Stajnie w Warszawie i okolicach

A my oddaliśmy naszych dwóch emerytów do stajni Hav-anna, naszej forumowej aniaagree. Mamy 18-letnią dziewczynę z chorymi trzeszczkami i 8-letniego wałka z problemami kręgosłupowymi. Konie mogą w zasadzie tylko łazić po padokach, o żadnym treningu, nawet lonży nie ma mowy. Wobec powyższego, od jakiegoś czasu szukałem tańszej stajni niż Iskierka, z całodziennym padokowaniem i dobra opieką, w rozsądnej odległości od Konstancina. Dzięki Wam i Re-Volcie zainteresowałem się ofertą aniaagree i uważam, że to był strzał w dziesiątkę. Nasze konie mają tam super. Opieka chyba lepsza, niżby była u nas w ogródku. Na pewno nie poświęcilibyśmy im tyle czasu i uwagi co aniagree.  🏇
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 czerwca 2014 18:16
emptyline, w sumie co to za miejsce, ludzi, konie itp.
Uwierz mi że lepiej trzymać się daleko i nie wiedzieć.
emptyline   Big Milk Straciatella
08 czerwca 2014 19:21
DressageLife, zgodziłabym się. Najświeższe info ma tuchowskie.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 czerwca 2014 21:04
Juz mi chyba wasza opinia wystarczy i zamierzam sie trzymać z daleka w takim razie :kwiatek:
A do Rasztowa jest jakiś dojazd nie samochodem?
emptyline   Big Milk Straciatella
11 czerwca 2014 01:36
kaszmirowa2302, bardzo kiepski raczej.
Czy do stajni Karabela jakiś dojazd ZTM lub Ł'ką jest?
Szukam stajni w której mogłabym zacząć treningi po rocznej przerwie, żeby w sierpniu zdać odznakę po obozie. W grę wchodzi w miarę przyzwoita cena i dobry dojazd z Woli, bo niestety nie dysponuję samochodem. Ktoś coś poleci  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
15 czerwca 2014 13:49
Jasmine, wejdź w temat o warszawskich szkółkach i rekreacji
ash: dziękuję  😉
famka   hrabia Monte Kopytko
16 czerwca 2014 07:03
dar, nie ma,  tylko autem
I wiadomo co z tym Julinkiem , czy tylko plotka ?  👀
Jeszcze jedno podejście: szukam stajnię z DOBRYM DOJAZDEM KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ, ewentualnie podmiejską. Potrzebuję względnej czystości w boksie, nie potrzebuję za to zielonych padoków, miło byłoby jakby znalazła się mała kwaterka gdzie koń mógłby powietrzyć tyłek przez parę godzin dziennie. Miło byłoby jakby była hala. Wszystkie okolice Warszawy, choć najlepiej okolice Białołęki lub Bielan. Cena do 1200 zł.

NIE INTERESUJĄ MNIE STAJNIE DO KTÓRYCH NIE DA SIĘ DOJECHAĆ BEZ AUTA i bardzo proszę o nieprzysyłanie 1000 PW tutaj czy na facebooku o swoich stajniach na końcu świata i jeszcze dalej.

Jeśli ktokolwiek potrafi mi pomóc będę wdzięczna.
Mo B - może stajnia Groteska w Markach? Tam chyba 700 złotych, warunki bardzo fajne, bdb dojazd
Mo B.,  a Konik Stary? Spełnia wszystkie Twoje wymagania, chyba że była podwyżka o której mi nie wiadomo
Megane Czym tam da sie dojechać? Jaki jest przystanek najbliższy? Pustelnik? Jak tam jest z podłożem na placu?
szerek Niby spełnia, ale hmm jedyne 1,5 h w jedną stronę nie do końca mnie urządza. Ale dzięki i tak 😉
Podłoże w Grotesce z tego co widziałam jest bardzo kopne, chyba, że coś się zmieniło od mojej wizyty tam.
rybka   Różowe okulary..
20 czerwca 2014 11:02
Może Milord w Falentach nowych, autobusy jadą i od przystanku jest jakieś 10 minut z bucika.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 czerwca 2014 14:13
Podłoże w Grotesce jest bardzo kopne, ale robia nowy plac.
Pcheeczka   Wodze w dłoń i na koń!
20 czerwca 2014 14:56
A orientuje się ktoś jak jest w stajni Wierzbowy Gaj?
Pcheeczka, stojąc w stajni Wierzbowy Gaj powinnaś najlepiej wiedzieć jak w niej jest 😉
Mo B.  polecam pensjonat Masta w Borzęcinie Małym. Spełnia wszystkie warunki oprócz hali. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską.
Opieka dla koni super.
Pcheeczka   Wodze w dłoń i na koń!
20 czerwca 2014 18:41
Pcheeczka, stojąc w stajni Wierzbowy Gaj powinnaś najlepiej wiedzieć jak w niej jest 😉


Chciałam się zorientowac jak dużo osób zna tą stajnię 😀
[quote author=Nirv link=topic=46.msg2122828#msg2122828 date=1403273595]
Pcheeczka, stojąc w stajni Wierzbowy Gaj powinnaś najlepiej wiedzieć jak w niej jest 😉


Chciałam się zorientowac jak dużo osób zna tą stajnię 😀
[/quote]

A tu wpadła Nirv i cię spaliła  😎
Tak ad. Wierzbowego Gaju - są tam wolne boksy w tej chwili? A i jak z podłożem na hali?
ash   Sukces jest koloru blond....
23 czerwca 2014 07:56
Mo B., byłam w Wierzbowym ze 2 tygodnie temu i z tego co się dowiadywałam to był wolny boks.
Podłoże na hali wyglądało na raczej ok, choć moim zdaniem to podłoże z tych pylących.
Marciak   "Sztuką jest sprawienie by koń pokochał Ciebie"
23 czerwca 2014 09:03
Kochani znacie stajnie "złoty koń" i "ostoja" na Białołęce? Mógłby ktoś mi coś o nich opowiedzieć jak tam wyglada wszystko i czy waszym zdaniem warto wstawić tam konia? Ewentualnie czy macie do polecenia inny dobry pensjonat w okolicach Białołęki? 🙂
Z góry dziękuje i pozdrawiam 🙂😉
Ash a Wy kiedy sie przenosicie i gdzie?
ash   Sukces jest koloru blond....
23 czerwca 2014 10:07
ashtray, nigdzie. Zostajemy w Górkach. Cabriola tymczasowo będzie w miejscu KJ Bingo, które zmienia lokalizacje na przepiękną Człekówkę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się