moda, ciuchy etc...

dodzilla,  :kwiatek:
marzy mi się taka koszulka ale nie wiem gdzie taką dostać, w necie jest informacja, że ta dziewczyna to kate moss, heidi klum albo sienna miller także już sama nie wiem, która to 😉 wiecie gdzie taką znajdę (chodzi oczywiście o jakiś sklep internetowy itp. 😉)

[img]http://cdn10.lbstatic.nu/files/looks/medium/2009/06/20/239813_black_skirt.jpg?1245525611[/img]

[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=21115740[/img]
Scottie   Cicha obserwatorka
14 września 2014 11:08
hanexxx, nie kupisz jej nigdzie, nawet na allegro. Sama sobie zrób ☺
na ebay podobno czasem są ale ja tam nie mam konta i zupelnie sie tam nie mogę polapac, ehh, szkoda, ale rzeczywiście, zrobię sobie taką 😉 a wie ktoś gdzie robia fajne koszulki, chodzi mi żeby koszulka była dobra gatunkowo i była taka bardziej dopasowana? 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
14 września 2014 11:21
hanexxx, kupujesz bawełnianą koszulkę- taką, jaka Ci pasuje i idziesz do punktu, w którym robią nadruki ☺
na ebay podobno czasem są ale ja tam nie mam konta i zupelnie sie tam nie mogę polapac, ehh, szkoda, ale rzeczywiście, zrobię sobie taką 😉 a wie ktoś gdzie robia fajne koszulki, chodzi mi żeby koszulka była dobra gatunkowo i była taka bardziej dopasowana? 😉


Jak znajdziesz na ebay taką jaka Ci odpowiada to moge pomóc z transakcja 🙂
Zamawiał ktos z was może koszulki ze strony koszulkowo.com ?? Tudzież zna jakiś sprawdzony sklep z koszulkami tego typu ??
o maj god…. jakaś pseudo "celebrytka- nierób" = robi szoł wszędzie gdzie się da, że 900 zł na 2 stylizacje (stroje) to nic…
wiem, że można być ubranym za nawet 1000% więcej - ale 900 zł to fura kasy….


jakiś Matrix
Dodofon czytałam to  😲 laska a raczej ta pani nowobogacka gada głupoty jakby była niespełna władz umysłowych
emptyline   Big Milk Straciatella
18 września 2014 17:58
Dodofon, hanexxx, o czym wy mówicie?
emptyline, obstawiam, że mówią o tym - klik 😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 września 2014 18:52
żona Artura. jakiego Artura? mogę takiego Artura też? bardzo poproszę!
jett   success is the best revenge
18 września 2014 19:04
Boruca  😉
Po praz kolejny wychodzi, że klasy to się za żadne pieniądze nie kupi. 😉
Po praz kolejny wychodzi, że klasy to się za żadne pieniądze nie kupi. 😉


Dodam, że niektórym łatka "z klasą" nie odkleja się po przekroczeniu magicznej granicy zmiany rzeczywistości.
Niektórzy pamiętają 😉

Gdybym od 10 lat kupowała sobie torebki za 30 000PLN to też mogłabym sądzić, że 900PLN na super zakupy to mało.
Ona widać zapomniała...
Dziewczyny jestem chyba pierwszy raz w tym wątku i potrzebuję pomocy. Zostałam zaproszona na galę i muszę wyglądać jak milion dolarów 🙂 Nie mam niestety kiedy pójść do sklepu więc szukam czegoś na allegro, ale jakoś nic mi nie wpadło w oko 🙁 Może jesteście w stanie polecić jakąś fajną sukienkę (chciałabym krótką) w rozmiarze S? Mam 164 cm wzrostu. Błagam o pomoc 🙂

edit: wiecie może gdzie można zamówić tego typu sukienkę? http://zszywka.pl/p/sliczna-sukienka-na-bal-bylaby-swie-2795817.html
Jak na galę, to ja bym celowała w długie, i raczej, ciemne. Ale ja jestem staroświecka i niemodna 😉
Ja również celowałabym w długą. Według mnie to najbardziej elegancki typ sukienek jaki istnieje i niezmiernie łatwo w nim wyglądać jak milion dolarów 🙂 Nie mówiąc o tym, że może być bardzo seksowny, jeżeli znajdzie się odpowiedni krój. 🙂
dziekuje dziewczyny 🙂 a moglybyscie jakas polecic? jestem dosc niska, chyba bede musiala miec wysokie szpile? z gory baaaaardzo Wam dziekuje.
Jolaa a przejrzałaś ofertę Zalando i Answear.com?? Pytam,bo polecam Ci te sklepy jako że celujesz w zakupy przez internet. Tu masz darmową przesyłkę i darmowy zwrot towaru,  więc zawsze można kupić 2-3 sztuki, albo dwa rozmiary i wybrać to najlepsze, a resztę bez szkody oddać 🙂 (i w obu tych sklepach za zapisanie się do newslettera masz rabat 40 zł w Zalando, 50 zł w drugim) Ale może patrzę ze swojej perspektywy jako, że mi niezwykle ciężko dobrać jakąś kieckę :/

A co do porad musisz sama trochę wyczuć w jakim typie się najlepiej czujesz, co najlepiej maskuje niedoskonałości itd. Bez twojego zdjęcia ciężko cokolwiek doradzić, a nawet jak wstawisz nie będzie dużo łatwiej 😉
W ciemno mogę np podać coś co mi się podoba i by pasowało do mnie  🤣
http://www.zalando.pl/little-mistress-suknia-balowa-niebieski-lm121c03h-k11.html
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 września 2014 15:31
We Fleszu i Vivie są kupony rabatowe na weekend! Wczoraj upatrzyłam w Croppie kurteczkę, nie miałam przy sobie pieniędzy, więc ją odłożyłam na dzisiaj. Zgłaszam się do odbioru i pani mnie poinformowała, że jak polecę po gazetę z rabatem, to zapłacę 90zł zamiast 120  🏇 Ale upatrzyłam portfel, więc i tak zapłaciłam 120  😁
Są też kody do sklepów internetowych (chyba deezee, etorebka, czasnabuty, stylowebuty), jakby ktoś potrzebował, to mogę podać 😉

Kurteczka:
http://sklep.cropp.com/odziez-damska_5/kurtki_29/katanka-damska_44980.html/s/pcreateddate/a/11648

Portfel:
http://sklep.cropp.com/odziez-damska_5/portfel_76/portfel_45049.html/s/pcreateddate/a/11648
tak bardzo Mars  😍
Mam nadzieję, że nie będzie piszczał na bramkach, jak ten z House'a. Nie mogę wejść do H&M, bo czuję się jak przestępca, mają tam strasznie czułe bramki i nawet po rozmagnesowaniu wyje  😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 września 2014 15:56
Szukam butow muszkieterek, najlepiej wywijanych, jakby byly na lekkim 5-6cm obcasie to bylabym w niebie 😉 na razie znalazlam w necie, ale przez gruba lyde wole jednak przymierzyc wczesniej.
Gdzie moge takich szukac? :kwiatek:
AAA Facella, piękna kurtka! Jaki masz rozmiar? Myślisz, że XS będzie dobre na 155cm wzrostu i szczupłą osobę?
Ten kupon działa też na zakupy przez internet w CROPPie?  :kwiatek:
Dziewczyny proszę pomóżcie!
Poszukuje jesiennego płaszcza z domieszką wełny bez ocieplenia. Ma być prosty i klasyczny by można było w nim iść i do pabu i filharmonii.
Musi mieć kaptur i najlepiej by był zwężany w pasie  i bez zapięcia na kołki.
Nie znoszę zakupów ale mój stary płaszcz ledwo zipie.
Mam 155 cm wzrostu i zakaz noszenia obcasów. Próbowałam coś znaleźć ale wszystkich oversize, nie taliowanych, albo szlafrokach wyglądam koszmarnie.
Pomocy!


Facella   Dawna re-volto wróć!
21 września 2014 11:40
AAA Facella, piękna kurtka! Jaki masz rozmiar? Myślisz, że XS będzie dobre na 155cm wzrostu i szczupłą osobę?
Ten kupon działa też na zakupy przez internet w CROPPie?  :kwiatek:

Kupiłam XS. Mam 165, jestem szczupła, na styk dopinam się w pasie (66-68 cm). Rękawy mogłyby być minimalnie krótsze.
Kupon tylko stacjonarnie.

Con-chan, widziałam przedwczoraj w Bershce coś takiego, jak opisujesz, ale niestety bez kaptura - bardzo nad tym ubolewałam, bo płaszcz piękny, ładnie skrojony, taki właśnie i do pabu i filharmonii. Tylko nie wiem, czy nie za gruby nie jesień...
A nie możesz kupić modelu oversize i oddać do krawcowej na poprawki? 🙂 Ja tak robiłam, bo zawsze w płaszczu coś było nie tak.
Dzięki Facella i dodzilla.
Niestety muszę mieć kaptur, nie mam samochodu i dużo chodzę po mieście pieszo, nieraz z torbami pełnymi zakupów w obu rękach.
Myślałam bnad przeróbka ale moja mama (była krawcowa) odradziła bo te płaszczę wszędzie są za duże i tak naprawdę łatwiej spruć ,wyciąć i uszyć od nowa niż zwężać z obu stron i dodawać masę zaszewek.
Poza tym jeśli mam wydać ok. 300 zł to już średnio mam ochotę płacić krawcowej.
Eh krasnale mają przechlapane.
Moja siostra ma ten płaszczyk z Bershki i jak dla mnie jest super 🙂 Był w 3 kolorach - brąz, czarny i biały (o ile myślę o tym samym co Facella). Jeśli nie znajdziesz nic innego to może rozważ opcję płaszczyka bez kaptura i do tego np komin z kapturem 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się