?  😉
smarcik, bo pierwsza zaczęłaś temat Magdy. A jak już sie nawinęło to poleciłam, bo dziewczyna ma talent 😉

I tyle w tym temacie, bo się robi  🚫
Ok Magda odmówiła covera mojego tatuażu, więc szukam dalej kogoś kto robi wather paint tattoo, mogą być Katowice, Warszawa znacie kogoś?
A duży masz ten tatuaż do schowania?
Może akurat tym stylem coveru ni dy rydy się ulokwać i zrobić tak, żeby było ładnie?
Mój tatuaż wygląda tak, mam go na boku brzucha



Chciałabym go jakoś odświeżyć i trochę poprawić bo ma już swoje lata i przestał ładnie wyglądać
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 czerwca 2014 16:11
Ale chcesz zrobić cover czy tylko poprawić ale zostawić ten sam wzór? Jest piękny  💘
Fajny jest! Rozumiem, że zdjęcie przedstawia stan zaraz po zrobieniu? Mocno wyblakł?
Początkowo zrozumiałam, że chcesz go zakryć. W końcu cover to cover, nie odświeżenie schowanie.
Nie możesz uderzyć do studia, w którym go robiłaś?
Robił mi to kolega w domu 8 lat temu, teraz siedzi gdzieś w Kanadzie.... Chciałabym go odświeżyć bo kolory trochę wyblakły 🙁 no i może coś do niego dorobić czy trochę przerobić, sama nie wiem... Foto jest zrobione zaraz po /zrobieniu, wrócę do domu to może cykne aktualny stan 🙂


Magdalena Bujak z RNI Kraków 😍
i jak tu nie chodzic do Magdy co miesiac  🤣
Robilam dzisiaj kolczyk w karku i gosciu mi powiedzial, ze mam przemywac tylko sola fizjologiczna. Troche teraz zglupialam, nie wiem czy nie powinnam przemywac octeniseptem, tak jak mi wczesniej mowili. Jak myslicie?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 czerwca 2014 06:19
Ja zawsze przemywam solą wszystkie kłucia.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 czerwca 2014 07:42
Frania, póki nie ropieje to tylko solą 😉
om om om mogę zacząć odliczanie - 10 dni do mojego tatoo
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 czerwca 2014 11:25
Cierp1enie, masz już konkretny projekt?

Mój wróbel w końcu załapał się na jakąś fote 🙂

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się